PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491795}
4,9 3 801
ocen
4,9 10 1 3801
4,0 3
oceny krytyków
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
powrót do forum filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Jak myślicie, zekranizują Pałac Snów?

ocenił(a) film na 2
ManiakowyPingwin

Modlę się, żeby nikt nie wpadł na ten pomysł, przynajmniej nie ten scenarzysta, spece od charakteryzacji,efektów specjalnych ani już na pewno reżyser. I lepiej nie w Polsce. Tu odradzam próby nakręcenia takich filmów. Zostańmy przy poważnych, może tych o wojnie.

ocenił(a) film na 1
ManiakowyPingwin

Podobnie jak nikia45 mam nadzieję, że nie dojdzie do kolejnych prób ekranizacji jeśli ma to oznaczać kolejne spotkanie z reżyserem, scenarzystą i drewnianą ekipą aktorską wcielających się w głównych bohaterów.

Skandal

No chyba że znajdzie się ktoś kto jest prawdziwym fanem i wyłoży więcej kasy.

ocenił(a) film na 1
ManiakowyPingwin

Z " Wiedźminem" wyszła padaka, ale przynajmniej się Polacy zrehabilitowali w przypadku gier. Mam nadzieję, że podobnie będzie z książkami Rafała Kosika, bo są tego warte...

ocenił(a) film na 1
ManiakowyPingwin

mam nadzieję, że nie. Nie chcę, żeby zje.bali kolejną jego książkę. Co prawda Teoretycznie Możliwa Katastrofa w ogóle mi się nie podobała (mówię teraz o książce!!) strasznie się wkur.wiłem, że to gó.wno ma tak wysoką średnią. Najgorszy FILM jaki widziałem.

theMedicalDoctor

"No chyba że znajdzie się ktoś kto jest prawdziwym fanem i wyłoży więcej kasy."

ocenił(a) film na 1
ManiakowyPingwin

Fakt, mógłby się za to zabrać ktoś porządny, tylko że żyjemy w Polsce, a do takiego filmu potrzeba dużo efektów specjalnych, na które kasy nie ma.

ocenił(a) film na 7
ManiakowyPingwin

Mam nadzieję. Moim zdaniem powinni zekranizować też Bunt Maszyn.

ocenił(a) film na 7
werek16

A właściwie to nie wiem. Wolę czytać książki FNiN, niż oglądać filmy FNiN.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones