PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782196}

Pierwszy człowiek

First Man
7,2 69 675
ocen
7,2 10 1 69675
7,0 45
ocen krytyków
Pierwszy człowiek
powrót do forum filmu Pierwszy człowiek

W roli Michaela Collinsa widzę Josepha Gordon-Levitta (podobni trochę), a Buzza Aldrina... hmm, może Tom Hardy by się nadał?

kryst007

Hardy myślę, że byłby ok. Jakoś nie widzę innego aktora bardziej charakterystycznego do tej roli.

ocenił(a) film na 7
kryst007

Mnie bardziej ciekawi kto zagra ówczesną żonę Armstronga - Janet. Patrząc po zdjęciach to do tej roli idealnie mi pasuje Michelle Williams - ona grająca u Chazelle'a to byłoby jak marzenie...

ocenił(a) film na 8
TWBolek_filmaniak

Z tą żoną Armstronga, to akurat wczoraj pojawiła się informacja, że zagranie tej roli negocjuje Claire Foy, znana z serialu "The Crown":
https://www.google.pl/amp/variety.com/2017/film/news/claire-foy-lisbeth-salander -girl-in-the-spiders-web-1202331186/amp/

Akurat w żadnej produkcji szczerze mówiąc jej nie widziałem, ale wizualnie nawet jest podobna do Janet.

ocenił(a) film na 6
kryst007

Dobrze celowałeś w rolę Buzza bo zagra go Corey Stoll który to jest bardzo podobny do Hardy'ego.

W "O północy w Paryżu" to sam się pomyliłem bo byłem przekonany że to Hardy grał Hemingwaya.

ocenił(a) film na 8
Dude_

O, tak! Jak dla mnie z twarzy to Stoll pasuje idealnie! Ciekawe kto będzie Collinsem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones