PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782196}

Pierwszy człowiek

First Man
7,2 69 739
ocen
7,2 10 1 69739
7,0 45
ocen krytyków
Pierwszy człowiek
powrót do forum filmu Pierwszy człowiek

W 69 roku niby potrafili stanąć na księżycu,a teraz przy takiej technologii już nie?

ocenił(a) film na 9
mackal83

Geniusz no geniusz. Nie lata się teraz na księżyc bo nie ma po co. Wtedy był wyścig zbrojeń i nikt się z hajsem nie liczył. Aktualnie mamy ISS na którym można przeprowadzać eksperymenty w nieważkości to po co nam tam latać. Nie martw się jakby ropa tam była to już dano by powstał rurociąg między ziemią a księżycem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
fanatyk1908

może właśnie tego tam szukali :D

fanatyk1908

Geniusz no kur... geniusz Fanatyk 1908. Na Srebrnym Globie znajdują się ogromne pokłady niezwykle cennego dla człowieka pierwiastka – helu-3, ciagle sie gada o olbrzymich złożach tytanu odkrytych na Księżycu, o bogactwie surowcowym na Księżycu, ale ty mądralo twierdzisz, że tam nic nie ma ?? Trzeba być naprawdę idiotą żeby wierzyć, że na księżyc nie ma wypraw bo tam kompletnie nic nie ma. Idąc tym tokiem rozumowania to nie mam pojęcia po jaką cholerę na orbicie jest międzynarodowa stacja kosmiczna przecież tam nic nie ma ?? Tym bardziej podróż na Marsa tak na księżycu jest pustka ale na Marsie to już jest wszystko. Tymczasem Chiny i Rosja od lat głoszą o chęci wysłania misji na księżyc, tylko jakoś im się to nie udaje. Każdy kto wierzy w bajki o lądowaniu na księżycu jest lemingiem wśród stada oszukanych baranów którym wszystko można wmówić, jeśli istnieje w oficjalnym obiegu.

ocenił(a) film na 8
mackal83

SPOILER Na koniec zza kadru zostanie krzyknkęte CIĘCIE i okaże się, że cały ten lot na księżyc to przedstawienie wyreżyserowane przez Stanley'a Kubricka. Ponoć Chazelle chce też nieco spróbować sił po drugiej stronie kamery i sam planuje zagrać to cameo xD

ocenił(a) film na 8
kryst007

Oby :D

ocenił(a) film na 8
mackal83

pomyśl, gdyby nie byli na Księżycuu, to Rosjanie (konkurencja, szczególnie w czasach zimnej wojny) by to udowodnili....a Rosjanie potwierdzili obecność Amerykanów na Księżycu. Jak już rozpowszechniasz nieprawdziwe mity, to sam zapoznaj się z tematem

ocenił(a) film na 8
mackal83

Koment rok później, ale wg mnie rozwieje Twoje wątpliwości. Amerykanie zostawili na Księżycu (nie w 1 misji) specjalne zwierciadła, w które z kilku miejsc na Ziemii można "strzelić" laserem i zobaczyć jak to światło powraca. Wystarczająco jasno?

mackal83

Przecież już dawno uzyskano zdjęcia z LRO potwierdzające "naocznie" że byli na ksiezycu. Gdzieś ty się uchował człowieku, że w te bajki spiskowe wierzysz.

kaladann

@kaladann - odpuść sobie nawracania idiotów logiczną argumentacją. Gdyby takie argumenty do nich trafiały, to by nie bredzili o "wielkim oszustwie". Zdjęcia z LRO też pewnie są podrobione etc. - jak ktoś raz uwierzy w spisek, to nie ma przeproś - już nigdy nie przestanie. Gdybyś go nawet "zawiózł na Księżyc" i pozwolił dotknąć pozostawionych tam elementów, to ci powie, że pewnie został zahipnotyzowany, ale jak się obudzi to zdania nie zmieni.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
WlodekGr

"Dokonałem ogromnego oszustwa na amerykańskiej opinii publicznej, o czym zamierzam teraz szczegółowo opowiedzieć, zrobiłem to z udziałem rządu USA i NASA, lądowania na Księżycu zostały sfałszowane, wszystkie lądowania zostały sfałszowane, a ja jestem osobą, która je sfilmowała" słowa Kubricka kilka dni przed śmiercią ;)

anielka0000

Przecież to ściema. :)

ocenił(a) film na 9
anielka0000

To nie był Kubrick a sobowtór.

ocenił(a) film na 8
mackal83

Argument godny idioty roku

ocenił(a) film na 7
mackal83

Przed wojną pociągi parowe jeździły o wiele punktualniej niż dziś i na niektórych trasach przewozy odbywały się szybciej niż obecnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones