PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136271}

Garbi - Super bryka

Herbie: Fully Loaded
5,5 50 009
ocen
5,5 10 1 50009
4,5 6
ocen krytyków
Garbi Super bryka
powrót do forum filmu Garbi - Super bryka

Szczerze mówiąc idąc na ten film spodziewałam się czegoś gorszego, ale miło mnie zaskoczył. Niektórzy mówią, że to film tylko dla małych dzieci - to znaczy, że jeszcze na nim nie byli. A to, że w filmie nie ma krwawych scen, przeklinania, zabójstw, itd. nie oznacza, że to film tylko dla dzieci. Jest lekki, łatwy w odbiorze, sympatyczny, ma też dość śmieszne teksty i sceny. Ogólnie jest w porządku.

ocenił(a) film na 1
jool

hmmm.
Nikto nie powiedział że skoro nie ma w nim zabijania to jest dla małych dzieci. My móimy że jest to kolejna denna produkcja dla małych dzieci z tego powodu ze ten film nie zmusza do myslenia i nadaje się dla tej części społeczenśtwa której myslenie przychodzi z trudem . Filmem możemy nazwać dziełą Kurosawy czy Bunuela a nie to coś. Dziewczyno ogarnij się jak możesz móić że film jes miły bo łatwy i przyjemny ?
Obnażasz w ten sposób swój debilizm i dajesz nam do zrozumienia że lubisz takie denen i prymitywne kino. Ten film niczego nowego ni wnosi wręcz przeciwnie przez takie produkcje kino schodzi na psy. Wiem że ty nie obejrzysz filmu typu. Ran bo powiesz że jes nudny bo ty lubisz denną grę aktorską i humor na poziomie South Park. Ile masz lat 5 ,6 10 ?
Skoro piszesz takie pierdoł to widać jaką jesteś małą dziewczynką i nie dorosłąś do oceniania filmó a ten film jest badziewiem i produkcja dla miernych istot dla któych w filmie nie jest ważne przesłanie i późniejsze rozmyślania oraz gra aktorska tylko lekka rozrywka i upadlająca gra a ktorską razem z humorem. Tu nie usłyszymy mądrych tekstó tylko slangi podwórkowe i teksty ulicy. Dziwczyno ty tego nie wiesz ale jesteś prymitywna skoro to lubisz. I możesz tem zaprzeczać i móić że to kłąmstwo ale oglądają c to ( mozesz nawet tego nie wiedzieć i nie zauważać ) jwesteś mimiowolnie prymitywną osobą.Myślę że to co napisałaś to tylko prowokacja ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones