PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37631}

Gigli

4,0 4 352
oceny
4,0 10 1 4352
Gigli
powrót do forum filmu Gigli

3.7 ?!

ocenił(a) film na 7

No luudzie, bez przesady. Nie jest to arcydzieło, ale na pewno nie powinien być tak nisko
oceniony. Mi się podobał, uśmiałam się ;D
Dałabym 6, ale z racji tego, że gra w nim Jennifer Lopez, to daję 7 ; )

ocenił(a) film na 1
Diiamond

Nie powinien być tak nisko oceniony? ...yyy 3,7 to i tak za dużo. Na IMDB jest 2,4. Każda scena w tym filmie jest szczytem kiczu i beznadziejności.

ocenił(a) film na 3
Diiamond

rzadko sie zdarza zeby cos mainstreamowego mialo az tak niska ocene ale niestety jest ona zasluzona... walory produkcyjne sa niezle i jest kupa znanych twarzy... ale nic nie zmieni faktu ze ten film nie powinien w ogole powstac... scenariusz to po prostu tragedia, zenujaco slaba i naciagana historia historia ktorej jedynym celem bylo pokazanie na ekranie aflecka i lopez i zarobienie na tym ze wtedy byli razem... kazda scena tego filmu jest tylko pretekstem do kolejnej ich rozmowy... i tutaj scenarzysci tez dali ciala bo gadaja glownie o wiadomo czym i z bardzo slabym doborem slow... wiec zamiast goraco to sie robi niesmacznie... to w ogole ciezko nazwac filmem to jest po prostu ochydny marketingowy produkt... jedyny plus tego filmu to Justin Bartha.. lopez i afleck powinni dostac za swoje role po malinie..

Diiamond

gdyby nie rewelacyjny monolog pacina, dalbym 1. Wiecej niz 2/10 ten film nie zasluguje!

użytkownik usunięty
Diiamond

"Dałabym 6, ale z racji tego, że gra w nim Jennifer Lopez, to daję 7" - Weź się nie ośmieszaj.

ocenił(a) film na 6
Diiamond

No i co w tym złego, że czasami zamiast strzelaniny mamy na ekranie luźną gadkę? Tempa i akcji namnożyło się już tyle, że w głowie się kręci. A w życiu częściej jest właśnie coś takiego, jak pogwarka o pogodzie i majtkach panny Mani. Nie sięgająca szczytów erudycji, ale pozwalająca utrzymać dobre samopoczucie.

ocenił(a) film na 4
TangoAndWaltz

Ja bardzo lubię Jennifer Lopez ale ten film to beznadzieja !!!!! Zasłużenie Jennifer dostała złotą malinę.Film dno i wodorosty.

ocenił(a) film na 6
Diiamond

Podzielam Twoją opinię. Mi się film dobrze oglądało i chyba o to chodzi. Wcześniej nie znałem recenzji, ocen, wiedziałem tylko, że jest to komedia; liczyłem więc na lekkie, przyjemne kino i takie dostałem.

Diiamond

ja też się uśmiałem i na razie po połowie filmu 6/10,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones