PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733131}

Ginący świat

Racing Extinction
7,9 2 034
oceny
7,9 10 1 2034
Ginący świat
powrót do forum filmu Ginący świat

Nie wiem jakim trzeba być naiwniakiem czy frajerem aby łykać podobne bzdury

użytkownik usunięty
ryan45

Kolejny temat na użytek trolli.

Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, aby głosić, że coś jest fałszem, bez jakiegokolwiek uzasadnienia ze strony autora.

ocenił(a) film na 1

Czy trzeba uzasadniać że czarne jest czarne a białe jest białe? Nie sądzę i nie zamierzam tego robić W ciągu wieków wyginęły miliony gatunków bo taka jest naturalna kolej rzeczy więc dlaczego nagle podnoszą lament że tak się dzieje?

użytkownik usunięty
ryan45

"W ciągu wieków wyginęły miliony gatunków bo taka jest naturalna kolej rzeczy więc dlaczego nagle podnoszą lament że tak się dzieje?"

Giną z powodów kataklizmów, a także wskutek działań człowieka, które szkodzą planecie i przyrodzie. Zachowujesz się tak, jakby to była jakaś teoria spiskowa, więc nie rozumiem oburzenia, aby nazywać pewną grupę odbiorców ekogłupkami. Dlaczego są głupkami? Bo uświadamiają w tego typu dokumentach, że człowiek szkodzi własnej planecie, a ty z jakichś bliżej nieznanych powodów temu nie wierzysz? A tych powodów nie zdradzasz, bo taki jesteś mądry? :D Skoro stawiasz tezę, że ktoś kłamie, lub coś jest fałszem musisz to udowodnić. W przeciwnym razie będziesz typowym trollem internetowym, który niby coś wie, ale nie powie i będzie w to brnął w nieskończoność. Twój temat jest bezwartościowy. I takie są fakty.

____________

"Nie sądzę i nie zamierzam tego robić"

Wygodna wymówka, kiedy się nie posiada jakichkolwiek sensownych argumentów. Podsumujmy więc: temat serialu to "bzdura", ty jesteś oświecony, a reszta to "naiwniacy i frajerzy". Taki jesteś oświecony, a na temat nie masz nic merytorycznego do powiedzenia. Stać cię tylko na emocjonalne hasełka na forum. Dużo krzyczysz i nic ponadto. Jakakolwiek publikowana treść na publicznym forum jest podatna na krytykę, no ale skoro tak bardzo unikasz odpowiedzialności za własne słowa, twoja wola. Tylko się nie dziw, jak każdy będzie traktował twoje komentarze za puste, a ciebie za zwykłego trolla, bo takie sprawiasz wrażenie. Uświadom to sobie.

ocenił(a) film na 1

Aha - czyli człowiek jest całym złem na tej planecie A jak w takim razie nazwiesz np. wirusy - są dobre czy złe? Po co natura je stworzyła? Może człowiek to taki wirus stworzony przez naturę który ma oczyścić świat ze zbędnych gatunków a potem sam wyginie? Ekogłupki bo łykają wszelkie podobne bzdury jak naiwniacy i myślą że ktoś chce uratować świat a tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę Nie widzę sensu dalszej dyskusji bo jest bezcelowa Nie ma sensu tłumaczyć rzeczy oczywistych

użytkownik usunięty
ryan45

"Ekogłupki bo łykają wszelkie podobne bzdury jak naiwniacy i myślą że ktoś chce uratować świat a tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę"

Każdy wie, że światem rządzi pieniądz, ale to nie oznacza, że nie powstają organizacje, które próbują naprawić cząstkę tego świata. Gatunek ludzki wyrządził krzywdę planecie i sami kiedyś zginiemy z własnej głupoty. Jeśli naprawdę uważasz, że nie ma takich ludzi, którzy zamiast gadać o biednej przyrodzie przechodzą do czynów w celu jej uleczenia, to jesteś w błędzie. Prosty przykład z brzegu.

Poczytaj sobie o śmieciach w oceanach i jak wpływają na ekosystem:
https://www.gospodarkamorska.pl/Rybolowstwo/przez-tony-plastiku-ginie-milion-zwi erzat-w-oceanach-rocznie!.html

Zapoznaj się z operacją "The Ocean Cleanup":
https://www.spidersweb.pl/2018/09/the-ocean-cleanup-system-001-sprzatanie-oceano w.html

Zapraszam na oficjalną stronę tejże operacji, aby znać rezultaty i aktualne informacje:
https://theoceancleanup.com/updates/

__________

"Aha - czyli człowiek jest całym złem na tej planecie"

Nasz gatunek to nie jest "całe zło" tego świata, ponieważ negatywnych czynników jest oczywiście więcej, ale chyba nie muszę wyjaśniać, czemu nasz gatunek jest dominującym na tej planecie i jakie płyną z tego wnioski?

__________

" A jak w takim razie nazwiesz np. wirusy - są dobre czy złe? Po co natura je stworzyła?"

Wirusy nie przynoszą korzyści, pomijając jakieś leki. Po co natura je stworzyła? No nie wiem, chyba po to, aby zaprowadzić w przyrodzie równowagę, jak myślisz? :)

__________

"Nie widzę sensu dalszej dyskusji bo jest bezcelowa Nie ma sensu tłumaczyć rzeczy oczywistych"

A ja akurat widzę sens uświadamiania ci, że się zwyczajnie mylisz, ale jeśli masz z tym problem, zawsze możesz odnieść się do oceny jaką wystawiłeś "Ginącemu światowi". W jaki sposób ta produkcja zasłużyła na najniższą notę? Czym się kierowałeś i jakie procesy myślowe skłoniły cię do właśnie tej oceny? To akurat nie jest rzecz oczywista, bo nikt nie siedzi w twojej głowie. Twierdzisz, że zawarto tam bzdury dla naiwnych. Konkretnie - jakie one są? Argumentów jak nie było, tak nie ma. Nie żebym się zdziwił ;)

ocenił(a) film na 1

Ocena jest najniższa bo film który ma tak idiotyczną tematykę nie zasługuje na nic innego nawet nie muszę go oglądać aby wystawić taką ocenę Dobranoc

użytkownik usunięty
ryan45

Marny trolling.

ocenił(a) film na 8

Podziwiam twoją cierpliwość. Jeżeli ktoś po seansie nie zrozumiał problemu wymierania, przeludnienia i zmiany klimatu, to podejrzewam że żadna dyskusja tu niewiele wniesie...

ryan45

Nic mnie tak nie bawi, jak raczki w internecie XDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones