PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638157}
6,5 14 549
ocen
6,5 10 1 14549
Godziny Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Godziny - Wyścig z czasem

Mega !

ocenił(a) film na 10

jak dla mnie mega :) film mnie wciągnął od pierwszych minut ;) pojawiły się łzy , lecz nic się nie równa z końcowym odbiorem i ostatnią scena ;) mnie BARDZO chwyciła na serducho jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu ;) Polecam z całego serca ;)

ocenił(a) film na 6
Mikatsu

Zgadzam się,dawno się tak nie wzruszyłem na filmie.Uważam też jednak że ocena 10 to za dużo.Pozdrawiam!

LubieDobryFilm

Ja daję 100 ten film to arcydzieło kina

ocenił(a) film na 3
tisoc

Ja daję 200, jak na prawdziwy szmirex przystało :) Końcowa scena wiadoma była po 15 min seansu.... tak więc duże zaskoczenie ;)

frojd1978

Daję 300 ;)

tisoc

A ja 400

Plejbek

Mistrzowie vabank.
:D

Suteq

zieloni 300!! ups

ocenił(a) film na 1
frojd1978

Wlasnie to jest w tym wszytskim najlepsze. Glowny bohater biega, skacze, kreci ta korba...a na samym koncu i tak przychodzi pomoc. Moje pytanie brzmi i od razu sie nasuwa po seansie: po co on w ogole wychodzil z tego pokoju pomijajac kwestie kroplowki dla dziecka? Oczywisice to pytanie jest pytaniem retorycznym jak rowniez to czy ten film mial jakikolwiek sen...

arielos

na mam innego wyjścia 100 000 000 .......

tisoc

no to masz- daje centylion! i co >? zatkao kakao???

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

Również się zgadzam. Trochę niedobrze się stało, że ktoś zakwalifikował ten film jako thriller bo osoby szukające odpowiednich wrażeń są zawiedzione stąd tak niska ocena. Jak dla mnie film jest super od pierwszych do ostatnich napisów

ocenił(a) film na 7
Mikatsu

Film co najwyżej średniawy. Plus za klimat i podejście do tak małostkowego tematu. Szkoda że tak wiele jest niedorzeczności w filmie bo mogła być to całkiem niezła produkcja a tymczasem mamy takie "coś".

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

bardzo dobry kawal filmu jak dla mnie - dalem 8 punktow, odpowiedni klimat, swietne kino wlasciwie jednego aktora...........SZACUN

ocenił(a) film na 6
Mikatsu

Po tym wszystkim, co oboje przeszli...ostatnia scena taka piękna... Nawet nie wiem jak to inaczej opisać, po prostu piękne i chwytające za serce.

ocenił(a) film na 8
Mikatsu

Gdzie mogę obejrzeć ten film? a może ktoś ma ściągnięty i mógłby mi wysłać? <proszę>

Kala2153

A choćby tu:
cda. pl/video/18977211f?wersja=720p
Oczywiście bez spacji:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones