PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30625}

Godziny szczytu 2

Rush Hour 2
7,2 56 494
oceny
7,2 10 1 56494
6,2 4
oceny krytyków
Godziny szczytu 2
powrót do forum filmu Godziny szczytu 2

Bardzo dobry film, obsada z Jackie Chanem i Chrisem Tuckerem idalnie dobrana. Akcje, walki idealnie dopasowane. Jeszcze ta ostatnia akcja (skok z budynku płonącego) przypomniał mi Szklaną Pułapkę. Sprawiedliwe 9/10.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

W pełni się zgadzam film bardzo dobry. Oby powstała 4 część.

ocenił(a) film na 9

Ja jeszcze 3 nie obejrzałem, ale od razu mówię, że 1 i 2 świetna :)

AdamBayern01

Całą seria jest niesamowicie świetna !!!

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Genialny film.

ocenił(a) film na 10
karoman4

najlepsza część , duzo komedi i akcji w pierwszej tyle smiesznych scen nie było był bardizej powazny film a tu sceny komediowe rewelacja

ocenił(a) film na 9
karoman4

Wczoraj oglądałem i nieźle się uśmiałem. Najlepsza chyba była scena walki Chrisa Tuckera z tą chinką ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Ja trafiłam wczoraj na końcówkę tego filmu. Ale w sumie końcówki w tej serii są najlepsze.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Hehe, ale ta chinka wbija Chrisowi szabelkę w kierunku piersi, a ten pierwsze, co po tym zdarzeniu robi(nie sprawdzając plam krwi) to patrzy, czy hajs jest cały :D
Ta scena mnie rozwaliła :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Ten hajs uratował mu życie. ;-)

ocenił(a) film na 9
karoman4

Jeszcze patrzył, czy nie przedziurawiony hahahah xd Nie no genialna scena :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

W filmie teksty był też dobre. Np. jak Ricky Tan wypadł przez okno i spadł na samochód:

Chan: I co my teraz zrobimy?
Tucker: Nie martw się, powiemy, że łapał taryfę.

ocenił(a) film na 9
karoman4

No pewnie, a jak Chris próbował coś powiedzieć w obcym języku i wychodziły z tego śmieszne sytuacje(jak na początku w samochodzie) ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Teraz mam nadzieję, że powstanie czwarta część.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Ja również, po fenomenalnych 3 częściach :)

AdamBayern01

W 100 % sie zgadzam. Bardzo udana kontynuacja. Dla mnie 10/10. Zreszta cala seria genialna. Mam niezly ubaw ogladajac kazda z czesci Godzin Szczytu, zreszta jak wielu. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones