Obejrze

chyba że bilety zdrożeją i w tani wtorek w Heliosie trzeba będzie wydać 20zł to nie pójdę.

 • użytkownik usunięty

  Ja dam 1 standardowo bez ogladania na to zasluguje wspolczesna polska komedia wedlug mnie oczywiscie D

  • Popieram. W Polsce robi sie gowno a nie kino a polskie komedie sa wypelnione inteligencja i aktorami ktorzy za oceanem nie zagraliby w reklamie a co dopiero filmie/serialu. Rzygam tymi filmami aktorami i tytulami. Polska = 100 filmow rocznie o j eeeebanej wojnie zaborach powstaniach czy komediach typu kocham cie a ty tanczysz.

   • użytkownik usunięty

    Aaaamen!

   • Ocenianie filmu przed jego obejrzeniem . Jakież to Polskie ech . :( I jeszcze teksty typu " A za granicą to robią lepiej " ( choć to nie prawda )

    Czy na prawdę musimy być tak zakompleksieni ? Prawda jest taka że jakość kinematografii poszła w dół wszędzie . Tylko że w takiej Ameryce robi się filmów zdecydowanie więcej ( niektóre nawet nie trafiają do kin tylko od razu na dvd ) przez co my nawet o nich nie wiemy,a jasnym jest to że w "tonie " debilnych filmów kilkanaście/kilkadziesiąt będzie się do czegoś nadawać . W Polsce robi się łącznie może kilkadziesiąt filmów na rok i większość szmir jest przedstawiana jako wielkie premiery z czego może kilka nadaje się do czegoś więcej . A i tak nie dowie się o nich w większości przeciętny widz . Bo pseudo recenzenci udający znawców albo promują pogląd że "Polskie kino jest do .... " i pokazują tylko takie produkcje potwierdzające ich zdanie,albo promują szmirę . Więc czego oczekujesz ?

    • Ale ty piszesz bzdury i na dodatek takie długie. Tesotesteron czy inne polskie GOWNO z adamczykami i innymi szycami nigdy nie beda dobre. Nie rozumiesz że tworzenie tych filmow ma tylko jeden cel a jest to PCHANIE ANTYTALENCIAKOM hajsu w kieszen. Dlatego na lato chujnia typu volta dala zarobic gownoartystom na nastepne kilka miesiecy i tak cyklicznie co pewien czas. Przykro mi ale w Polsce na 10 filmow tylko 2 maks maja racje bytu.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: