PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 248
ocen
6,6 10 1 37248
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

chyba że bilety zdrożeją i w tani wtorek w Heliosie trzeba będzie wydać 20zł to nie pójdę.

użytkownik usunięty
sador1991

Ja dam 1 standardowo bez ogladania na to zasluguje wspolczesna polska komedia wedlug mnie oczywiscie D

Popieram. W Polsce robi sie gowno a nie kino a polskie komedie sa wypelnione inteligencja i aktorami ktorzy za oceanem nie zagraliby w reklamie a co dopiero filmie/serialu. Rzygam tymi filmami aktorami i tytulami. Polska = 100 filmow rocznie o j eeeebanej wojnie zaborach powstaniach czy komediach typu kocham cie a ty tanczysz.

użytkownik usunięty
kolczesta

Aaaamen!

Polska komedia od lat nie jest dobra nawet Machulski nie robi dobrych komedii ostatnio zobaczymy czy Volta będzie warta poświęcenia czasu.

kolczesta

Ocenianie filmu przed jego obejrzeniem . Jakież to Polskie ech . :( I jeszcze teksty typu " A za granicą to robią lepiej " ( choć to nie prawda )

Czy na prawdę musimy być tak zakompleksieni ? Prawda jest taka że jakość kinematografii poszła w dół wszędzie . Tylko że w takiej Ameryce robi się filmów zdecydowanie więcej ( niektóre nawet nie trafiają do kin tylko od razu na dvd ) przez co my nawet o nich nie wiemy,a jasnym jest to że w "tonie " debilnych filmów kilkanaście/kilkadziesiąt będzie się do czegoś nadawać . W Polsce robi się łącznie może kilkadziesiąt filmów na rok i większość szmir jest przedstawiana jako wielkie premiery z czego może kilka nadaje się do czegoś więcej . A i tak nie dowie się o nich w większości przeciętny widz . Bo pseudo recenzenci udający znawców albo promują pogląd że "Polskie kino jest do .... " i pokazują tylko takie produkcje potwierdzające ich zdanie,albo promują szmirę . Więc czego oczekujesz ?

Cobros

Ale ty piszesz bzdury i na dodatek takie długie. Tesotesteron czy inne polskie GOWNO z adamczykami i innymi szycami nigdy nie beda dobre. Nie rozumiesz że tworzenie tych filmow ma tylko jeden cel a jest to PCHANIE ANTYTALENCIAKOM hajsu w kieszen. Dlatego na lato chujnia typu volta dala zarobic gownoartystom na nastepne kilka miesiecy i tak cyklicznie co pewien czas. Przykro mi ale w Polsce na 10 filmow tylko 2 maks maja racje bytu.

kolczesta

Jeśli oglądasz tylko mainstrimowe gówno to super twoja wola . Ale czy to ci daje prawo oceniania całej polskiej kinematografii ? Raczej nie moim zdaniem .

Obejrzyj sobie filmy typu "Dziewczyna z szafy " " Chce się żyć " "Moje córki krowy " "Pod Mocnym Aniołem " czy "Serce Serduszko " i dopiero wtedy możesz z czystym sumieniem wypowiadać się o polskim kinie . Ale nie najłatwiej wyciągać szmirę i oceniać cały polski przemysł filmowy .

"Przykro mi ale w Polsce na 10 filmow tylko 2 maks maja racje bytu."

Gdybyś przeczytała moją przydługawą i bzdurną wypowiedź to byś wiedziała że o tym też pisałem,ale ty widać tego nie zrobiłaś co nie przeszkodziło ci mnie ocenić . Na koniec tylko powiem że moje zdanie możesz mieć w poważaniu bo nie kreuje się na pseudo znawce kina,ale dla mnie konkretnym KRETYNIZMEM jest ocena filmu przed jego premierą i dawanie jednej gwiazdki tylko dlatego że jest polski .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolczesta

" moja opinia wiec wypie rdalaj. G "

Z tak "dorosłymi argumentami " nie da się wygrać . Nie zamierzam uczestniczyć w dyskusji o takim poziomie więc żegnam .

Cobros

Elegancko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones