PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 293
oceny
6,2 10 1 38293
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

Noc

ocenił(a) film na 8

Film bardzo fajny, nie rozumiem ludzi którzy od razu wyjeżdżają z tekstami "gówno" czy tym
podobne,widocznie niektórzy mają ograniczone słownictwo, film zasługuje przynajmniej na 7, jeżeli
ktoś ogląda horrory za dnia i z grupą znajomych, to nie ma co się dziwić że mało go to przestraszyło.

ocenił(a) film na 10
batista1230

film jest bd,a ci co pisza ze film to gówno nie ma czym się przejmował to hejtery.Pozderko

elosidzej

Nie jestem hejterem, film ma kilka strasznych momentów ale bohaterowie to idoci i zachowują się niedorzeczenie.

ocenił(a) film na 7
piczympoom

Może dlatego, że bohaterowie to ludzie, a nie roboty czy duchy i ulegają emocjom w takiej sytuacji? Nie oszukujmy się, ale nie co dzień zdarza się komuś być porwanym przez "żyjący" szpital psychiatryczny...

ocenił(a) film na 7
batista1230

Ja sie bałem jak nie wiem , oglądałem w nocy a jak mi prad zgasł 30 sekund po zakończeniu oglądania to myślałem ze sie ze***** XD

batista1230

No sorry bardzo, ale jak ogląda się nawet najstraszniejszy horror w grupie osób i nawet w nocy to nie ma to efektu. Ja mam już od kilku lat zasadę, że jak horror to sam i w nocy i efekt jest gwarantowany nawet momentami zaczynam się zastanawiać czy dotrwam do końca filmu. Taka jest niestety prawda. bo jak jesteśmy sami to psychika i wyobraźnia dostaje świra, a o to przecież chodzi... :P A co do Grave Encounters to film naprawdę robi robotę i trzyma poziom, POLECAM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones