PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1429}

Grinch: świąt nie będzie

How the Grinch Stole Christmas
6,1 80 950
ocen
6,1 10 1 80950
5,3 14
ocen krytyków
Grinch: świąt nie będzie
powrót do forum filmu Grinch: świąt nie będzie

6.0???????!!!!!!!!!1

ocenił(a) film na 8

Nie wierze, w to co widze! Ta ocena utwierdza mnie w przekonaniu, ze nie warto sie nia kierowac. Uwielbiam ten film, mimo, ze jest kierowany bardziej do dzieci. Oczywiscie nie bylabym w stanie sciagnac go sobie na komputer i wciaz ogladac, ale jak tylko puszczaja go w tv to lece jak szalona! :D obejrzalam go bardzo duzo razy i nadal mam przy tym ubaw! a Jim Carrey znow udowodnil, ze jest najlepszym aktorem komediowym na swiecie! Mysle, ze trzeba troche wyluzowac i akurat tego filmu nie brac zupelnie na powaznie. Zwróćcie uwage na szczegóły i podejdźcie do tematu z dystansem. Polecam na zimowe dni :)

użytkownik usunięty
KaroCz

ja to samo za dzieciaka potrafiłem go oglądać i oglądać :)

ocenił(a) film na 2
KaroCz

Akurat ten film nie jest kierowany do dzieci, w przeciwieństwie do animowanej wersji z lat 60. Tutaj humor jest niesmaczny - scena z sadzaniem psa na twarzy leżącego człowieka, scena z jemiołą w tyłku Carreya itd. Scena z Grinchem uderzającym głową w cycki kobiety też nie nadaje się dla dzieci. Te sceny zostały tu umieszczone chyba tylko ze względu na Carreya. Twórca postaci Grincha i opowiadania o tym, jak Grinch ukradł święta, dr Seuss, byłby zawiedziony oglądając ten film.

ocenił(a) film na 8
Trojden

Ilu ludzi, tyle opinii. Ja ogladalam ten film jak bylam dzieckiem, nie mam z tego powodu żadnych zboczen. I jak za rok bedzie znow lecial w telewizji to chetnie obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
Trojden

:D

Geisel nie mógł być zawiedziony nowym "Grinchem". Przynajmniej tego nie okazał, ale to nic dziwnego gdy nie ma się tętna od 9 lat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dr._Seuss

Myślę iż chodziło ci raczej o wdowę po nim (o ile żyje), z tego co pamiętam to nie jedyna ekranizacja książek Seussa, o której wyraziła się krytycznie.

ocenił(a) film na 8
Martin von Carstein

Wybacz, "byłby" nie zauważyłem. ;)

ocenił(a) film na 2
Martin von Carstein

Czytaj uważnie - napisałem "byłby", a nie "był". Wiem przecież, że dr Seuss nie żyje.

ocenił(a) film na 8
Trojden

U góry masz sprostowanie.

KaroCz

Rzeczywiście, nie warto kierować się tą oceną. Jest zdecydowanie zbyt wysoka. Jeden z najbardziej godnych pożałowania filmów, jakie widziałem w życiu.

ocenił(a) film na 8
eLNikO

zgadzam się z Tobą, dla mnie jest to pozycja obowiązkowa w święta :) super film :))

ocenił(a) film na 10
KaroCz

Idą święta więc trzeba go obejrzeć :) szkoda tylko że wydanie dvd jest bez lektora.

ocenił(a) film na 6
666wszechmocny666

Ja kupiłam niedawno płytę z tym filmem i lektor jest : )

BTW, nie zawiodłam się na Carreyu, Grinch jest świetny :D

ocenił(a) film na 9
KaroCz

Też dziwi mnie ta ocena, jeden z fajniejszych filmów na długie zimowe wieczory hehe

ocenił(a) film na 9
KaroCz

A ja mam 23 lata i obejrzałem ten film przed chwilą, próbując odnaleźc "magię świąt". Udało się.

użytkownik usunięty
KaroCz

To i tak jest zbyt wysoka ocena dla tego shitu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones