PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5955}

Gruby i chudszy

The Nutty Professor
6,1 89 335
ocen
6,1 10 1 89335
5,2 13
ocen krytyków
Gruby i chudszy
powrót do forum filmu Gruby i chudszy

Pojawia się tutaj humor niezbyt wybredny, kloaczny, ale na tyle rzadko, że ostatecznie film mnie nie zniesmaczył w takim stopniu jak nowsze komedie spod ręki niejakiego Rogena ( Wywiad ze słońcem narodu). Sentyment i rewelacyjna gra aktorska ostatecznie dały bonus +1 gwiazdki bo film jest niezły ale kreację aktorską Murphy'ego i charakteryzację trzeba docenić. To taka nowa wersja doktora Jeckyl'a i mr Hyde'a , film ma dobre przesłanie i kila dobrych śmiesznych scen. Murphy najlepiej wypadł jako babcia, matka i Sherman. Szkoda że kolejna część jest słabsza i z tego co pamietam ma wiecej niesmacznych dowcipów.

ocenił(a) film na 6
armarange

gdyby nie genialne wcielenia i gra Edddiego pewnie dalabym 4 lub 5, ale zagral super. jego role i praca charakteryzatorow robia wrazenie. niestety humor momentami dla mnie byl zenujacy np scena przy stole. takze ogolem to na 6.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

To jeden z wyjątków gdzie humor kloaczny nie psuje mi zabawy i to "wina" sentymentu, o którym dzisiaj już pisalismy w innym watku

ocenił(a) film na 6
armarange

rozumiem :)

ocenił(a) film na 6
armarange

a inne filmy z Eddim też lubisz?

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Nie specjalnie... lubiłem kiedyś... Gliniarza oraz 48 godzin, po latach już nie bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones