PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 437
ocen
5,9 10 1 29437
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2

7/10

ocenił(a) film na 6

bardzo fajna część, choć w scenariuszu nie ma w sumie nic nowego; trzyma w napięciu i ma dobry klimat
Moja ocena: 7/10

Pauleta

aa mocne! oglądałem tą wersje ju on czy jakos tak troche poplątane to wszystko ale mi sie podobało warto obejżec w nocy!;d 9/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Podczepię się, bo ta sama ocena :)
Wykończę się... Wczoraj pierwsza część, dzisiaj druga, jutro w planach trzecia a pojutrze cmentarz :D
Dla mnie straszny, chociaż może ciutkę mniej niż jedynka, ale jednak... Do tego na plus sporo znajomych twarzy w filmie: S.M.Gellar, A.Kebbel, J.Dewan i A.Tamblyn :)

ocenił(a) film na 6
anulka88

3 jest do kitu, w zamian polecam Ils
http://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Jak już zaczęłam, to skończę :)
Hmmm... 6,7...? Na razie podziękuję, nikt mnie nie ciągnie do filmu (Klątwa ze względu na Sarah obejrzałam ;p) a od jakiegoś czasu robię selekcję :P Chyba, że ocena podskoczy to chętnie się skuszę ;)) Ale z kolei "Nieznajomych" oglądałam :) A pokazuje powiązane :)

ocenił(a) film na 6
anulka88

no tak, bo Nieznajomi to remake tego filmu, jednak w zasadzie nie wiele mają wspólnego i pierwowzór 100x lepszy, więc nic nie szkodzi, że widziałaś remake, a średnia 6,7 jak na horror nie jest zła, wszak Klątwa 2 ma tylko 6 ;)
ja od siebie, polecam, bo to jeden z lepszych horrorów jakie widziałem i faktycznie potrafi przestraszyć

ocenił(a) film na 7
Pauleta

No z remake'ami to różnie bywa, tak samo jak z kolejnymi częściami... ;p
Wiem, ale jak już mówiłam, po jedynkę sięgnęłam ze względu na aktorkę, gdyby nie ona, to bym też odpuściła, a kolejne części... bo jak zaczęłam to lubię skończyć, taka zasada :))
Może kiedyś obejrzę, na razie i tak bardziej się skupiam na serialach, filmy rzadko, w przerwach między serialami, albo czasami coś w tv... ;p
To ja też polecę ;p Gdybym miała go obejrzeć teraz to niestety by mnie przyjemność ominęła ;p bo ocena też 6,7 ;p Ale oglądałam go jaaakiś czas temu i jak na francuskie kino, był dooobry ;p Może Ciebie uda się skusić ;)) http://www.filmweb.pl/film/Blady+strach-2003-112202

ocenił(a) film na 6
anulka88

oczywiście widziałem, jednak powiem, że nie pochłonął mnie tak bardzo jak większość opinii mówiących jakie to cudo, ok dobre gore, ale jednak po tych ochach i achach spodziewałem się czegoś lepszego
a jeśli chodzi o seriale to polecam Sześć Stóp pod Ziemią, jak dla mnie najlepszy serial na świecie i nie ma i nie będzie lepszego!! Więc wepchnij go gdzieś tam do swoich "chcę obejrzeć" :P
poza tym dziwi mnie, że taką uwagę zwracasz na średnią, gdyż oglądasz widzę serial który ma 4,7 :D

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Oj... Nie udała mi się propozycja... ;p
Powiem tak: kolejka na filmy, seriale i książki jest do emerytury napięta... :(( Sprężam się jak mogę, ale nie tylko laptopem człowiek żyje... :D
To może "To"?? :)) Polecam!! :D

ocenił(a) film na 6
anulka88

Na To mam chrapkę od lat, jednak dotychczas nie przeczytałem książki, a chciałem to zrobić wcześniej, trochę przerażają mnie te 3 tomy, jednak po Kingu spodziewam się i tak, że mi się spodoba, jednak i tak jakoś jeszcze się nie zabrałem za nią :D

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Ja ten film już ładnych parę razy widziałam, zaczęłam jak byłam małą dziewczynką :D A teraz czytam książkę... Strasznie się czyta... ale kto by wiedział te 10 - 15 lat temu, że pokocham Kinga? :D Jestem na około 750 stronie... Także już nie tak dużo zostało... Ale to mnie bardziej utwierdziło w "najpierw książka, później film" :) I tak też Tobie polecam :D

ocenił(a) film na 6
anulka88

I tak też zrobię, tylko nie wiem kiedy :P Właśnie się obawiałem, że książka/film będzie straszyła tylko za dzieciaka, bo kto by się teraz klauna bał, ale skoro piszesz, że "strasznie się czyta" to odetchnąłem :)
(chyba, że pisząc strasznie, masz na myśli - do kitu :P)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Właśnie strasznie w tym sensie, że doskonale wiem co będzie, książka nie zaskakuje, co gorsza... jak czytam coś czego nie ma w filmie to myślę... "kurczę... mało ważne, bo w filmie tego nie ma" :D Porównuję książkę do filmu a nie na odwrót... W tym sensie się strasznie czyta... Dlatego najpierw czytaj a później miej przyjemność (większą lub mniejszą ;p) z oglądania :D

ocenił(a) film na 6
anulka88

Ee no to tak to przeważnie jest ;) też tak często mam, że film mnie natchnie do czytania książki, jednak podczas czytania jest takie odczucie "Skądś ja to znam"
Właśnie mam obawy co do tej przyjemności, przykładowo ostatnio czytałem Worek kości - książka rewelacyjna, serialowa adaptacja - słabo, a film "To" myślę, że będzie super, tylko znajomość książki może mi go trochę popsuć.. no ale i tak wpierw przeczytam powieść :)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

To jest drugi raz gdy robię na odwrót i na pewno ostatni ;p
"Worka..." jeszcze nie czytałam i nie oglądałam, ale w swoim czasie na pewno nadrobię :D
Polecam, polecam, polecam, i pamiętaj ;p najpierw przeczytaj :)) Na pewno będzie warto :D

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Ale się offtop zrobił... :;p
Uciekam, mam nadzieję, że Kayako mi się nie przyśni :D
miło się pisało, może kiedyś jeszcze gdzieś będzie okazja :)
Dobranoc ;)

ocenił(a) film na 6
anulka88

Hehe :D
Również było mi miło, dobranoc :)

ocenił(a) film na 6
anulka88

zdobyłem "To", tak leżało niewinnie w bibliotece, pomyślałem, że wezmę ;)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

To do roboty :D
A ja przekroczyłam już 900 stronę ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones