PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520}

Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
7,2 281 958
ocen
7,2 10 1 281958
5,2 36
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo

wada uniwersum sklonowanie starkillera .... skoro mozna bylo sklonowac jedi/sitha starkillera to czemu nie sklonowali np yody? -.-

rotanimod

Niestety historia Strakillera jest mi obca, bo ani komiksu nie czytałem, ani gry nie grałem, ale jeśli dobrze mi się wydaje, to do sklonowania jedi/sitha potrzebna jest ciemna strona mocy.
Jedi raczej starają się unikać ciemnej strony, zaś Shitowie nie mieliby powodu na klonowanie Yody.
A tak swoją drogą, to ja bym to pisał gdzieś na jakimś forum bastionowym, bo z Mrocznym Widem Starkiller ma niewiele wspólnego.

rotanimod

Niestety historia Strakillera jest mi obca, bo ani komiksu nie czytałem, ani gry nie grałem, ale jeśli dobrze mi się wydaje, to do sklonowania jedi/sitha potrzebna jest ciemna strona mocy.
Jedi raczej starają się unikać ciemnej strony, zaś Shitowie nie mieliby powodu na klonowanie Yody.
A tak swoją drogą, to ja bym to pisał gdzieś na jakimś forum bastionowym, bo z Mrocznym Widem Starkiller ma niewiele wspólnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones