PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5982}

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
7,6 257 048
ocen
7,6 10 1 257048
6,3 28
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Najlepsza

ocenił(a) film na 10

Najlepsza część ze wszystkich gwiezdnych wojen. Stara trylogia nawet do pięt nie dorasta nowej.

ocenił(a) film na 10
walker666

NAJLEPSZA:)

ocenił(a) film na 10
walker666

tak najlepsza ale i tak dla mnie Trylogia 4,5,6 Najlepsza z najlepszych ; ]
Ale bardzo fajne są te pierwsze części historia Anakina ;]

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

Stara trylogia jest dla mnie tak sztuczna, że według mnie nie da się oglądać.

ocenił(a) film na 10
walker666

są stare klimaty po prostu ;] Kiedys nie mieli takich komputerów jak teraz i programów.
Ale super bylo !

walker666

Umrzyj dzieciaczku i nie grzesz więcej

walker666

Kwestia gustu. Ja na przykład lubię oglądać stare Sci-Fi, żeby zobaczyć jak się twórcy natrudzili robiąc to wszystko bez komputerów. Teraz to mnóstwo rzeczy to greenscreen i CGI. A kiedyś musieli się starać. Modele, kostiumy, scenografia...

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

4,5,6 według mnie lepsze

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

4,5,6 według mnie lepsze

walker666

Dla mnie to też najlepsza cześć :)

użytkownik usunięty
walker666

Nowa nie dorasta do pięt starej.1 i 2 część to porażka w porównaniu z pozostałymi,chociaż 3 świetna.

ocenił(a) film na 10

zgodzę się, że 2 część jest porażką, ale nie 1 i 3.

walker666

Cofam, co powiedziałem, jeżeli masz mniej niż 14 lat. Jeżeli masz więcej, proszę umrzyj

ocenił(a) film na 10
Patty Diphusa

Sam(a) zdychaj jeżeli narzucasz komuś swoje zdanie, ja też wolę nową trylogię, tam przynajmniej funkcjonuje zakon Jedi którzy są podstawową wizytówką Gwiezdnych Wojen

knocun1

słuchaj, wiem, że to zabrzmi agresywnie, ale tak nie jest- ja naprawdę nic do was nie mam, jeżeli macie mniej niż 14 lat, to normalne lubić każdy shit w tym przedziale wiekowym, sam lubiłem oglądać CGI szmiry za dzieciaka

Ale jeżeli masz więcej i dalej trwasz w bezkrytycznym zachwycie, to albo jesteś niedojrzałym osobnikiem albo j*banym kretynem.

Patty Diphusa

Widzę że chcesz dostać bana.

ocenił(a) film na 10
Patty Diphusa

Mam 21 lat i nie jestem bezkrytyczny, tylko że wasza krytyka jest po prostu śmieszna, najeżdżacie na Gungan którzy mimo wszystko są rasą wojowniczą, a jaracie się Ewokami co tłuką bez problemu kamieniami i kijkami wyszkolonych szturmowców imperium, albo uważacie za najlepsza część V, gdzie większość filmu to gonitwa sokoła przez imperium a Yoda wielki Mistrz Jedi zachowuje się jak prymitywna istota. Z resztą pod względem fabularnym i klimatycznym obie części KOTOR'a biją na głowę całe dwie trylogie.

Patty Diphusa

Ej. Ja jestem małolatem, a wolę starą trylogię. :|

ocenił(a) film na 10
Patty Diphusa

Myślę, że stara trylogia jest lepsza, ale zemsta sithów to najlepsza część.

ocenił(a) film na 9
Patty Diphusa

Patty tarzałem się po podłodze od twoich wpisów - kocham twój styl :) - a co do 3 części, lepsza niż czwarta i szósta, ale ustępuje piątej.

ocenił(a) film na 6
walker666

Ja uważam tak:
1 Imperium kontratakuje
2 Zemsta Sith
3 Powrót Jedi

ocenił(a) film na 10
ataksobie

ja uważam
1 zemsta sithów
2 nowa nadzieja
3 powrót jedi

walker666

Również myślę że jest najlepsza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones