PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759}
7,9 328 658
ocen
7,9 10 1 328658
7,8 38
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

Sam nie wiem, czemu tak długo zwlekałem z obejrzeniem tego filmu. Może dlatego, że te wszystkie miecze świetlne, Vader, jedi itd. wydawały mi się tematem po prostu dziecinnym i trochę zużytym, zważywszy na to, jak bardzo to uniwersum było eksploatowane i popularyzowane na przestrzeni lat. No i wcześniej nie interesowałem się gatunkiem science fiction. Ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że film jest świetny. Polubiłem bohaterów. Ich przygody nie nudzą, cały czas coś się dzieje. Kończę tę starszą trylogię i mam wrażenie, że będzie mi brakowało tych postaci przy oglądaniu nowej. Niektóre dialogi mogą się wydawać dziś banalne i kiczowate, ale nie przeszkadzało mi to w odbiorze. Podobnie z efektami specjalnymi. Mimo upływu lat, dalej ogląda się to z przyjemnością. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Punisherrr

no brachu takich nam trzeba,Imperium Cię potrzebuje!:)

ocenił(a) film na 5
Punisherrr

Mam podobne odczucia odnośnie star wars :) Dłuuugo zwlekałem i jestem pozytywnie zaskoczony

Punisherrr

Ja za to długo zwlekałem z Obcym, a koniec końców bardzo mi się ta saga spodobała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones