PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 955
ocen
6,7 10 1 77955
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 6
Szajba

On mi przypomina z mordy połączenie Antona Chigurha z Jackiem Blackiem XD
Nie no trailer? Em, tak mogę powiedzieć:

Wygląda jak to co już widzieliśmy tyle że w nowych barwach, znowu szkolenia, jakiś stary dowódca, znowu jakiś potwór i lot sokołem (tak jak ten na asteroidzie w starej trylogii, tylko teraz ma macki XD).

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

zobacz tego linka
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/08/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-h arrison-ford/

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Tak był!!! bo disney uznał że jego gra aktorska w tym filmie jest tak beznadziejna że postanowił uratować produkcję mieszając w to forda aby ten dał mu jakieś rady jak uratować postać

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Jeśli w twym przekonaniu brak forda skreśla ten film , to masz źle z głową .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Brak forda nie ale podejście twórców do tego filmu tak!!!! brak im wizji aby udźwignąć ten film!!! A poza tym jak już mówiłem są ciekawsze tematy np stara republika !! zwiastun to nic innego jak szybcy i wsciekli pomieszne z strażnikami galaktyki!!!! oczekuję czegoś więcej od serii niż ty

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Znowu płakać zaczynasz ?? To sie robi nudne ,jesteś jedynym który ciągle płacze . Po co wogóle sie zadręczasz tym filmem skoro cie wogóle nie obchodzi ?? Spodziewasz sie że w oczach każdego z fanów , który na tym forum żale wylał będzie film krytykował nawet po premierze ciebie popierając ?? . Jak tak to masz z głową źle .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Mówiłeś że czekasz na nowego hana solo i oglądasz tylko z dubbing,iem dla tego jesteś mało wymagającym odbiorcą serii i dla ciebie równie dobrze mogli by latać na dywanach

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

gdzie tak wspomniałem ?? Pokaż cytat . I zaprzenianiesz w końcu tego płaczu ?? Histeryzujesz jak małe dziecko na poziomie przedszkola .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ty wiesz gdzie a pamiętasz tylko co ci pasuje

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

płaczesz jak zwykle i bredzisz bez sensu

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

spójrz prawdzie w oczy ; Jesteś jedynym który CIĄGLE narzeka na ten film .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

do ciebie nie dociera że tematy o starej republice są SKASOWANE

Machu_filmweb

Co do porwania tej produkcji do'' Szybkich i wściekłych'' to wybacz ale nie widzę żadnego elementu wspólnego .

ocenił(a) film na 10
buterfly

I ja także żadnego elementu wspólnego nie dostrzegam produkcji Szybkich i wściekłych

buterfly

* Sorki za błąd oczywiście porównania :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

nie szkodzi

Gokussb

Wiem ale poprawiłem dla świętego spokoju ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

nie sądzisz że płacz Machu Filmweb robi sie męczący ??

Gokussb

Mam wrażenie że narzekanie na tą produkcję to jego życiowe powołanie ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Odnoszę te same wrażenie co ty . Za nic do niego nie dociera że jest jedynym który tak narzeka .

ocenił(a) film na 10
buterfly

znowu ten kolo zaczyna

ocenił(a) film na 10
buterfly

jeżeli zacznie znowu zgłoś go do moda . ok ?

Gokussb

Okej :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Machu filmweb rozrabiał coś na tym forum ?

Gokussb

Nie zaglądałem wiesz mało interesuje mnie ten człowiek ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
buterfly

zobacz co ten kolo znowu wpisuje na stronie 4 tego tematu

ocenił(a) film na 10
buterfly

wygląda na to że jest spokój od tego typa

Gokussb

Daj sobie z nim luz - Nie warto :) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

fakt .

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Tzn Han Solo nigdy nie był młodszy niż w S.W.? Też mam mieszane uczucia, zwłaszcza po przereklamowanym wg mnie Łotrze, ale trzeba dać szansę.

WTTW_FILM

Fani, trochę wiary i nadziei! Gwiezdne Wojny, aby wznieść się na wyższy poziom i konkurować z kolejnymi Avengersami Marvela muszą poszukać czegoś nowego w uniwersum SW. Nowa trylogia pokazuje, że źródło akcji w postaci filozofii Jedi już jest na wyczerpaniu. Chłopak wizualnie prezentuje się dobrze,a z drugiej strony dobrze byłoby zrozumieć całe tło polityczno-gospodarcze Gwiezdnych Wojen. Plus młody Lando Calrissian. Także bez niepotrzebnego hejtu na początku i git majonez.

ocenił(a) film na 6
GlobalVillage

"i konkurować z kolejnymi Avengersami Marvela " - GW przebija samym tytułem całe gówno od Marvela. W Box Office też lepiej sobie radzi więc wtf xd.

"muszą poszukać czegoś nowego w uniwersum SW." Hano Solo to coś nowego? Przeczysz samemu sobie.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Hano Solo to coś nowego? ''

Tak gdyż nie jest znana jego przeszłość przed Nową Nadzieją . I to nie jest przeczeniu samemu sobie , a wiara w ten film .

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Masz rację po prostu chcą na siłę zrobić z GW coś na styl avengers! bo to się sprzedaje! a nie tedy droga ! Dysney posiada markę sw ale brak jej klimatu i pomysłu jaki był gdy lucas odpowiadał za scenariusz i wykonanie za dużo w tym avenger i innych filmów disney niech skupią się na świecie sw i niech nie zapożyczają tematy z innych filmów bo to się nie sprawdza a kolejny film z ich kanonu jest gorszy od poprzedniego !!!!! a do fanatyka solo goku bo wiem że się przyczepi ze lucas pochwala twórczość dysney powiem tak A Co Ma Powiedzieć to biznes

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

To co napisałeś ani troche sie nie opiera na prawdzie . Twój lament na ten film jest żałosny nikt prócz ciebie tak nie robi na całe szczęście .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

'' Dysney posiada markę sw ale brak jej klimatu i pomysłu jaki był gdy lucas odpowiadał za scenariusz i wykonanie za dużo w tym avenger i innych filmów disney niech skupią się na świecie sw i niech nie zapożyczają tematy z innych filmów bo to się nie sprawdza a kolejny film z ich kanonu jest gorszy od poprzedniego !!!!! ''

Po co tym filmem wogóle sie zadręczasz jeśli , przeszkadza ci pomysł na fabułe tego filmu i brak forda ?? . I tylko według twej chorej logiki ten film okaże sie gorszy od poprzedniego .

''a do fanatyka solo goku bo wiem że się przyczepi ze lucas pochwala twórczość dysney powiem tak A Co Ma Powiedzieć to biznes ''

Tym cytatem udowodniłeś że jesteś trollem , i wypraszam sobie ja fanatykiem NIE jestem tylko fanem tej postaci . I Jeśli dla CIEBIE to taki problem to PRZESTAŃ w końcu sie powtarzać .

Prócz mnie narazie jest jeszcze buterfly


Najgorszymi filmami z sw jest TFA i tlj

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Dziś muminki lecą z dubingiem! będziesz oglądał?

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nie odwracaj kota ogonem tylko odnieś sie do co napisałem . a JAK ODNIEŚ SIĘ NIE ZAMIERZASZ UWAŻAJĄC ŻE TY MASZ RACJE A JA SIE MYLE , TO SIEDŹ CICHO TROLU .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Po co przecież zabronione mam przez ciebie wyrażanie zdania bo kłóci się z twoją opinią która twoim zdaniem jest nie omylna

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Jak tak ci przeszkadza pomysł na fabułe tego filmu i brak forda , to czemu tym wogóle sie zadręczasz zamiast dać sobie wogóle spokój ??? . Jakbyś umiał myśleć dałbyś sobie spokój z tym filmem zamiast lamentować

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Już 100x ci mówiłem

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Ta wedle twej logiki nikt forda nie zastąpi i podejście do tego filmu jest że nic nowego nie wniesie ???

To ani troche nie jest argumentem które tyle razy powtarzałeś .

Chcesz to sobie oglądaj twarz forda w starszej trylogii sw do woli , zamiast lamentować !!!

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Za 20,30 lat na pewno ktoś by go zastąpił nie dziś nie ten gosciu

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

To mielibyśmy czekać tyle na następce forda ??? Przeginasz po całości . Ten gościu i tak wystąpi w roli głównej i twój płacz NIC nie zmieni zamiaru Disneya , premiera sie zbliża i to WIELKIMI krokami . A jak przekonany jesteś że ten gościu każdemu przeszkadza poszperaj net .

Machu_filmweb

Jednak dziś i ten gościu - I twój płacz (bo nawet nie masz zamiaru iść na film do kina aby rzeczywiście ocenić aktora ) tego nie zmieni .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Według jego logiki za 20 30 lat kto inny by forda zastąpił , i za nic zrozumieć nie chce że on jako jedyny tak uważa . Wbił sobie do głowy że nikogo ten film nie obchodzi ,zrobił to w swym starym temacie .

Gokussb

Naprawdę ciekawa logika - Aż ciekaw jestem czemu akurat za 20-30 lat a nie 10-15 lat albo właśnie teraz ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

o to sie jego spytaj gdy bedzie aktywny

ocenił(a) film na 10
buterfly

A on mi jeszcze zarzuca że lekarz mi potrzebny po mam według niego z głową źle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones