PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 032
oceny
6,7 10 1 78032
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 10
Gokussb

no to z tego że twe oburzenie na ten film NIE zdobyło wcale sympatii ludzi . Każdy na ten film czeka i po seansie będą dopiero pozytywne czy negatywne opinie . I tylko ty wylewasz żale na ten film i nikt prócz ciebie .

Po premierze okaże sie ilu prócz ciebie bedzie niezadowolonych z tego filmu . Teraz jesteś JEDYNY .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ja nie potrzebuję sympatyków mówię co mi na wątrobie leży to za to potrzebujesz

ocenił(a) film na 10
Gokussb

spróbuj znaleźć ludzi co poprą twój lament zamiast wylewać swój płacz po raz enty z rzędu .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Spróbuj nie zabronić komuś krytyki samemu to robiąc pod tfa tlj

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Nie jestem jedyny ale do ciebie to nie dociera !!

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Ty masz rozdwojenie jaźni że mówisz o sobie w liczbie mnogiej ? I niby to że jest was wielu i znasz moderatora ma doprowadzić do tego.że nie będę pisał że nie podoba mi się aktor

ocenił(a) film na 10
Gokussb

cieszesz sie swym kontem dopóki możesz .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

A teraz jeszcze groźba że po znajomości bana dostanę hehe dobry ty jesteś

Machu_filmweb

Na twoim miejscu nie byłoby mi do śmiechu .

ocenił(a) film na 10
buterfly

odnośnie tego zgłoszenia na tego typa , lepiej modowi daj wskazówkę gdzie są jego posty . W tym linku co dałeś widać nasze posty , a nie jego .

Gokussb

Ma wskazówkę w postaci jego nicka .

ocenił(a) film na 10
buterfly

u tego moda jesteś pierwszy raz ja nie . I zobacz sobie że nasze komentarze widać a nie jego w tym linku . Pamiętaj tylko ; nie wklejaj linka do blogu moda na forum , aby ten troll nie za spamował jego bloga jak to forum . ok ?

ocenił(a) film na 10
buterfly

oby to wystarczyło . Pamiętaj tylko ; nie wklejaj linka do blogu moda na forum , aby ten troll nie za spamował jego bloga jak to forum . ok ?

ocenił(a) film na 10
buterfly

Trzeba uważać na typka aktywny jest

Gokussb

I tak ma jedną śpiewkę już niczym nas nie zaskoczy :) .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Racja nie zaskoczy nas niczym .

ocenił(a) film na 10
buterfly

co sądzisz o jego odpisywaniu ?

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Mam nadzieję że o mnie nie piszesz ?

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

do ciebie już sie nie odzywam ,chyba że znowu zaczniesz płakać z powodu filmu o solo .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Czyli o mnie nie piszesz? W takim razie ok

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

dopóki płakał na nowo nie będziesz , z powodu filmu o solo to będzie ok .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

brak argumentów jest z twej strony

ocenił(a) film na 10
GlobalVillage

Jak sie przekonujesz płacz wylał sie na forum uważając że ten film nic nowego nie wniesie do sw

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

ależ się piękny szit storm zrobił pod moim pościkiem <3 <3 ,3

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

hej . Wedle jednego ze źródeł czas trwania filmu będzie 2 godziny i 15 minut ,tu dowód
http://pl.ign.com/han-sol-gwiezdne-wojny-historie/16070/news/han-solo-gwiezdne-w ojny-poznalismy-oficjalny-czas-trwania-fi .

Ponoć jest to już oficjalne potwierdzenie

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Wedle tego źródła młody na hana solo podpisał kontrakt na trzy filmy
http://pl.ign.com/han-sol-gwiezdne-wojny-historie/16191/news/alden-ehrenreich-po dpisal-kontrakt-na-3-filmy-w-roli-hana-so?utm_source=recirc

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Jakbym nie widział wcześniejszych filmów z udziałem tego młodego na hana solo,podziałbym te wątpliwości . Ale od dnia kiedy obejrzałem jego wcześniejsze filmy przekonałem sie co do niego i sie ciesze sie że bedzie tu główną postacią

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Jesteś jasnowidzem czy zwykłym spekulantem.

ocenił(a) film na 6
rool72

Już to pisałem ale Gokussb robi tu taki spam że nie widać....

Tak jestem jasnowidzem.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie zarzucaj mi spamu po za tym mylisz mnie z Machu filmweb .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Muminki lubiłem oglądać kiedyś teraz już nie . Nie ma takiego forum smerfy i to ty przyczyniłeś sie do spamu na tym forum . Czasy tej dobranocki były w latach 90 ,teraz nigdzie już nie jest emitowana dzieciaku .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

wnioskuje że twój rocznik to 2000 rok . I po twojej nadpobudliwości myślę że jeszcze nie ukończyłeś podstawówki , i nie masz szacunku do osób z lat 90 jak ja .Lata 90 to czasy mego dzieciństwa i to z to raczej z tobą dogadać sie NIE można odnośnie tego filmu .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Każdy kto wejdzie na twój profil zobaczy że lubisz i oglądasz muminki

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Tym postem pokazujesz że jak bardzo gardzisz osobami starszymi od siebie . I jakbyś uważnie przeczytał mój wcześniejszy wpis zrozumiałbyś że oglądałem to kiedyś , i nie ma i nie było w tym nic złego . Jesteś dzieciakiem z lat 2000 takim jak ty wydaje sie że pokolenie z lat 90 jest złe . I pewnie myślisz każdy powinien na nowe czasy sie otworzyć , nawet z lat 90 , jeśli tak uważasz nie mamy o czym gadać .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Dziwne bo na twoimi profilu jest wpis pod muminkami z roku 2017 a brzmi "muminki.juz nie te same co kiedys" więc kogo ty chcesz oszukać

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Szukasz powodu by sie kłócić , jak to robiłeś z płaczem na ten film o solo ?? Nic ci to nie da że będziesz po mym profilu grzebał i szukał animacji z dawnych lat które lubiłem oglądać .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Rozmowy by nie było gdybyś nie wspomniał o mnie w swoim komentarzu

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Mylisz sie . Jakbyś nie płakał na forum tego filmu , w każdym temacie było by ok . Ja tego nie zacząłem a ty tak

ocenił(a) film na 1
Gokussb

No tak 2017 to odległe lata!!! to ile mowisz że wiosen liczysz ?

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Jestem z pokolenia lat 90 . To ci wystarczyć powinno

I na tym forum cie żegnam

ocenił(a) film na 1
Gokussb

;( i muminki w tym wieku !!!

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

na tym forum cie żegnam

Machu_filmweb

Jeżeli nie podoba ci się poziom rozmowy z Gokussb, to po prostu z nim nie rozmawiaj - Natomiast twój namolny płacz ciągle o to samo, (chociaż w głębokim poważaniu masz sam film) sprawdza cie do poziomu przeszkoda oglądającego Teletubisie .

ocenił(a) film na 10
buterfly

wątpię by to do niego dotarło w sensie że , jak mu nie odpowiada gadka ze mną to by ze mną nie gadał . Jak sam mówiłeś wcześniej '' Narzekanie na te produkcje to chyba jego życiowe powołanie ''

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Machu_filmweb

Akurat ty masz w d...upie każdego - Nic nowego nie powiedziałeś .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Ten troll jest bardzo nadpobudliwy

Gokussb

No bo przecież jak śmiałem się do niego odezwać :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Dobrze uczyniłeś nie zważaj na niego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones