PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 955
ocen
6,7 10 1 77955
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Przyznam szczerze, że bałem się tej produkcji. Choć moje ciepłe serduszko jest w rękach szanownych person ze stajni Disneya, bowiem Ci dotychczas nie zawiedli moich oczekiwa ń swoimi produkcjami ze świata Gwiezdnych Wojen, tak przy produkcji Hana Solo i małej ilości marketingu, który pojawiał się w internecie, w mojej głowie zaczęły wędrować następujące myśli: „O mała cholercia, Nevariusie kochany, czy aby na pewno ten film będzie dobry? Czy nadzieje, które pokładasz w tej produkcji mają prawo bytu? Przecież zwolnili rezyserów, na plan musiał wchodzić nauczyciel aktorstwa, a Harrison Ford brzmiał w wywiadach jakby słowa „Alden jest dobrym Hanem Solo” były co najmniej rozkazem rozstrzelania tysięcy ludzi, i to nie tylko dorosłych, ale również matek z dziećmi. Usiadłem więc na sali kinowej, światełka zgasły, a moim ślicznym oczom ukazał się napis „Lucasfilms”. I w ten sposób minęły mi zaskakująco 2 godziny, 15 minut. Po wstaniu z fotela w mojej głowie odezwał się pewien Pan Troll, który postukał po mojej membranie brailem następujące słowa „Widzisz Nevariusie, strollowałem Cię, spójrz jak cudowna to była produkcja, teraz błagaj Disneya o wybaczenie, że w nich zwątpiłeś”

Bowiem w tym filmie, wydaje mi się, jest wszystko: Od emocji takich jak śmiech i łzy, poprzez fascynację i radochę, a na smutku i złości kończąc. I choćbyś drogi kolego/koleżanko wytknął mi 100 błędów merytorycznych w mojej wypowiedzi, rozbił butelkę dobrego wina na głowie i przypalał gorącym prętem po plecach ( a mam wrażliwe, wierzcie mi), to nadal byłbym zdania, że SOLO to film wspaniały i niezwykle udany. I żeby nie być goło słowny i umieć jakoś ubrać w słowa swoje odczucia po seansie, to muszę tutaj zawrzeć pewną moją osobistą historię.

Otóż jako dzieciak nagminnie uwielbiałem oglądac filmy przygodowe. Filmy takie jak Indiana Jones, Mumia, Skarb Narodów, Jurrasic Park, Sahara powodowały ogromny skok dopaminy w moim organiźmie i przeżywałem przysłowiowe „Catharsis” kiedy takowe oglądałem. Nawet jeśli po latach stwierdzam „Oj nevariusie, ale ten film ssie po całości”, tak moje pozbawione uczuc serduszko nadal kocha owe filmy i będę do takich wracał nawet jeśli świat spowije mgła ciemności, a zły Lord Hełmofon zapragnie władzy nad Ziemią i powie wszystkim „Od dziś filmy przygodowe są zabronione”. To co zawsze podobało mi się w takich filmach to motyw, w którym bohaterowie w rytm heroicznej muzyki wyczyniają na ekranie swoiste akrobatyczne cuda ( kto oglądał Indianę ten wie o czym mówię) i pokonują wrogów, którzy mają level 1, a bohaterowie level 99.
Jak zapewne możecie się domyślić, SOLO już w momencie otwarcia filmu spowodował właśnie wyrzut takiej dopaminy do mojego serduszka, która dodatkowo powiedziała mi w myślach: Tak, to jest to, poczuj się jak te 20 lat temu.
No bo nie oszukujmy się, kiedy słyszę Johna Powella w takim motywie:
https://youtu.be/Y5gaTxP__Lw?t=25
I widze uśmiech Hana, jak spiernicza przed wrogami, to banan wprost nie może zejśc mi z twarzy. I już w tym momencie wiedziałem, że ten film trafi idealnie w moje gusta.
Film skacze po motywach przygodowych. Mamy więc napad na pociąg, gonitwę w burzowej chmurze kosmosu, ucieczkę przed Cathulu, bitwę na plaży, intrygę polityczną. Wszystko okraszone wspaniałą muzyką i uwiecznione na przepięknych ujęciach (ahh ta scena kiedy Han rozbija jednego myśliwca wykonując obrót sokołem – miodzio).
To co mocno przykuło moją uwagę, prócz oczywistego klimatu przygodowego, to to w jaki sposób jest zaplanowana historia. Film jest skrojony w taki sposób, by osoby zaznajomione z tematem jeszcze kilka sekund przed daną sceną wiedziały co się za chwilę stanie (np. Scena kiedy każą Hanowi poprowadzić Sokoła i obok siedzi Qui’ra, ha przecież wiadomo, że zaraz wyleci z fotela jak petarda z butelki w noc sylwestrową, a na jej miejscu usiądzie Wookie ( w sensie na miejscu Qui’ry, nie petardy)) . I takich scen jest cała masa. Piękny fanserwis, a wklejony tak, by tylko dać oczko, a nie pełny bukłak.
Film tez jest na swój sposób zabawny. To znaczy wywołuje dobry nastrój, a śmieszne sytuacje tylko powodują, że coraz lepiej się bawimy ( No błagam, scena, w której Han podchodzi do Lando i obserwują rozwalonego Sokoła – mistrzostwo, albo scena jak Chewbacca razem z Hanem uciekają z więzienia i są spięci łańcuchem). Takie żarty to ja rozumiem. Wynikają z kontekstu sytuacji i nie są wplecione na siłę.
Niektóre osoby, w tym ja, czy mój tata, z którym byłem na filmie, zadawały sobie pewne pytania w związku z fabuła. Czy pokażą jak Han poznał się z Wookiem, jak poznał się z Lando, co oznaczał zwrot „Ty draniu, amsz czelnośc pokazywać się po tym co mi zrobiłeś?”, czym jest ogromny dług wobec Jabby. I Choć nie na wsystkie pytania film odpowiada, tak odpowiedzi wydały mi się niemal satysfakcjonujące, a w niektórych przypadkach zaskakujące (kto by pomyślał, że Han służył Imperium i to tam dostał ksywkę Solo), co tylko bardzo rozbudowuje tą postać i pookazuje, że za zwykłym rzezimieszkiem kryje się barwna i rozbudowana historia, z potencjałem na kilka filmów, a nawet i serial. Jeśli Disney ma w takim klimacie utrzymać kolejne produkcje spod znaku SOLO, tak z chęcią idę do kina!!

Myślę, że do kina wybiorę się raz jeszcze ;) Film był autentycznie udany! Pozdrawiam wszystkich!

ocenił(a) film na 8
Gokussb

To że są niepokojące wiadomości nie może być uznane za argument ponieważ nijak nie odnosi się to do treści filmu a jedynie do spraw finansowych i produkcyjnych , a to nie ma nic wspólnego z fabułą , efektami , akcją czy muzyką i to rzeczywiście nie jest argument , a jeśli chodzi o nowego Hana to każdy ma inny gust , jednak warto by było żeby twój adwersarz podał jakieś inne argumenty , jeśli tego nie zrobi , to znaczy ze jest jak napisałeś trolem , ale jak napisałem na początku warto poprosić o więcej argumentów ;) i nie obrażać jeśli okaże się trolem tylko zakończyć konwersacje .

ocenił(a) film na 10
Pallando

Zajrzyj na mój temat i zobacz na wypowiedzi wort801 , według niego te niepokojące wieści o klapie finansowej to argument .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Ale Wort nie krytykuje filmu ( gdzieś napisał ze go jeszcze nie widział , tylko czeka na wersje DvD ) , tylko podaje informacje o klapie finansowej , nie odniósł się do filmu ale do przychodów , do spraw finansowych na które film ma niewielki wpływ , decydują czynniki zewnętrzne ( jeśli Han nie będzie miał dobrych wyników finansowych , to zadecydowały o tym czynniki zewnętrzne( premiera w maju , słaba kampania reklamowa , no i być może bojkot po Ostatnim Jedi , ale to wszystko nie wina filmu ) wiec czynniki zewnętrzne a nie wewnętrzne . A to że film nie zarobił nie znaczy że film jest zły bo w wielu przypadkach ( jak napisałem ) decydują czynniki zewnętrzne a nie czy film jest dobry czy zły . Widzę ze kontrargumentowałeś i nie doszło do jakiś zaczepek , wiec jest ok , to była rozmowa o przychodach a nie o filmie w sensie wewnętrznym :)

ocenił(a) film na 10
Pallando

No ok ale on za mną nie przepada , mamy obaj burzliwą historie ze sobą po ostatkach gadkach .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Rozumiem , no rzeczywiście po waszej rozmowie widać że jesteście trochę niechętni sobie .

ocenił(a) film na 10
Pallando

Tak nie jesteśmy chętni troche , a jak chcesz poznać całą historie wejdź na mój blog na forum ogólne . I tam ci opowiem jak było

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Coś słyszałem że Ty i Ryloth jesteście za opcją nie dla Nowej Trylogii a Wort i Sentia za opcja tak i z tego wyszła duża wojna na forum , ja chcę się trzymać od tego konfliktu jak najdalej , wybacz ze to powiem ale wasz konflikt jest dla mnie na tym etapie irracjonalny bo żadna strona nie przekona 2 a jedynie nakręcacie tę "kwadraturę koła" jaka jest wzajemna wrogość i nienawiść .

ocenił(a) film na 10
Pallando

To jest prawda że ja i Ryloth jesteśmy za opcją nie dla nowej trylogii , a sentia i wort tak i była wojna na forum . Tylko widzisz wort i sentia nie przepadają na prequelami , i według nich Disney sw robi jak trzeba . I tu masz racje że żadna ze stron drugiej nie przekona . Sentia jest szefową bandy trolli do której kiedyś Ryloth należał , do czasu gdy ona straciła cierpliwość i nie zaakceptowała jego odmiennego zdania o TFA i wyrzuciła go z bloga . Ja i Ryloth nie akceptujemy trylogii Disneya i tyle .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

A wy uważacie że nie ale czy któraś strona przekonała druga , nie , a dyskusja zmieniła się w wojnę która trwa do teraz , i co z tego macie , wyszarpane nerwy . Nie lepiej by było uznać że spór jest nie rozwiązywalny i należy go zakończyć "Pro publico bono " wynikiem remisowym na przykład na podstawie " Wszyscy jesteśmy fanami Star Wars i chcemy Rozwoju tego uniwersum , choć rozumiemy go w inny sposób "?

ocenił(a) film na 10
Pallando

Widzisz jakby siódma część sagi sw odniosła sie do trylogii Thrawna książki dziedzic imperium było by ok . Ale nie ... Disney wywalił wszystko do kosza i robi własne uniwersum . A tak to mamy TFA jako remake Nowej nadziei , która jest kopią tego co było w czwartej części .

Ósma część sagi sw powinno być na temat książki ciemna strona Mocy , która kontynuuje trylogie thrawna .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Ja rozumiem że miałeś inne oczekiwania a Disney więcej pousuwał niż dodał ale tylko z pomocą kompromisu zakończycie te wojnę tylko remis . Ale to wasze sprawy , ja już się trochę wmieszałem i się wycofuje , teraz widzę że ten spór jest olbrzymi ale już ostatni raz do tej sprawy wracając , ile lat on trwa od 2015 czy wcześniej ?

ocenił(a) film na 10
Pallando

Ten konflikt zaognił sie jak TFA ujrzało światło dzienne i po premierze . A czy trwa ten spór wcześniej to nie wiem Rylotha spytaj . Jak narazie to z tym konfliktem jest cisza .. .Może sie wznowić ten spór jak sw9 ujrzy światło dzienne i bedzie po premierze

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Ok , może kiedyś przy okazji .

ocenił(a) film na 10
Pallando

ja tak jestem zawiedziony TFA i tlj że mam chęć te części oddać . I dla mnie Han Solo gwiezdne wojny historie , to drugi udany sw w wykonaniu Disneya .

ocenił(a) film na 10
Pallando

popatrz na to

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/05/29/han-solo-cameo/ . Wedle tego źródła ma być kolejny film z młodym hanem solo

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Plotki , w tej chwili nawet Kenobi nie jest pewny . Jedyny pewny film to 9 , ja wyraziłem swoją opinie w rozmowie z Nevariusem .

ocenił(a) film na 10
Pallando

Czas pokaże jak będzie czy solo wznowią czy zrobią film o kenobim

ocenił(a) film na 10
Pallando

co sądzisz o tym info wedle którego ma być kolejny film z młodym hanem solo ?? . Mnie to cieszy

ocenił(a) film na 10
Pallando

Jeżeli czytałeś trylogie thrawna książki Dziedzic Imperium Ciemna Strona Mocy i Ostatni Rozkaz .

To powinieneś ogarniać o czym pisze

ocenił(a) film na 10
Pallando

Masz szanse z wort pogadać doczepił sie do mnie że ja zacząłem temat zaczynawszy spór o sw .

Gokussb

Że co ? że ja nie lubię ? Gokussb zakończ pisać kłamstwa, Moja ulubiona cześć to Zemsta Sithów. Ty się dziwisz że ciebie nie lubię (delikatnie mówiąc) ? Jesteś najbardziej irytującym forumowiczem jakiego znam. Powtarzasz mi setki razy swoją opinie na temat 7 i 8 części i jeszcze ci nie pasuje że ja je lubię (taki mam gust i nic ci to tego). Człowieku nic ci to moich oceń, ja ci nie piszę co masz lubić a czego nie. Wiec z łaski swojej odczep się od moich ocen.Na temat mojego tematu to nawet nie skomentuje (Pallando ci już wyjaśnił). Gokussb I ZNOWU obrażasz forumowiczów od trolli. Przypominam że to ty miałeś blokadę na pisanie, aż założyłeś nowe konto (które ci nie dawno skasowali).

ocenił(a) film na 10
wort801

''zakończ pisać kłamstwa''
Tym cytatem denisa przypominasz

'' Ty się dziwisz że ciebie nie lubię (delikatnie mówiąc) ? Jesteś najbardziej irytującym forumowiczem jakiego znam. ''

Jeżeli wyglądam ci na takiego to ; po co do mnie piszesz ?? . My;lisz mnie z denisem .
''Gokussb I ZNOWU obrażasz forumowiczów od trolli.''
Pokaż mi warunek regulaminu wedle którego to jest obrażanie

''Przypominam że to ty miałeś blokadę na pisanie, aż założyłeś nowe konto (które ci nie dawno skasowali). ''
Nic ci to nie da że mi będziesz o tym przypominał

Nie ja pierwszy o tobie wspomniałem tylko Pallando . Więc do niego powinieneś swe pretensje kierować nie do mnie .

I źle ci sie wydaje w sensie że mi konto skasowano sam to zrobiłem wysyłając maile .

Gokussb

Nie raz ci blokowali posty, mało ci ? traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany. Również żegnam

ocenił(a) film na 10
wort801

Nie potrzebnie na mnie naskoczyłeś wort . Jakbyś uważnie poczytał moje i Pollando posty , przekonasz sie że to nie ja a on o tobie wspomniał . Miałbyś słuszne pretensje jakbym to ja o tobie wspomniał pierwszy , a tak NIE było .

Żegnam .

Gokussb

No ciekawe ...


Gokussb w odpowiedzi na post: Pallando | wczoraj
ocenił(a) ten film na: 10
Zajrzyj na mój temat i zobacz na wypowiedzi wort801 , według niego te niepokojące wieści o klapie finansowej to argument .

odpowiedz
Pallando
Pallando w odpowiedzi na post: Gokussb | wczoraj
ocenił(a) ten film na: 8
Ale Wort nie krytykuje filmu ( gdzieś napisał ze go jeszcze nie widział , tylko czeka na wersje DvD ) , tylko podaje informacje o klapie finansowej , nie odniósł się do filmu ale do przychodów , do spraw finansowych na które film ma niewielki wpływ , decydują czynniki zewnętrzne ( jeśli Han nie będzie miał dobrych wyników finansowych , to zadecydowały o tym czynniki zewnętrzne( premiera w maju , słaba kampania reklamowa , no i być może bojkot po Ostatnim Jedi , ale to wszystko nie wina filmu ) wiec czynniki zewnętrzne a nie wewnętrzne . A to że film nie zarobił nie znaczy że film jest zły bo w wielu przypadkach ( jak napisałem ) decydują czynniki zewnętrzne a nie czy film jest dobry czy zły . Widzę ze kontrargumentowałeś i nie doszło do jakiś zaczepek , wiec jest ok , to była rozmowa o przychodach a nie o filmie w sensie wewnętrznym :)


Wymieniłeś mój nick jako pierwszy ...i jeszcze raz piszę nie obrażaj forumowiczów którzy mają inne zdanie niż ty. Miło ci będzie jak inni będę cie nazywali trollami ?? A jeśli znowu napiszesz że tego w regulaminie nie ma, to czemu ci skasowali posty ? pewnie przez przypadek tak ?Ogarnij się.

ocenił(a) film na 10
wort801

Post Pollando zaczynawszy ten temat

''Coś słyszałem że Ty i Ryloth jesteście za opcją nie dla Nowej Trylogii a Wort i Sentia za opcja tak i z tego wyszła duża wojna na forum , ja chcę się trzymać od tego konfliktu jak najdalej , wybacz ze to powiem ale wasz konflikt jest dla mnie na tym etapie irracjonalny bo żadna strona nie przekona 2 a jedynie nakręcacie tę "kwadraturę koła" jaka jest wzajemna wrogość i nienawiść .''
Post Pollando
A wy uważacie że nie ale czy któraś strona przekonała druga , nie , a dyskusja zmieniła się w wojnę która trwa do teraz , i co z tego macie , wyszarpane nerwy . Nie lepiej by było uznać że spór jest nie rozwiązywalny i należy go zakończyć "Pro publico bono " wynikiem remisowym na przykład na podstawie "
''Wszyscy jesteśmy fanami Star Wars i chcemy Rozwoju tego uniwersum , choć rozumiemy go w inny sposób "? ''

I to ty sie ogarnij nie ja . TY rozdrapujesz stare rany

Gokussb

No ciekawe :) kolejność na stronie jest inna, Az zacznij pisać bajki :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Czujesz potrzebę ingerowania co ?? Po za tym jakby tak było że ja zacząłem autor tematu by mi zwrócił uwage i każdy z udzielających sie tu ludzi .

Jesteś tu JEDYNY z takim myśleniem . Żegnam

ocenił(a) film na 8
Gokussb

A to o to chodzi , to teraz może doprecyzuje , myślałem że chodzi o wymienienie Worta w dyskusji to wtedy Gokussb wspomniał go jako pierwszy ( tutaj : Zajrzyj na mój temat i zobacz na wypowiedzi wort801 , według niego te niepokojące wieści o klapie finansowej to argument " , a temat konfliktu na który zeszliśmy po tej rozmowie rozwinąłem ja ( "Coś słyszałem że Ty i Ryloth jesteście za opcją nie dla Nowej Trylogii a Wort i Sentia za opcja tak i z tego wyszła duża wojna na forum , ja chcę się trzymać od tego konfliktu jak najdalej , wybacz ze to powiem ale wasz konflikt jest dla mnie na tym etapie irracjonalny bo żadna strona nie przekona 2 a jedynie nakręcacie tę "kwadraturę koła" jaka jest wzajemna wrogość i nienawiść ." ) . Sadze ze po prostu się w tej sprawie nie zrozumieliście , mi zajęło trochę czasu zanim połapałem się o co chodzi .

ocenił(a) film na 3
wort801

To wygląda tak, jakby się rozbeczał i przybiegł na skargę - 'mamo a wort801 zgarnął w piaskownicy więcej piachu na swoja część, choć szybko zobacz buuuuu...'

PPS

PPS trochę już znam forumowicza Gokussb (kiedyś znanego jako Az) i napiszę tak nie raz go widziałem w akcji na forum jakie cyrki robił w swoich tematach, wiec wszystko jest jeszcze przed nim ..:)

ocenił(a) film na 3
wort801

Jestem zafascynowany stylem, jaki stosuje do formułowania swoich przemyśleń i opinii. To naprawdę innowacyjne podejście do gramatyki, interpunkcji, szyku w zdaniach.

ocenił(a) film na 10
wort801

''nie raz go widziałem w akcji na forum jakie cyrki robił w swoich tematach, wiec wszystko jest jeszcze przed nim ..:) ''
Te moje dawne akcje i tak jest NIC do tego co robił denis . Jego wykroczenia są poważniejsze ZNACZNIE bądź spokojny nie zamierzam do swych dawnego zwyczaju wracać .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

"Nie ja pierwszy o tobie wspomniałem tylko Pallando . Więc do niego powinieneś swe pretensje kierować nie do mnie ."

Jeśli chodzi o tą sprawę Wort ma racje

( Gokussb w odpowiedzi na post: Pallando | wczoraj
ocenił(a) ten film na: 10
Zajrzyj na mój temat i zobacz na wypowiedzi wort801 , według niego te niepokojące wieści o klapie finansowej to argument . )
, chciałeś poznać moją opinie na temat waszej rozmowy i od tego zeszliśmy na rozmowę o całym tym konflikcie . W sprawie reszty się nie wypowiadam bo nie znam sytuacji i przypominam jestem neutralny .

ocenił(a) film na 8
Pallando

Nieaktualne , sorry dopiero się połapałem o co chodzi .

ocenił(a) film na 10
Pallando

Przejęzyczyłem sie troche bo , nie ja pierwszy zacząłem temat krytykujący sw tylko ty . I to powinienem był mu napisać a nie o nim wzmiankę

ocenił(a) film na 8
wort801

Wybacz że poruszyliśmy ten temat bez ciebie , nie powinienem był drążyć tematu tego konfliktu bez wiedzy drugiej strony tego sporu co niestety doprowadziło do emocji i kolejnego sporu , przepraszam , sądzę też że Gokussb nie chciał urazić innych w tym i ciebie , myślę też że ten konflikt wpływa na wszystkich dość emocjonalnie i niszczy was "od środka " i sprawia że jesteście w stosunku do siebie coraz bardziej wrogo nastawieni co stwarza problem , i to emocje i nerwy sprawiły że napisał za dużo i dość personalnie , jeszcze raz przepraszam .

ocenił(a) film na 10
Pallando

''Gokussb nie chciał urazić innych w tym i ciebie , myślę też że ten konflikt wpływa na wszystkich dość emocjonalnie i niszczy was "od środka''

Trwający upał od poniedziałku spowodował , że tak o tym wspomniałem , ale nie zamierzałem nikogo obrażać . NIE był to mój cel , ledwo sie dzień zaczyna w mym rejonie mieszkalnym do 30 stopni dochodzi .

Pallando

Pallando ty nie masz za co przepraszać, spoko.

ocenił(a) film na 10
Pallando

co by nie było Pallando dla worta zawsze winny będe . On mnie uważa za najbardziej irytującego użytkownika . Ale nie radze ci z nim gadać on tkwi w swym krzywym zwierciadle , który sam stworzył .

ocenił(a) film na 10
wort801

''Że co ? że ja nie lubię ? Gokussb zakończ pisać kłamstwa ''
Na blogu senti na którejś ze stron wspominałeś że prequeli nie lubisz .

Gokussb

Czy możesz ode mnie się od.....ć nie mam zamiaru z tobą dyskutować.

ocenił(a) film na 10
wort801

jak tam chcesz ja ci tylko wspomniałem skąd wiem , że prequeli nie lubisz i tyle .

Gokussb

Moje oceny
Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo ocena 9
Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów ocena 10
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów 10 dla mnie to najlepsza cześć SW
I daj mi spokój jeszcze raz ci powtarzam nie mam przyjemności z tobą dyskutować, pewnie przeczytałeś o tym że nie lubię serialu wojny klonów..Wiec powtarzam nie pisz kłamstw o innych.

ocenił(a) film na 10
wort801

''Wiec powtarzam nie pisz kłamstw o innych.''
Ale czy jesteś wstanie zrozumieć że na blogu senti wspominałeś inaczej ??

Zresztą skoro chcesz tkwić w przekonaniu że ja kłamie to rób to .

Żegnam cie

Gokussb

Widocznie mogłeś mnie złe zrozumieć czy tak trudno to zrozumieć ? a potem narzekasz że nie chce z tobą gadać a sam tworzyć takie sytuację.

ocenił(a) film na 10
wort801

mniejsza o to wort nie wiem czy wiesz ale denis stworzył nowe konto .

o to one
https://www.filmweb.pl/user/YodaZgredek .

Końce z tobą dyskusje wszelką .

Żegnam

Gokussb

I co mnie to interesuję ?czy ja adminem jestem ? a przypominam że ty też masz już co najmniej 3 konto i co z tego ?

ocenił(a) film na 10
wort801

do pierwszego pytania ; Ponoć z denisem jesteś w dobrych stosunkach .

Do drugiego pytania ; Nie .

Używam tylko Gokussb i NIE mam dodatkowych kont . Zamykam ten temat wróć na nowy blog sentii

Gokussb

No używasz teraz tylko jednego ale wcześniej miałeś jeszcze dwa konta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones