PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 674
oceny
7,4 10 1 56674
7,5 15
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

Taki sobie.

ocenił(a) film na 6

Film wizualnie przepiękny. Zachęcona dobrymi opiniami postanowiłam go obejrzeć. Pomimo iż jestem wielbicielką tego gatunku sama historia kompletnie mnie nie urzekła . Zostawiam 6.

ocenił(a) film na 10
Torlin

Co to jest 'ten gatunek'? Bo przyznam, że dla mnie ten film jest zupełnie unikatowy i nie potrafię go z niczym zestawić. Jeśli znasz więcej takich, to podziel się tytułami.

dziadulus

może ja odpowiem. to kino "sztuk walki" przykładowe tytuły : Ong Bak, Zakazane królestwo, Przyczajony tygrys, ukryty smok, wejście smoka, Godziny szczytu, Karate Kid.

ocenił(a) film na 10
butcher_5

Część z tych filmów już widziałem i jedyny związek pomiędzy nimi a Hero widzę właśnie w scenach walki. Nie przypominam sobie w nich takiego nacisku na grę barw, symbolikę kolorów. Fabularnie przypomina mi z kolei książki Conrada. Impresjonizm zarówno pod względem wizualnym jak fabularnym. Prawdę mówiąc sceny walki były dla mnie tłem dla całej tej barwnej otoczki.

Jeśli miałbym oceniać go, wyłącznie jako kino sztuk walki, to faktycznie uznałbym go za co najwyżej przeciętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones