PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536959}
6,6 51 445
ocen
6,6 10 1 51445
5,7 7
ocen krytyków
Histeria Romantyczna historia wibratora
powrót do forum filmu Histeria - Romantyczna historia wibratora

historii wibratora, a ten film tak mnie zainteresowal ze juz w trakcie jego ogladania lyknalem nieco historii o wibratorze. Film oglada sie b. przyjemnie czasami nawet mozna sie niezle usmiac i ogladajac go doszedlem do wniosku, a raczej potwierdzilem teorie ze kobieta dobrze dopieszczona jest milsza, spokojniejsza i przyjazniejsza dla nacji meskiej wiec do dziela panowie !! 8/ 10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
fari

pomine te burackie komentarze "hubertciawo",bo nie wiem jaka kobieta chciałaby aby coś takiego ją zaspokajało.

a co do filmu też ubawiłam się nieźle,bardzo fajnie przytoczona historia wibratora a do tego w sumie bez wielkich zakłamań,bo doktorzy również takowi byli w XIXwieku ;) co do dopieszczania to racja,facetów też sie to tyczy,jeśli facet długo nie zamoczy, bo mu żadna nie chce dać to staje sie bucem i burakiem,jak niektórzy na tym forum ;)

ocenił(a) film na 8
Shrodis

(",) 5-czka Laseczka!.. za wsparcie pozdr

ocenił(a) film na 9
fari

Co do jednego hubertciawo miał racje, masz coś z podstawówki

ocenił(a) film na 9
Shrodis

Wiesz masz troche racji ale nie liczysz się z tym że to jest internet

ocenił(a) film na 8
karbaro

w internetach wszystko dozwolone. Im większy kozak w internecie tym mniejszy człowiek w rzeczywistości, i wiedząc to mam całkiem niezły ubaw ;)

ocenił(a) film na 9
Shrodis

W sumie to masz racje lubie sobie pograć na konsoli ze znajomymi z inrernetu ale zawsze jestem ten najgorszy a w prawdziwym życiu chodze na siłownie, basen, box, mma, i przejażdżki rowerem i do tego przystojny tak wiedz coś w tym jest

ocenił(a) film na 7
fari

Z dwojga złego lepiej w ten sposób leczyc histerię, jak lewatywą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones