PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118092}
6,9 127 014
ocen
6,9 10 1 127014
5,6 10
ocen krytyków
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
powrót do forum filmu Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

lekki i wogole bardzo milo sie go ogladalo

ocenił(a) film na 8
etylina1983

Cudowny poprostu. Z najlepszymi aktorami.

ocenił(a) film na 9
etylina1983

..i to "komedię romantyczną" ;)

polecam

etylina1983

Zgadzam się z tobą w 100%.Sam raz na odpoczynek od szkoły i nauki>

aga48

Świetny, lekki i naładowany pozytywna energią film :D 9/10 Wielki plus za Willa Smitha xD

ocenił(a) film na 8
etylina1983

fakt świetna komedia... Ogólnie nie przepadam na komediami romantycznymi ale ta produkcja mi się podobała, miłe zaskoczenie. Will idealnie pasował do tej roli;) Za całokształt 8/10.

ocenił(a) film na 7
Elizabeth_Inna

Mnie również bardzo przypadła do gustu (ta akcja z długopisem:D:D:D). Smith gra świetnie, scenariusz dobry, gagi doskonałe. Dla mnie rewelka, jeśli chodzi o rozrywkę:)

ocenił(a) film na 9
Pregier

Hitch to przykład tego jak nakręcić ciekawą, smieszną i przede wszystkim inteligentną komedię romantyczną. Każda scena, akcja, dialog idelanie dobrane!!! Jeden z tych filmów, które można ogladać wiele razy i za kazdym razem śmiać się jakby się widziało to pierwszy raz!!:D

ocenił(a) film na 8
imagic_83

Film bardzo dobry przyjemnie się go ogląda.

ocenił(a) film na 9
etylina1983

usmialam sie prawie do lez :D rewelacyjny :)

etylina1983

dokładnie, bardzo fajny rozluźniający film, i nie tak jak inne komedie
schematyczny, ale naprawdę bardzo inteligentny, polecam

użytkownik usunięty
etylina1983

Dawno nie widziałem tak dobrej komedi romantycznej.Twórcom udało się zachować równowagę użytych środków wyrazu i dobry smak.

ocenił(a) film na 9

Mistrzostwo świata ;] 10/10 super fimik,momentami mozna było sie ładnie posmiać ogulnie to strzał w dziesiątke naprawde klasyk swojego stylu ! ;D polecam!!!!

no. mi sie tez podobal ;) moze az na 10 nie ale z 8,5 na pewno... :)
sam bym chetnie skorzystal z uslug takiego Doktora Randka... potrzebuje czasu i jeszcze kilku ogladniec, bo dzis widzialem ten film dopiero pierwszy raz, ale jeszcze na pewno bede do niego wracac... :)

ocenił(a) film na 8
etylina1983

Pierwszy raz obejrzalam go na polsacie w piatek i zgadzam sie z wami, ze swietna komedia:)

klaudia90210

Ja także go oglądałam w piątek i mi również bardo się podobał. Taki lekki i z świetnymi aktorami.

użytkownik usunięty
etylina1983

Ja równie się zaliczam do grona osób którym film ten przypadł do gustu. Bardzo fajny luźny film ;-)

ocenił(a) film na 9
etylina1983

Jak dla mnie świetny film i nawet nie boję się użyć stwierdzenia że życiowy :) Zasady które przedstawiał Hitch w zasadzie działają w normalnym życiu i relacjach damsko - męskich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones