PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 178
ocen
7,6 10 1 322178
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

W Pustkowiu Smauga Gandalf w bitwie o esgaroth ma już nową laskę!!!
Zdj. poniżej:
http://sta.sh/02wmxg4tvp9

Ale wcześniej kiedy spotyka się z Radagastem w (prawdopodobnie) Dol Guldur ma swoją laskę z I częsci Hobbita(videoblog).
Czy to oznacza, że Radagast ginie???

ocenił(a) film na 9
nosiu

orzesz jak mówi rolnik do pługa XD

ocenił(a) film na 9
nosiu

Całkiem prawdopodobne...

nosiu

Może to nie laska Radagasta tylko ta z Drużyny Pierścienia. I to raczej nie Esgaroth a Miasto Dale. Kto wie, może jego kostur zostanie zniszczony w Dol Guldur.

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Może nie w Dol Guldur, a w grobowcach, podobno będą w innym miejscu.

LordWieslaw55

Na pewno nie będa w innym miejscu, bo to by było błędem w filmie. Galadriela poiwedziała że na rumowiskach Rhudauru

nosiu

Coś mocnego szykuje się w Dale.

ocenił(a) film na 9
nosiu

No nie....kolejny wydatek! :D

ocenił(a) film na 9
nosiu

Nie sądzę by jego postać została uśmiercona. Byłoby to po prostu nielogiczne i mocno bijące w fabułę rozwiązanie.
Może po ucieczce Gandalfa z Dol Guldur, znów nabędzie nowy kostur, bo jak wiadomo, co zgodne jest z treścią ujawnioną przez reżysera, wyprawa Gandalfa do Dol Guldur nie zakończy się dla niego zbyt ciekawie....
Zatem można przypuszczać, że odbędzie się tam walka w której Gandalf straci siły, jego różdżka zostanie "zlamana" lub w jakiś inny sposób ją straci.... może sam Sauron pokaże swoją moc, czym zaskoczy Gandalfa a przy okazji Gandalf odkryje kto jest Panem Dol Guldur i odkrycie jego doprowadzi do działań wojennych.

Tak sobie gdybam...

ocenił(a) film na 8
khazad7_2

Mnie bardziej zastanawia co robią orkowie w Dale, patrz na zdjęcie.

ocenił(a) film na 9
LordWieslaw55

Po prostu się panoszą :-)))

ocenił(a) film na 6
LordWieslaw55

A co mogą robić ? Doszli tam za krasnoludami i zastawili pułapkę.

LordWieslaw55

Gandalf też jest w Dale. I Thranduil.

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Jakaś mała bitwa. :)

LordWieslaw55

Albo Bitwa 5 Armii. W końcu Dale leżało przy Samotnej Górze. Tylko dlaczego takie coś umieszczono by w videoblogu do Pustkowia.

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Nie, na pewno jak już to Azog i jego zła grupa właśnie w tym momencie zaplanowali zasadzkę. Możliwe tutaj zostanie pokazana jego klęska, jednak na razie jest zbyt mało informacji.

ocenił(a) film na 9
LordWieslaw55

Bądź co bądź, lepiej by różdżki nie zmieniał :-)))

khazad7_2

Skoro ozywiaja Azoga, o Bolgu nie pisza ni slowa, ludzie uwiezili nazguli w jakichs wyimaginowanych grobowcach a krasnoud ma sie zakochaqc w elfce to ja wierze ze moga takze zabic Radagasta :)
A tak na powaznie... patrzac na to co sie dzieje na forach i portalach widac, ze ludzie goraczkowo czekaja na jakis videoblog czy kolejny trailer. Spekulacji ciag dlaszy. Ktos znajdzie jakies niewyrazne zdjecie, pusci plotke i... smacznego :) poczekajmy do premiery.

nosiu

Orkowie w zbrojach? Gandalf w Dale? Mi to wyglada na zdjęcie z Bitwy 5 Armii.

ocenił(a) film na 8
nosiu

Nie wiadomo, choć przypomina to laskę jaką Gandalf używał w Drużynie Pierścienia, dokładniej w Morii.

ocenił(a) film na 9
LordWieslaw55

No nie zapędzaj się tak... ta w Morii była jeszcze inna niż ta którą posiadał w momencie przybycia do Shire i aż do uwięzienia w Isengardzie.
Zresztą....wszystko się w niedługim czasie wyjaśni. I oby jednak laski nie zmieniał.... Bo w planach miałem i mam jeszcze tylko 1 - tę Radagasta :-)

ocenił(a) film na 8
khazad7_2

Być może Gandalf jest kolekcjonerem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones