PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32229}

Hrabia Monte Christo

The Count of Monte Cristo
7,5 53 409
ocen
7,5 10 1 53409
6,2 5
ocen krytyków
Hrabia Monte Christo
powrót do forum filmu Hrabia Monte Christo

Jak mądrzy ludzie, którzy zrobili tak dobry film, mogliby obsadzić Arniego w roli Edmunda?! Jak już się tak bawimy, to Van Damme'a nominuje na Mondego!

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Ja myślę, że Arni by pasował :)

"Hasta la vista, baby"
(do Mercedes)

ocenił(a) film na 8
h3b4n

A czy Russel pasował do roli Javerta w " Nędznikach " albo Bale Mojżesza w " Exodusie ... " ale gdyby odmówili zagrania w tych filmach w których zagrali pewnie też uznałbyś to za brednie . A Arnold bardziej by pasował do roli Monte Christo niż wyżej wymienieni do postach które wymieniłem .

maciekb80

Nie w tym rzecz. Jasne, że czasami nieoczywiste obsadzenie aktorów okazuje się strzałem w dziesiątkę, ale sęk w tym, że Arnie jest kiepskim aktorem, a Monte Christo to złożona postać. Ponadto aktorzy, których wymieniłeś - Russell Crowe i Christian Bale - należą do najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia więc to porównanie jest nietrafione.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Russel pasował znakomicie na Javerta,

ocenił(a) film na 8
nightgale

Wyszedł groteskowo .

h3b4n

Rozyebałeś system haha. Gdybym w filmie o hrabim Monte Christo zobaczył tych dwóch ww. czyli gubernatora i karatekę w głównych rolach, to już na wstępie komedia by była :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones