PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753768}

Zabijam gigantów

I Kill Giants
5,8 6 704
oceny
5,8 10 1 6704
Zabijam gigantów
powrót do forum filmu Zabijam gigantów

Poots, Saldana, film producentów Harrego Pottera, premiera ponad pół roku temu, można już dostać w HD na necie, a tu nie ma ani słowa o czymkolwiek. Pilnuje ktoś tych stron?

Geohound

Weryfikatorzy to idioci i nie dodają uwierz mi spotkałem się z tym wielokrotnie albo odrzucają bo maja takie widzimisię. Nieraz spotkałem się się z tym że jeden weryfikator ten sam materiał odrzucił a inny weryfikator go przyjął istny Bareja

użytkownik usunięty
PIXA_GOD

Dokładnie:(

PIXA_GOD

Potwierdzam. Ponad rok temu dodałem kontrybucję - nic wielkiego, ot gościnny występ aktora w serialu. Po ponad roku w końcu weryfikator zajął się tematem i ... odrzucił kontrybucję (w pełni zasadną żeby nie było i udokumentowaną linkami) z komentarzem "zaznacz jedyna wersja językowa". Owszem, jest tam takie pole do zaznaczenia, tylko po pierwsze jakie to ma niby znaczenie?! Po drugie: moja kontrybucja została przeniesiona do archiwum i jak już dokonałem tej jakże istotnej zmiany (tak, zaznaczyłem, że to jedyna wersja językowa), to kontrybucja wisi teraz jako nowa i nie wątpię, że ponownie będzie weryfikowana za kolejny rok albo więcej...

użytkownik usunięty
Mordechaj_Sauerland

Hah, to podobnie jak u mnie, z tymże u mnie niektóre materiały oczekują na dodanie już grubo 2 lata i dalej nic się z nimi nie dzieje...

ocenił(a) film na 5
Mordechaj_Sauerland

Przestałam dodawać cokolwiek po tym, jak kilka wpisów zostało bez żadnego odzewu i od lat oczekuje sobie cierpliwie na reakcję.

Mordechaj_Sauerland

Ale wiesz o tym, że linka do poprawionej kontrybucji możesz podesłać weryfikatorowi, którą ci ją odrzucił, na bloga (niektórym można na PW) i zostanie ona zaakceptowana poza kolejnością? :)

PIXA_GOD

Dodawałem ciekawostki... chyba dwie, sam coś zauważyłem w filmie... i cisza...
albo jakiś "wiem wszystko administrator" nie dorzuci zwykłego dwu zdaniowego zarysu fabuły, bo "coś się nie zgadza"... żałość nad żałościami...

ocenił(a) film na 6
Crazy_Ivan

Ale to paranoja i błędne koło. Kilka razy dodałem opisy dystrybutorów - normalne bez ogólnych fraz itp. Odrzucono lub oczekują.

A dlaczego błędne koło? Niby brakuje weryfikatorów, ale ci którzy chcą dodawać materiały zniechęcają się kolejkami i długim czasem oczekiwania, a skoro nie są dodawane to nie mogą awansować poziom czy kilka wyżej....

viper134

Już nic nie dodaję, mam to w dupie... wchodzę tylko by zobaczyć datę premiery (jeżeli ta jest ok)...

Geohound

są w kontrybucjach. Sam sobie sprawdź, po prawej stronie na dole - materiały oczekujące na akceptacje czy coś takiego. To co się dzieje z FW to skandal ale jest tak już od lat....
Praktycznie zarys fabuły wszystkich nowych filmów, muszę sprawdzać poprzez właśnie oczekujące kontrybucje, bo okazuje się, że prawie do każdego filmu użytkownicy dodali już informacje. To administracja nie funkcjonuje zupełnie.

ocenił(a) film na 6
Geohound

Jak to reszta ujęła > admini są do kitu...

Zadra1998

Oni nie są do kitu, oni są do dupy! Niby najlepszy portal filmowy w Polsce, ale zarządza nim banda nieudaczników. Sposób i regulamin dodawania informacji jest żałosny, utrudniony na maxa. Jak nie ogarniają ilości wrzucanych materiałów przez użytkowników, to mogliby dać więcej swobody, jak np. w Wikipedii.

Geohound

A widział kto film? Bo ciekaw jestem czy pobierać?

rodion44

film jest zaledwie średni, grubo ciosany banał

użytkownik usunięty
rodion44

Zgadzam się z @chrzanowski78, bardzo średni film

rodion44

Film o niczym. 2/10

ocenił(a) film na 6
zenek_8

Sorry, ale film bez wątpienia jest o czymś. Skoro tuważasz inaczej, to najwyraźniej nie zajarzyłeś o co chodziło.

ocenił(a) film na 7
Geohound

Kurde nie spodziewałem się tylu odpowiedzi. W sumie nie spodziewałem się żadnej, a tym bardziej takich i tak zgodnych.

Mea cupla, nie wiedziałem, że olewanie jest na szczeblu wyżej i to ci dodający są tu poszkodowani.

Geohound

Filmweb od pewnego czasu mocno nie wyrabia z nowościami. W czasach kiedy mamy Netflixa, Amazon Prime i inne platformy, mnóstwo produkcji w ogóle nie trafia do bazy. To był zawsze największy atut tego serwisu, że w temacie kina można było sobie wszystkie niezbędne informacje szybko przeklikać. Teraz często łapię się na tym, że po info zaglądam na IMDB.
Może gdyby Filmweb miał na polskim rynku jakiegoś mocnego konkurenta, to pewne rzeczy wyglądałyby lepiej. Byłaby presja i ciśnienie na poprawę jakości.

Dawidt

Jest jeszczcze fdb. Teraz to może jeszcze nie konkurent, ale zawsze może nim zostać...

Geohound

Filmy które są już dawno po premierze, nie mają żadnej wzmianki . Filmy które nawet nie wyjdą w danym roku, czy w ogóle, są rozpisane,nawet z aktorami ; D Mam wrażenie że może tu dodawać każdy. Może sobie dodam Batman i Joker wielka miłość..;D

Geohound

Oczywiście, że pilnuje. W tej chwili nie możesz włączyć strony, jak masz adbloca, żeby obejrzeć zwiastun, który jest reklamówką filmu musisz obejrzeć inną reklamówkę i doprali reklam. Lepiej korzystać z youtuba.

ocenił(a) film na 6
leszekv

No ale zawsze możesz zdobyć 500 punktów i wyłączyć reklamy... A nie jednak nie możesz bo kolejka jest na minimum 250 dni w zalnoscinod działu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones