PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139428}

Idiokracja

Idiocracy
5,9 35 669
ocen
5,9 10 1 35669
5,2 6
ocen krytyków
Idiokracja
powrót do forum filmu Idiokracja

masakra..

ocenił(a) film na 1

najwieksze badziewie jakie widziałam

ocenił(a) film na 10
judytka089

Genialny film. Moja ocena 10/10. Wyśmiewa największe absurdy rzeczywistości, nie zostawia na nich suchej nitki. Z jednej strony komedia - idzie się pośmiać. Ale z drugiej strony przygnębiające jest to, że świat zmierza w tym kierunku, kierunku zidiocenia, reality show, teledemokracji, odmóżdżenia totalnego. Ten film to ironicznie wyśmiewa.

k_derebecki

zgodzę się z tym co mówisz. ocena o wiele za wysoka. 3/10 Bo mogli zrobić na prawdę dobry film. Temat dobry ale wyszło co wyszło...

ocenił(a) film na 1
k_derebecki

Komedia? Ciekawe w którym miejscu ja tam jakoś nic śmiesznego nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
artur_b

Nie obraź się kolego, ale musisz być na poziomie półgłówków prezentowanych w filmie skoro nic śmiesznego tam nie widziałeś i były to dla Ciebie (normalne) nie śmieszne sytuacje.

ocenił(a) film na 7
artur_b

Bo byłeś w Amertyce i przeraziłeś się prawdą płynącą z tego filmu? :D

judytka089

Myslisz?? Ja po obejrzeniu nie mogłem spać zastanawiając się jak można było zrobić taki debilny film.

ocenił(a) film na 8
filo_zof1

Bo to nie jest film dla Polaków. Ten film idealnie oddaje realia Ameryki i postępującego debilizmu. Ode mnie 9/10.

Arthaniel

No chyba, że tak. My Polacy też kręcimy głupawe filmy, ale dla nas mają one ład i skład.

ocenił(a) film na 10
judytka089

To ja wolę nigdy ciebie nie oglądać;).

ocenił(a) film na 10
judytka089

Moim zdaniem film jest bardzo dobry. Jest to "debilna" komedia, do której trzeba podejść z dystansem. Gra aktorska jest mistrzowska, fabuła też niczego sobie. Film znacznie lepiej ogląda się z napisami, wersja z lektorem jest przech***wa. A wszystkich, którym się nie podobało powinno poddać się resocjalizacji =D

ocenił(a) film na 2
judytka089

Dałem 2 bo przynajmniej tytuł filmu pasuje do zawartości. judytka089 popieram, film totalne badziewie.

ocenił(a) film na 8
judytka089

Jestem pewny, że Wy tak w rzeczywistości nie uważacie. Za sam pomysł już się należy piątka.

użytkownik usunięty
sammerro

jedytka = brainless ? : (

ocenił(a) film na 6
judytka089

Ja dałem 7/10 uważam że to sprawiedliwa ocena ponieważ film może nie jest najwyższych lotów ale trzeba jednak patrzeć przez pryzmat tego, że film ośmiesza to co się dzieje w Ameryce a naprawdę się tak dzieje. Przykładem może być ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE&feature=channel_video_title

ocenił(a) film na 10
panCHUDY

nie wkręcaj się tak, taki filmik można sklepać o dowolnej grupie ludzi (brunetach, blondynkach, japończykach, mongołach, wrocławianach, łomżanach) - po prostu pytasz tak długo aż nie trafi się jakaś kretyńska odpowiedź, potem składasz je do kupy i gotowe - yet another "dowolna grupa" are not stupid"

ocenił(a) film na 7
judytka089

Badziewie badziewiem, ale jakieś przesłanie to to ma. Warto się zastanowić, bo niedługo będziemy mieli same takie badziewia - a potem to już tylko my nim będziemy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones