PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 785
ocen
6,7 10 1 212785
5,7 27
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Już aż tyle części! Nie oglądałam ani jednej i powiem szczerze że ten film nawet mnie nie zachęca
do obejrzenia... sry Dajcie coś fajnego w kinach oryginalnego !!!!! ;)

filmowy_laufer

zabrakło ci czegoś : !? haahh

filmowy_laufer

wiesz, zamiast pisać ? czytaj ze zrozumieniem, albo przemyśl swoją odpowiedź hah

filmowy_laufer

cóż inteligencji nie wzbudzisz w ruch w jeden dzień hha

pumaadi

o.O

filmowy_laufer

niestety twoje papugowanie świadczy o tym że brak ci pomysłu, wiedzy i oryginalności O_O hehe

filmowy_laufer

spoko nie przejmuj się żadna nowość hahaha^.^

ocenił(a) film na 8
pumaadi

Co masz na myśli pisząc "już aż tyle części" ? Chodzi Ci o te zaledwie dwie które powstały??

Alex128

mi już wiadomo o 4 częściach przynajmniej

użytkownik usunięty
pumaadi

Lepiej nie licz, bo to nieskończoność! Lawrence powinien wziąść przykład z Jack$ona i zrobić po 3cz z każdej części!

haahahahah

pumaadi

h ttp :/ /37 .media.tumblr. co m/92421b 131c806967a34fdb30d20c0375/tumb lr_mt2nl9OHB71rndv4to5_250. gif

AniaAnnee

loki-facepalm. XD

cloe4

nie ma to jak jedność poprzez sarkazm i obgadywanie hahahahha

pumaadi

Jakie obgadywanie, obgadywanie się robi po kryjomu, aby nikt nie wiedział, a te komentarze czyta część Polski. ;)

cloe4

do prawdy szkoda że nie skierowałaś je do mnie, obgadywać to nie znaczy po kryjomu hahhahhahaha, obgadywanie czyli obmawiać możesz to nawet robić do kogoś patrząc na mnie hahahahha geniuszu. Wiesz że teraz na internecie można znaleźć słownik jeżyka polskiego warto do niego zajrzeć zanim zaczniesz wypisywać głupoty. hahaha O_O

cloe4

kiedy skończą mnie dzieci zaczepiać !O.o

pumaadi

1. Mówisz, żebym używała słownika, ale sam/a robisz w niektórych komentarzach błędy gramatyczne w swoich wypowiedziach.
2. Zakładasz post, więc pojawiają się komentarze. Proste jak budowa cepa. Wiec się nie dziw, że osoby "dziecinne" (jak wg ciebie ja ;) odpowiadają.
3. Nie mów na innych, że są dzieci, bo najwidoczniej sam nim jesteś. Nawet jeśli skończyłeś te 18 lat, to wiedz, że dorosłym jest się wtedy, gdy nie pisze się takich rzeczy.

cloe4

a czy ja cb nazwałam dzieciakiem ??? hahahahah że tak sie bulwersujesz jakby wypowiedź dotyczyła cb niczym frytka zgaszona przez Cejrowskiego mądrym tekstem hahahaha

pumaadi

Spoko, nie biorę tego za bardzo na poważnie, nie denerwuj się. ;)

cloe4

Nie zwracaj na nią uwagi,bo dziewczyna prowokuje co świadczy raczej o niedojrzałości emocjonalnej i nawet jej ukończone 22 lata nie pomogą w kreowaniu poważnego wizerunku :)

panienka_2

No tak, sama napisałam jej, że jest trollem, te jej charakterystyczne "haha" jest dowodem. ;D
Najdziwniejsze jest to, że to forum Hunger Games, a o tematyce tego filmu/ksiażki w ogóle z nią nie rozmawiałam. ;)

cloe4

Najlepiej nie odpisywać jej w ogóle,przecież o to jej/jemu chodzi - zanudzi się na śmierć jak się z kimś na forum nie pokłóci :)

cloe4

pozwól że odniosę się jeszcze do 1! robić błędy gramatyczne, a nie rozumieć własnych słów to ogromna różnica hah

pumaadi

Ludzie zaczepiają nawet tak infantylne osoby,ponieważ mimo,iż zdają sobie sprawę,iż jest to bezcelowe to każdy chce powiedzieć co myśli. Jesteś na forum, portalu,który rządzi się swoimi prawami więc czego oczekiwałaś? Nie chcesz żeby do ciebie pisali to załóż pamiętnik.
Stale wyzywasz innych od dzieci...a ty nigdy dzieckiem nie byłaś?:D Nie wiek świadczy o dojrzałości a zachowanie...twoje komentarze świadczą,że młodsi od ciebie są dojrzalsi i mądrzejsi. Masz 22 lata? Jak poszła sesja? Studenci już dawno mają wakacje...i to 3 miesiące - sama jestem studentką i wolę ten czas spędzać w inny sposób niż siedzieć dobę przed komputerem i prowokować ludzi na portalach społecznościowych. Ale to twoje życie,twoja sprawa.

panienka_2

Święta prawda. ;D
Pozdrawiam.

cloe4

Życzę miłego dnia i udanych wakacji :))

panienka_2

Dziękuję. ;) Nawzajem.

panienka_2

haahha a pracować nie mogę w tym czasie???? pisać z komputera biurowego????

pumaadi

Obejrzałem właśnie film (daję 7). Wszedłem na forum, a tu taki kwiatek ;) Wyrazy współczucia dla osób, które dały się wciągnąć w tę, hahaha, dyskusję! pumaadi, nie wysilaj się, i tak nie odpowiem...

mteodor

hahahaah wystarczy że napisałeś tzn ze uległeś

ocenił(a) film na 8
pumaadi

Najpierw oglądnij film, a potem go oceniaj. Naprawdę mało można wynieść ze zwiastuna. Naprawdę polecam obejrzeć ten film. Kiedy już to zrobisz to z chęcią przeczytam Twojej recenzji ;)

ocenił(a) film na 9
pumaadi

Dużo osób lubią taką tematykę, dlatego powstają takie filmy i książki. Ludzie chcą się oderwać trochę od rzeczywistości.
Nie rozumiem oceniania filmu którego się nie widziało, ale w sumie rób jak uważasz. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
pumaadi

hahah serio -.- co ty tu robisz człowieku...

BitchesLoveCake

O.O nie wiem hahah szukam natchnienia

ocenił(a) film na 9
pumaadi

jak widać nie znajdujesz -.-

BitchesLoveCake

to już wiem haha

ocenił(a) film na 9
pumaadi

więc PA PA

ocenił(a) film na 6
pumaadi

oglądam bo chcę zobaczyć czy film jest tak samo słaby jak książka..książka to jakaś kompletna grafomania choć ciut lepsza od Sagi Zmierzch, filmy za to milo zaskakują..poza tym uważam,ze powinno sie coś poznać zanim się skrytykuje

pumaadi

Typowy troll, który w dodatku nie potrafi prawidłowo sklecić zdania. Nie ma sensu nawet rozpoczynać rozmowy bo on i tak będzie obstawiać przy swoim za wszelką cenę, pomimo, że nie ma żadnych argumentów potwierdzających słuszność swojego zdania. W dodatku każda jego wypowiedź zawiera 'haha', jakby owe 'haha' miało sprawić, że stanie się ona atrakcyjna i interesująca.

maryska14_

co jest dla cb trollem? osoba która na własnym forum odpowiada na wypowiedzi? w ogóle co to jest troll?
atrakcyjna, interesująca wtf? co ma śmianie, wyrażanie nastroju do oceny osobowości hahahahah???

pumaadi

Czytaj ze zrozumieniem, matko... o.O

maryska14_

to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo nie rozumiesz swojego tekstu!

pumaadi

Polecam, już nie odpowiadać na ten temat, by zniknął gdzieś w otchłani forum.

filmowy_laufer

a znudziło mi się odpowiadanie tutaj na forum, uświadamianie ludzi o nierozumieniu tekstu i braku umiejętności czytania ze zrozumieniem hahaha ;) no proste

pumaadi

Wiesz co, w oryginale ten film się nazywa igrzyska głodowe(hunger games), lepiej pasują?

pumaadi

6 stron odpowiedzi. Wzbudziłeś całkiem sporą falę hejtów... Troll udany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones