PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 721
ocen
6,7 10 1 212721
5,7 27
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Piszcie co pokochaliście, co byście zmienili czego nie. Ja osobiście nie mam już myszki bo tak zawzięcie klikałam na replay :)

julasek1998

Najlepsza scena "You're alive.." kocham. i jak swoje żądania mówiła, cudo.

julasek1998

Zwiastun porządny. Bardzo przyzwoity. Nie pokazuje za wiele, ale to co już odsłania sprawia, że apetyt rośnie. Widać zmianę klimatu i napięcie w 13... przygotowania do wojny. Wydaje mi się, że ta pierwsza cześć to będzie taki przedsmak tego czym popiszą się przy ostatnim filmie. Tak będą mieli pole do popisu.
Zwiastun moge ocenić na 8/10 Jest ok :D

ocenił(a) film na 7
julasek1998

Z tego co zauważyłam to ludzie opisują wrażenia pod wcześniejszym tematem z linkiem do zwiastuna :) Tak jakby zdublowanie :)

Rose_Clementine

chodziło mi o to żeby był temat tylko o wrażeniach bo ktoś nowy chciałby napisać, a mógł nie wiedzieć, że tam jest dyskusja na ten temat. Takie pytanie od 1:18 do 1:21 minuty zjeżdżają na linach, myślicie, że to może być scena z odbijania Peeta'y i reszty?

ocenił(a) film na 7
julasek1998

Ale jednak jeżeli ktoś chciałby poczytać opinię innych, więcej wyniósłby z tamtego tematu ;)
Hmm.. W pierwszym odruchu myślałam, że to jest scena gdy wchodzą do tej fabryki (czy co to było) w dyskrykcie z elektryką. Ale to będzie w drugiej części, więc odpada. Potem przyszła myśl, że może w tym pseudo szpitalu, który widziliśmy na pierwszym zwiastunie? Tylko, że tamten budynek był ruiną. Więc nie...
Gdyby nie podzielili Mockingjay powiedziałabym, że to jest jedna ze scen w tunelach pod kapitolem..
Chyba więc zgadzam się z Tobą, że to scena z odbicia.

ocenił(a) film na 7
Rose_Clementine

Kiedyś pojawiły się zdjęcia z planu, jak własnie nagrywali tę scenę i pod spodem były takie kolumny kapitolu, podium, coś takiego, więc to na 99% scena odbicia Peety.

pantomima4

wiesz może gdzie znajdę te zdjęcia?

ocenił(a) film na 7
julasek1998

tutaj są zdjęcia: http://hungergames.pl/gallery/thumbnails.php?album=2803

Było jeszcze nagranie zrobione przez jakiegoś fana, ale podejrzewam, że usunięto. Jak znajdę do podeślę ;)

pantomima4

dziękuję :)

użytkownik usunięty
julasek1998

Oczekiwałam większego "wow"... Cóż i tak jestem zadowolona. Może trochę słabo zmontowany, może i krótki, lecz cieszę się, że nie postawili na długość. Pokazali tyle, ile uznali za stosowne, odpowiednio wyważyli. Widzimy Effie, Coin, Peetę, Katniss, Haymitcha, Snowa (nie mogę wyjść z podziwu dla Sutherlanda. Niby pojawia się w zwiastunie tylko na kilka sekund, ale już zdobył moje serce. W jego wzroku czai się... zło, pewność wygranej, piekielna inteligencja. Coś czuję, że ta część będzie świetnym popisem jego talentu i zdecydowanie poczujemy oddech Snowa na karku) Gale'a... Nawet Heavensbee, Flickerman i rodzina Katniss przewinęli się przez tło. Ciekawe fragmenty scen zachęcające do pójścia na seans, dobra muzyka w tle. Mnie pasuje. Jestem zadowolona.

Sutherland to klasa sama w sobie, sam zabiegał o rolę więc chyba jeszcze bardziej się wczuwa :)

ocenił(a) film na 10
julasek1998

Uważam ten zwiastun za porządny. Po teaserze czułem jakiś niedosyt, ale ten trailer mi go zaspokoił. Nie pokazali za wiele, więc tutaj doczepić się nie mogę o spoilerowanie. Najbardziej podoba mi się scena z kwiatkiem, która jest mega klimatyczna. No i została mi jeszcze do oceny zmiana klimatu. Widać, że film naprawdę będzie bardziej brutalny od dwóch poprzednich części. Co jest plusem. Trailer zachęca mnie do obejrzenia filmu. A moja ocena oficjalnego trailera to 9/10. Jest lepszy od teasera, zresztą jak każdy nowy trailer

ocenił(a) film na 8
julasek1998

Przez ten zwiastun jeszcze bardziej nie mogę doczekać się premiery *.* uwielbiam grę aktorską Jennifer, sam fragment jak widzi Peete w telewizji wzbudził u mnie mega emocję. Coś czuję że będą łzy w kinie.

julasek1998

Świetny zwiastun! Właśnie coś takiego chciałam widzieć ;) Nic tylko czekać na premierę.

julasek1998

fajnie że Gale będzie w więcej niż 2 scenach jest lepszy niż nudny Peeta

Dzango360

Peeta najlepszy na świecie. Gale'a lubie jako postać ale Liam taki jakiś drewniany jest.

ocenił(a) film na 7
julasek1998

Strasznie biedny ten zwiastun mam nadzieje że pokażą jakieś kolejne lepsze......

tragta

a co konkretnie ci się nie podoba?

julasek1998

Zwiastun świetny, trzyma w napięciu, choć trochę za krótki, czuję niedosyt :( Najlepsza scena "You're alive" :) Fajnie, że pokazali w zwiastunie tak dużo postaci, nawet Finnick był przez ułamek sekundy :)

julasek1998

Jeden z najlepszych zwiastunów jakie widziałam w tym roku. Jestem bardzo zaciekawiona tym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones