PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 215
ocen
7,2 10 1 369215
6,5 33
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

Kopiuj/wklej Battle Royal!

użytkownik usunięty

Przyznam że zdarzyło mi się wpierw obejrzeć igrzyska, potem dopiero Battle Royal za namową kumpla.
I tak o to zauważyłem kilka ciekawych "zbiegów okoliczności".
1) Te same zasady rozgrywek.
2) Zwycięzcami okazują się dwie osoby które wych*jały ludzi stojących za tym "turniejem".
3) W rozgrywce bierze udział koleś który wygrał jedną z poprzednich edycji.
4) Najwięcej trupów pada zaraz na początku gdyż ludzie nie zdążyli jeszcze nigdzie uciec.
5) Jatka się działa na wyspie z której nie dało się uciec.

Ktoś z wprawniejszym okiem pewnie zauważyłby więcej, dla mnie te 5 wystarczy by twierdzić że to plagiat Battle Ryoal.

ocenił(a) film na 8

nie oglądałem battle royale ale po opisie stwierdzam że masz w zasadzie rację jest ileś punktów które moim zdaniem nie potrzebnie napisałeś ;)

3) W rozgrywce bierze udział koleś który wygrał jedną z poprzednich edycji. - to z drugiej części i udział wzięli wszyscy 8) bo snow chciał ich zabić

4) Najwięcej trupów pada zaraz na początku gdyż ludzie nie zdążyli jeszcze nigdzie uciec.-pobiegli po broń,tylko był ktoś szybszy więc ich kropnął Igrzyska chyba się zaczeły co nie?

5) Jatka się działa na wyspie z której nie dało się uciec. wiesz co by to było,gdyby poucieakli?byłby dla nich znacznie gorzej,snow nie pozwoliłby sobie na coś takiego

<podkreślam ponownie że to tylko moje zdanie>

użytkownik usunięty
SailorVenus

[SPOILER]

W Battle Royale dwóch uczestników daje właśnie dyla z wyspy na której się dzieje turniej, i na samym końcu jest migawka że są na na czarnej lisćie wszelkich możliwych służb

[KONIEC SPOILERA]

Pozwolić nie pozwolić, motyw z ucieczką kogoś z takiego "turnieju" jest dosyć ciekawy.

Nie jesteś pierwszy. Dla mnie mimo wszystko Igrzyska to dużo lepsza i bardziej złożona opowieść o okrutnym systemie i bezwzględnych władzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones