PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306522}

Iluzjonista

L'illusionniste
7,4 8 709
ocen
7,4 10 1 8709
7,0 7
ocen krytyków
Iluzjonista
powrót do forum filmu Iluzjonista

Dafuq?!

ocenił(a) film na 1

Cho*era co to właściwie jest ja się pytam?!
Obejrzałem to przypadkowo zamiast filmu "Iluzjonista 2006" bo mają takie same tytuły i... szczena mi opadła! To jest gorsze od gierek dla dzieci 7 roku życia w których klika się myszką szukając na ekranie jakichś wskazówek (np. Enigmatis, Adera) - i to coś ma ocenę 7.5?! Straciłem tylko 30 minut przeskakując z miejsca na miejsce bo "miałem nadzieję", że może "to coś" chociaż w 5% będzie trochę ciekawe - myliłem się, to nie jest warte nawet 1 sekundy czasu...
1/10 - Stanowczo NIE POLECAM.

ocenił(a) film na 7
AsigPL

"My Little Pony": 8/10, "Kraina lodu": 9/10, dalej już mi się nie chciało porównywać naszych filmowych upodobań. Od jakiegoś czasu uważam, że na dostęp do Internetu należałoby wprowadzić jakieś egzaminy.

ocenił(a) film na 1
panpaton

Też tak uważam, ze względu na ciebie :)
Iluzjonistę (TEGO NORMALNEGO: http://www.filmweb.pl/Iluzjonista) a nie jakieś g*wno oceniłem na 9/10 bo był to wspaniały film, zresztą widać po ilości głosów (150 - 200 tysięcy).
A jeżeli podoba Ci się TO COŚ (co zresztą widać po ilości głosów ilu osobom się to gówno podoba) to masz chyba coś "lekko" z głową.
Natomiast mi się podoba Kraina Lodu ponieważ jest to wspaniała Animacja na poziomie bardzo wielkiego studia, a tobie skoro podoba się coś co jest "nieme", wygląda jak gierka dla kilkuletnich dzieci to nie ma o czym gadać.

ocenił(a) film na 10
AsigPL

Mam nadzieję że za jakieś 10 lub 15 lat wrócisz do tego filmu popatrzysz się na ocenę jaką mu dałeś. I zrozumiesz jaki wielki błąd popełniłeś.

ocenił(a) film na 1
Kminek_filmweb

Na serio?
Wy naprawdę nie mylicie tego czegoś z TYM iluzjonistą http://www.filmweb.pl/Iluzjonista ?

ocenił(a) film na 10
AsigPL

Naprawdę aż tak trudno uwierzyć, że bywają w tym serwisie ludzie, którzy nie oglądają filmów przez przypadek? Tudzież ludzie, którzy mają diametralnie inny gust niż ty?

AsigPL

Podejrzewam, że w tym roku znalazłeś się w tym gronie 30% "geniuszy" ;-D
PS. Nie martw się, że nie rozumiesz o co chodzi - przyzwyczaj się.

ocenił(a) film na 7
santinetto

Jak film wymaga więcej myślenia niż normalnie to od razu widać takie perełki, które dają 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones