PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 720
ocen
6,0 10 1 10720
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Pytania

ocenił(a) film na 6

Mam dwa pytania do osób zaznajomionych z treścią pierwowzoru tego filmu

1. Za co Horus został skazany przez innych bogów na śmierć ?
2. Kim właściwie jest John ? W filmie wydawał się być postacią nadprzyrodzoną, może nawet dorównującą mocą bogom egipskim.. ale generalnie niewiele dało się z filmu wywnioskować, a komiksu raczej nie będę miał okazji przeczytać.

z góry dzięki :)

ocenił(a) film na 7
CypherR

1. Wg komiksu piramida przybyla na Ziemie celem kupna paliwa, naped piramidy jest archaiczny i lata na benzynie:) Jest fragment w ktorym Horus mowi Nikopolowi, ze optowal za napedem atomowym ale nie udalo mu sie przekonac reszty:D Horus, ktory podczas ostatniej rady bogow zostal przeglosowany postanawia opuscic swoich towarzyszy i dzialac na wlasny rachunek i za pomoca Nikopola planuje przejac wladze nad Paryzem i, dysponujac paliwem, trzymac w szachu i ludzi i bogow.

2. Nikopol/John zyskuje boskie zdolnosci za sprawa Horusa, wczesniej jest zwyklym czlowiekiem skazanym wiele lat wczesniej na hibernacje za bunt przeciw totalitarnej wladzy.

komiks jest niesamowity, polecam przeczytac 'Trylogie Nikopola' a takze, moim zdaniem jeszcze lapsza, 'Tetralogie potwora'

ocenił(a) film na 4
Sirruf

Pomyliłeś kolego Johna z Nikopolem. John to ten facet, w czarnej masce, przyjaciel Jill. W komiksie z tego - co pamiętam - nie była do końca wyjaśniona jego rola - był kochankiem Jill, kosmitą nadwrażliwym na światło i o białej krwi. Na początku drugiego tomu rzekomo ginie, czym wpędza Jill w depresję, ona bierze jakieś dziwne leki psychotropowe. John pojawia się pod koniec i ratuje Jill od samobójczej śmierci i znika - w komiksie jest powiedziane, że emanowało od niego coś potężnego, ale przyjaznego, można więc przypuszczać, że jest kimś równym bogom.

ocenił(a) film na 7
Malakhai

Masz rację, zapędziłem się, John to przewodnik i kochanek Jill z filmu. Przeczytam komiks raz jeszcze i dorzucę trochę info

Sirruf

No i znalazłeś ?...teź jestem ciekawy...a jaki dalszy był los Horusa ?..tego z fil u polubiłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones