PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 770
ocen
5,9 10 1 57770
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Oglądałam tylko i wyłącznie bo gra tam Daniel Sharman i Joseph Morgan, którzy w całym filmie są
jedyną rzeczą miłą dla oka. :3
Film nie byłby taki zły gdyby nie był aż tak bardzo sztuczny.

ocenił(a) film na 7
MissKatherine12

pomylilas "sztuczny" z "teatralnym"

ocenił(a) film na 2
Mr_Krytyk

Teatralne są filmy nieme, ewentualnie stylizowane na bardzo stare. Tu wszystko się mieszało i sypało (i przelewało efekciarską krwią).

ocenił(a) film na 7
MissKatherine12

Ja to samo ze względu na obsade ale widziałem ciekawsze filmy typu 300 itd . Gdyby nie aktorzy nawet bym nie dał oceny 7..

ocenił(a) film na 2
Adameczek1995

No to pobłażliwy jesteś.

MissKatherine12

Że niby Henry Cavill to już nie jest miły dla oka?! :D Jest najmilszy z całej obsady!

ocenił(a) film na 2
noquarter98

Czy ja wiem...

SylviaBlack

Moge być lekko nieobiektywna, bo to mój celebrity crush :(

ocenił(a) film na 2
MissKatherine12

Co się komu podoba. Dla mnie jedynym plusem była kreacja Rourke'a. Reszta - bez ładu i składu.

ocenił(a) film na 8
MissKatherine12

Obsada zaskakująco niezła, ale dla mnie jest to przede wszystkim pojechana fantazja Tarsema Singha, cudowny, wykreowany świat pełen symboliki, umowności, snu. Piękne zdjęcia, piękne kostiumy Eiko Ishioki, piękna scenografia. A muzyka? Trevor Morris!
Dla mnie Tarsem Singh mógłby kręcić takie piękne bzdurki co rok i chodziłabym do kina wiernie.

Osobiście dziwią mnie tak niskie oceny, bo jak porównać "Immortals" do niektórych superbohaterskich czy "boskich" filmów to wypada nad wyraz dobrze. Oczywiście, że fabularnie to jest miałkie, jasne że jest epicko i pompatycznie. Ale jest tu tyle genialnych zdjęć, scen, kostiumów, fragmentów muzyki przyprawiających o ciarki, że kurcze "Immortals" zasługuje na więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones