PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472258}
5,4 43 764
oceny
5,4 10 1 43764
4,7 14
ocen krytyków
Iron Sky
powrót do forum filmu Iron Sky

Ilość wypełnionych (niskich lotów) humorem scen jest tak mnoga, że film ten mogę polecić jedynie osobom, które nastawiają się na prostą rozrywkę i nieskomplikowany humor. Elementy Sci-Fi zostały świetnie wykonane. Widok bazy na statku rzeczywiście robi wrażenie. Oczywiście film pełen jest głupoty(typu wybielenie murzyna i traktowanie go jako pełnoprawnego Aryjczyka). Niewiele tu tajemniczości i niedokończonych wątków, ale nie sądzę, żeby ktoś, kto chce obejrzeć ten film nastawiał się na jakiekolwiek logiczne zagadki. Na szczególną uwagę zasługuje świetne zakończenie, o dziwko dające do myślenia. Za końcówkę i wyjątkowo prosty i przyjemny seans jestem w stanie postawić sześć gwiazdek.

ocenił(a) film na 3
Doom676

Co nas śmieszy to kwestia gustu. Mnie nie rozśmieszył. Seans lekki i przyjemny dla mnie nie był ale w końcu zmęczyłem ten film i ucieszyłem się że dwa lata temu nie poszedłem na niego do kina. Co do elementów SF to owszem są nieźle wykonane jak i scenografia na księżycu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones