PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 128
ocen
7,7 10 1 173128
7,4 23
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Dawn of the Dragon Racers - kontynuacja filmu Jak wytresować smoka 2. Premiera filmu
prawdopodobnie będzie 11 listopada 2014 roku (chyba tylko w USA). Czyli tak samo jak Legend
of the boneknapper dragon i Gift of the night fury. Nie ma jeszcze fabuły, ale wiadomo, że będzie
to związane z wyścigami smoków i jak one powstały. Podobno w tym filmie mają wystąpić
Szczerbatek i Czkawka pomalowani na czerwono. Super!!! Oby tylko zrobili to z dubbingiem
polskim.
A tu plakat:
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140813184302/jakwytresowacsmoka/pl/images/t humb/d/df/DotDR.jpg/250px-DotDR.jpg

ocenił(a) film na 8

Świetnie !!!

ocenił(a) film na 9

A to nie miało być przypadkiem dodatkiem do dvd?

użytkownik usunięty
Atrament3

Nwm.

ocenił(a) film na 10

Jej! Fajnie:)

ocenił(a) film na 10

Bardzo się cieszę, ale... Raczej nie wydadzą tego w Polsce:-(

użytkownik usunięty
Hiccstrid_forever10

Raczej nie :( Skoro nie zrobili dubbingu w Legend of the boneknapper dragon i Gift of the night fury to w tym chyba też nie. ;C

ocenił(a) film na 10

Super!!! * O *

ocenił(a) film na 10

No i elegancko. Nie będzie to jednak kontynuacja (filmik ma miejsce przed wydarzeniami w JWS2 - prawdopodobnie bohaterowie mają mieć coś ok. 18 lat). Raczej bym się nie nastawiała na polski dubbing, ale byłoby by miło gdyby powstał. Będzie to dodatek do DVD. Jest już nowa okładka:

http://38.media.tumblr.com/f7b4933a1b66e54fd65a3a92f9d48dea/tumblr_nah0da82t71qk vap7o1_250.png

ocenił(a) film na 8

Wspanialy news. W takim razie pozostaje czekac i miec nadzieje ze moze gym razem by tak dodali troszke minut, tak zeby dociagnac do pol vodziny :) na dubbing bym nie liczyla jednak. Ani gift ani legend ani dragon books nie byly dubbingowane w polsce i nie sadze by mialo.sie to zmienic.

ocenił(a) film na 10

To jakby przed-serial... No nie wiem jak to ująć. Wiosną 2015 ma być serial ze starszymi już bohaterami, ale przed JWS2... I nie martwcie się. Prędzej czy później ktoś to na napisy przetłumaczy. No chyba, że się machną i zrobią w Polsce również z tego dodatek.

ocenił(a) film na 10

To nie jest kontynuacja tylko krótkometrażówka jak Księga Smoków i Prezent Nocnej Furii. Taki dodatek.

użytkownik usunięty
DrNer0

Ok. Wiem, wiem. Pomyliłam się :| Nie myślałam o tym.

ocenił(a) film na 10

Oto krótki zarys co będzie w krótkometrażówce:

"Plus, the set offers Dragons: Dawn of the Dragon Races, a new animated adventure with the movie's voice cast and a tale involving the search for a lost sheep and a heap of dragon sprints."

Czyli mamy motyw zagubionej owieczki :)

http://www.usatoday.com/story/life/movies/2014/08/28/how-to-train-your-dragon-2- release-exclusive/14724561/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones