PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836061}

Jay i Cichy Bob powracają

Jay and Silent Bob Reboot
5,2 4 046
ocen
5,2 10 1 4046
5,2 5
ocen krytyków
Jay i Cichy Bob powracają
powrót do forum filmu Jay i Cichy Bob powracają

Pierwszy ;)

ocenił(a) film na 6

Jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów 2019 roku - jako że ostatnie przygody filmowe Jaya i Cichego Boba zostały wydane 13 lat temu. Ten duet jest po prostu genialny.

Mam nadzieję, że tą produkcją Smith wróci do formy, bo od 9 lat trzyma mocno nierówny poziom.

robert2207

Jest zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=VHI_TemTawM
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 6
Falkor1

Dzięki za cynk.

robert2207

Nowa zapowiedź...
https://www.youtube.com/watch?v=6mcLqT2RjGw

ocenił(a) film na 6
Falkor1

Po raz kolejny dzięki.

robert2207

Ciekawe czy się nie okaże mizernie odgrzanym kotletem.....

ocenił(a) film na 10
robert2207

Powiedziałbym że od Clerks 2 zleciał kompletnie w dół.

robert2207

Rownierz nie moge sie doczekac, Jeson Mewes jest genialny jako Jay

ocenił(a) film na 6
mrdream

Otóż to. W ogóle ciekawe kiedy film będzie do obejrzenia w Polsce.

robert2207

O ile wogole pedzie premiera w Polsce. Ja aktualnie w Anglii siedze, tutaj premiera 29 listopada, wiec najprawdopodobniej sie przejde.

robert2207

Jezeli nie to pozostaje poczekac na torrenty:)

ocenił(a) film na 7
robert2207

Wcześniej nic nie czytałem, nigdzie nie zaglądałem, coś owszem słyszałem o tym tytule, ale jakoś mnie nie zainteresowało (wtedy), ale jak wczoraj już trafiłem na niego, to obejrzałem z nostalgią i rozrzewnieniem :)

Co do rebootu, remake’a czy rebootu, hahaha, Jaya i Cichego Boba to początek był NIESAMOWITY i płakałem ze śmiechu potem jakoś się to wszystko rozmyło, ale dalej ubaw był niezły! :))
A jak gliniarze zrobili im nalot na sklep, a potem Jay wylazł to najpierw mnie zatkało, a potem nie mogłem się z 5 minut przestać śmiać, ładne smaczki i nawiązania do klasyków lat 90-tych jak choćby do tego Jame Gumba, hehehe, slang i potok przekleństw wprost przyprawia o palpitacje serca nawet takiego "szewca" jak ja! Sporo też cameo znanych osób, Kilmer mnie rozczulił, nie wiem czy nic nie mówił, bo taka rola, czy nie mógł, bo te jego kłopoty zdrowotne?

Widziałeś pierwszą część i podobała się — musisz zobaczyć i tę! Reszta osób to ciężko powiedzieć, zależy kto lubi jaki humor…?
Zdecydowanie warto :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones