PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102518}

Jazda na maksa

Going the Distance
6,6 5 852
oceny
6,6 10 1 5852
5,0 3
oceny krytyków
Jazda na maksa
powrót do forum filmu Jazda na maksa

Zwykle podobne produkcje oceniam nisko, ale ta sprawiła, że śmiałam się na cały głos:) Za to 6/10.

ocenił(a) film na 7
zapatrzona_w_slonce

Co jest według ciebie kryterium oceny dla komedii jak nie śmiech i poczucie humoru? Więc jakim kur.wa cudem oceniasz film na 6 jak piszesz że się non stop śmiałaś? Niektórzy ludzie powinni natychmiast usunąć konto z tego portalu.

ocenił(a) film na 6
Darkadi15

Na początek: może trochę grzeczniej? Zgadzam się co ostatniego zdania: konto z tego portalu powinni usunąć ci, którzy nie znają zasad kultury i dobrego wychowania- to tak na początek.
Co do reszty: są komedie i komedie. Inaczej oceniam taką, w której humor jest podany w miarę inteligentnie, albo chociaż są śmieszne sceny czy sytuacje (np. Kac Vegas) a inaczej koszmarek , choćby w stylu polskiej Wojny żeńsko- męskiej.
Jazda na maksa podobała mi się z tego względu, że znalazłam tam coś dla siebie, pośmiałam się, ale wybacz- film na Oscara to nie jest. Od lat wiadomo, że są gusta i guściki, ale wiele osób wciąż najwyraźniej nie ma o tym pojęcia.
Dziwi mnie tylko, skąd taka agresja na mój post. Wystarczyło spokojnie zapytać- wtedy zawsze odpowiem.

ocenił(a) film na 7
zapatrzona_w_slonce

A czy ty stawiasz filmom noty za nagrody jakie zdobyły? Zresztą widzę że z tobą się nie da dyskutować bo gówno wiesz. Komedia to komedia gatunek nie podział na lepsze czy gorsze. Więc bądź obiektywna w każdym filmie.

ocenił(a) film na 6
Darkadi15

Nie, nie stawiam filmom not za zdobyte nagrody, tylko za to, jak je odbieram i oceniam je według swojego własnego gustu. Swojego zdania nie zmienię i uważam, że komedia komedii nierówna, ale nie ma sensu dalej się z tobą spierać.
Co do bycia obiektywną- właśnie tak staram się oceniać obejrzane produkcje. Nie tylko przez pryzmat tego, co mi się nie podobało, zwracam także uwagę na montaż, zdjęcia, muzykę...
Uważam też, że wiem o wiele więcej, niż przysłowiowe gówno (cytując ciebie) w tym temacie, ale to twoje zdanie, a nie mam czasu i zdrowia by się kłócić za wszelką cenę o takie głupoty.

Darkadi15

Prawda, że kolega wyjechał być może zbyt agresywnie, ale też mnie dziwi Twoja ocena :) Skoro mówisz, że śmiałaś się na głos, to raczej jest to dobra komedia, która na celu ma bawienie odbiorcę. I masz rację, są komedie mniej i bardziej ambitne, bo nie sposób je wszystkie podać w jednym zestawieniu. To by było niesprawiedliwe. Ale jak wiadomo, Jazda na maksa, niczym aż tak wartościowym nie jest, a jest tylko zwykłą młodzieżówką, która przedstawia prosty humor, bawi.. Więc czego Ty oczekujesz od takiego gatunku ? Btw. nie to, że jestem zaciętą obrończynią tego filmu, bo jak dla mnie to przeciętniaczek :D

ocenił(a) film na 6
smokexthat

Właśnie dlatego, że oceniłam go jako przeciętny, ale jednak się uśmiałam, dałam 6. Niewiele jest filmów, które w moim mniemaniu zasługują na 10- to musi być coś naprawdę dobrego, coś, co sprawi, że jeszcze długo będę myślała o tej produkcji po wyjściu z kina, która skłoni mnie do refleksji, zostawi w zdumieniu. Oceniam wszystko- muzykę, montaż, wątki.O to chodziło:)
Kolega wyjechał agresywnie, ale z kolei mnie ciężko z równowagi wyprowadzić:) Mam bardzo spokojny charakter:)

ocenił(a) film na 7
zapatrzona_w_slonce

Mi się zawsze chce śmiać ze sceny w której jest konkurs najbardziej efektownego zjedzenia loda:)

zapatrzona_w_slonce

Sorry ale komedii na której jest ubaw po pachy nie wystawia sie marnej 6 tylko conajmniej ocenę 7-8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones