PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654207}

Jesteśmy tym, co jemy

We Are What We Are
5,2 3 313
ocen
5,2 10 1 3313
7,0 4
oceny krytyków
Jesteśmy tym, co jemy
powrót do forum filmu Jesteśmy tym, co jemy

i całkiem niezły film. Dałam mu 6/10. Abstrakcja, niektórych zażenuje i rozbawi, ale moim zdaniem gra wszystkich naprawdę bardzo przyzwoita. Przede wszystkim konsekwentnie budowany, fajny klimat, no i historia całkiem wciąga + czuć niebezpieczeństwo i oddech za plecami. Na prawdę da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
aga7765

To fakt, ja tez skusiłem się opiniami prasy, ale z Metacritic - tam ma 70%, też bardzo wysoko. Nie żałuję - film fajnie balansuje między groteską a faktycznym horrorem.

ocenił(a) film na 7
laxman

Przede wszystkim zakończenie jest petardą:D Mi się film bardzo podobał, ale to dlatego, że lubię takie spokojne, leniwe filmy, gdzie nie dzieje się więcej niż potrzeba.

ocenił(a) film na 6
kosa480

Dokładnie :D Nie wiem czemu ma tylko 5,0.

aga7765

Może dlatego, że film jest o ludziach, którzy jedzą ludzi, co wiadomo niemal od początku i polski durnowaty tytuł już to sugeruje, a oni przez cały film przymierzają się, by zjeść jednego człowieka, potem jakiś dziadek ich powstrzymuje i jest koniec filmu bez nawet szczątków wyjaśnień, proszę Pani. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 2
aga7765

No kopara mi opadła przy tym zakończeniu. Szczerze się przyznam nie spodziewałem się tego. To coś jakby Spacey no końcu American Beauty twarzą w torcie wylądował. Dla mnie flaki z olejem i zupełnie nie wczułem się w tą straaaasznie powolnie budującą się atmosferę.

ocenił(a) film na 7
kosa480

Zgadzam się, całość znacznie zyskuje na wartości właśnie dzięki końcówce filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones