PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465594}

Julie i Julia

Julie & Julia
6,8 82 790
ocen
6,8 10 1 82790
6,1 14
ocen krytyków
Julie i Julia
powrót do forum filmu Julie i Julia

swietny film!

ocenił(a) film na 7

Cudny, o "łapaniu marzeń za ogon" :) i ten test bohaterki granej przez Meryl Streep: jestem jedyną kobieta w Paryżu, dla której kupowanie jedzenia jest równie ekscytujące jak kupowanie sukienek :)- chyba tak to szło - o ile nie pomyliłam, ale sens taki właśnie! Poczułam się jak w domu;)

ocenił(a) film na 10
Lola_filmweb

w sumie to jak kobieta jest takiego wzrostu to się nie dziwię :D też wolę kupować cokolwiek innego niż sukienki bo też jestem dość wysoka :)

ocenił(a) film na 7
Lola_filmweb

trochę offtop, ale czy znasz inne filmy z serii "lapania marzeń"? :)

ocenił(a) film na 7
MeMarie

no, np. Billy Elliot ;))) uwielbiam ten film i może jeszcze w pogoni za szczęściem;) , podrzuć coś, jak chcesz, ;)

ocenił(a) film na 7
Lola_filmweb

W pogoni za szczęściem <3 Uwielbiam:)
Trochę o marzeniach jest tegoroczna "Paranoja". Delikatny wątek marzeń przyćmiony trochę akcją.
Droga do szczęścia - dramat, ale w temacie.
Jesteś Bogiem - wątek muzyczny.
Vanilla Sky - rozpaczliwe marzenie o tajemniczej, pięknej kobiecie która pojawia się i znika. Może nie o marzeniach o jakie nam chodziło, ale geniaaalny!
Joe Black - także oryginalny o marzeniu doświadczenia przyjemności (czasem zwykłych rzeczy) świata, będąc przez chwilę...śmiercią.
How she move - marzenia o tańcu, lepszym życiu, medycynie i wyrwaniu się z biedy.
Last night - delikatny wątek o marzeniach, refleksje między wersami jak to się mówi.
Step up'y - wiadomo, taniec.
Flashdance - tak samo.

No tak, ale oprócz pierwszych trzech pozycji oraz filmów z wątkiem tanecznym, muzycznym to nie mogę znaleźć innych, gdzie ktoś chce spełnić swoje marzenia związane z ZAWODEM. Dzięki za Twoją propozycję, obejrzę :)

ocenił(a) film na 7
MeMarie

Fajna lista ;),dziękuję - ze swojej strony mogę polecić: Niepokonany Seabiscuit i Buntownik z wyboru, oba rewelacyjne!!!!!To a propos marzeń zawodowych :))))). Jak mi się coś jeszcze przypomni to będę podrzucać ;)

ocenił(a) film na 7
Lola_filmweb

dziekuje ;))

ocenił(a) film na 2
Lola_filmweb

Dla mnie to najgorszy film Nory Ephron. "Kiedy Harry poznał Sally" jedna z najlepszych komedii (bez lektora bo zabija cały humor) nawet typowe komedie romantyczne z Meg Ryan i Tomem Hanksem jak "Bezsenność" w Seattle" czy "Masz wiadomość" były lepsze. Meryl Streep nie ratuje tego filmu z którego wieje nudą. Przy czwartym podejściu do tego filmu udało mi się go ostatecznie obejrzeć do końca. Ocena 5/10 to maksimum dla tej szmiry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones