PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694666}

Justin Bieber: Believe

Justin Bieber's Believe
6,0 3 073
oceny
6,0 10 1 3073
Justin Bieber: Believe
powrót do forum filmu Justin Bieber: Believe

Ja was w ogóle nie rozumiem, nie znacie chłopaka a go oceniacie, Nie wiece ile w życiu przeżył itd.
Po co w ogóle się go czepiacie.. ? Niech mi to ktoś wytłumaczy logicznie a nie każdy pisze że to
Ciota itd bo to nie jest wytłumaczenie tylko słowa jakiegoś dzieciaka. Ja go kiedyś nie lubiłam ale
teraz PO TYM FILMIE zmieniłam zdanie. Ponieważ jest to wartościowy chłopak. On w bardzo
młodym wieku doszedł do kariery i nie miał prawdziwego dzieciństwa. Dlatego teraz próbuję się
wyszaleć, jak ja bym miała tyle kasy to wszystkiego chciałabym spróbować. To tyle na temat Justina
;d A film był bardzo Ciekawy i w jednym momencie wzruszający, jak mała Avalon była na scenie
razem z Justinem ;d

Madzia1252

Wybacz że odpisuję tak późno, ale nie moge się powstrzymać.
ZNAMY go, dzięki np. reporterom. Wiemy o jego trudnym dzieciństwie itd. Problem w tym, że z małego, słodkiego Biberka wyszedł za sprawą pieniędzy i sławy potworek. Z pewnością znajdziesz kilka informacji co tam przeskrobał.
Co do dobrych uczynków i chorych dziewczynek, którym śpiewał... Czy wy naprawdę jesteście, aż tak nawini? Nie wiecie na czym polega tworzenie wizerunku? Bogaty Bieber, zstąpił wam z nieba, żeby zaśpiewać biednej dziewczynce i poświęcić jej swój czas, on jest taki bezinteresowny, bez żadnego powodu... a nie, przecież on MA powód. Kto nie polubi takiej małej sławy, gotowej lecieć, żeby spełnić marzenie biednej dziewczynki? Kto nie chciałby wspierać w karierze kogoś takiego? Teraz gdy to zrobił, ma czyste konto, ponieważ wykonał taki cudowny gest. Dla jednej szarej myszki. Czyż to nie brzmi cudownie? Tak cudownie, ze aż nie prawdziwie? Jeśli jesteś jedną z osób, która wierzy w takie "cuda", to nie ma o czym dyskutować.
Dlaczego go nie lubię?
Nie lubię jego muzyki i nie lubię go przez jego fanki, które potrafią naskoczyć na ciebie za skrytkowanie go. W samym nim (może przez wszechobecny hejt) jest coś irytującego.
Tak więc kończę wypowiedź i przepraszam za wszelkie błędy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones