PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694666}

Justin Bieber: Believe

Justin Bieber's Believe
6,0 3 073
oceny
6,0 10 1 3073
Justin Bieber: Believe
powrót do forum filmu Justin Bieber: Believe

oglądałem never say never (1 film o Jb)
ciekawe czy wam by się w głowie nie przewracało
gdybyś w wieku 15 lat miał dosłownie wszystko
a kilka ludzi by na ciebie dmuchało i chuchało byle udała się kura znoszące złote jajka

Jak dla mnie Ta jego wielka sława powinna się zacząć teraz gdy ma swój styl a nie
a nie piosenek narzuconych przez menagerów itp

alphaigor194

I tak jest beztalenciem.

użytkownik usunięty
L4urion

I śmieciem.

Ja rozumiem, że można kogoś nie darzyć szacunkiem nawet bezpodstawnie. Rozumiem, że ktoś może nas irytować samym wyglądem, czy nazwiskiem, ale naprawdę nie rozumiem takiego zachowania jak u niektórych osób. Nie wiem może zostałam wychowana na innych wzorcach, ale uważam to za podstawe kultury osobistej. Nie pojmuję jak można kogoś tak po prostu wyzywać i nawet jeśli Bieber tego nigdy nie zobaczy to trzeba pamiętać, że można sprawić ogromną przykrość jego fanom. Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że nie wszyscy lubią to samo (i dzięki Bogu). Ja na przykład nie znoszę zespołów/utworów o charakterze muzycznym typu Metallica, ale jakoś nie wchodze na każde forum z tym zwiazane, nie komentuje gdzie sie da jacy to oni nie są, a jacy są, nie oglądam wszystkich związanych z nimi filmików i co najważniejsze nie piszę bzdur bo nic o nich nie wiem i nie mam zamiaru, bo duże G mnie to obchodzi.
Dobra rada: skupcie sie na tym co lubicie, miejcie gdzieś to co was irytuje, a dobrze na tym wyjdziecie.

użytkownik usunięty
natala432

Ale ja tylko napisałem, że jest śmieciem :C
Dobrze, dodam jeszcze, iż jest idiotą, szczylem, gwiazdorzy i pedałem, lepiej? :) Mam nadzieję.
Pozdrawiam.

Ma kase i robi co chce często przeginając, ale to ty zachowujesz się jak śmieć oceniając kogoś za błędy i styl, którego zapewne nie preferujesz i dla tego jego osoba sprawia Ci tyle kłopotu.

użytkownik usunięty
natala432

Ok, jak ja będę miał kasę, to wynajmę płatnego zabójcę, żeby go zlikwidować. Robię co chcę.
Nie, wali mnie jego styl, oraz to co osiągnął, oceniam go jako człowieka, więc jest śmieciem.
Mam nadzieję, że go będą cwelić w więzieniu, bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones