PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

Poszłam na ten film żeby się pośmiać . Kiedy z niego wróciłam zrozumiałam ,że Justin Bieber nie jest głupim dzieciakiem . :) Film był zajebisty !!! Niewidziałam lepszej biografi . Mówicie że, on ma dopiero 17 lat , no i co z tego ale jest najsławniejszym nastolatkiem na ŚWIECIE . ! :) Więć należała mu się biografia i jeszcze nakręcona przez tak dobrego reżysera ... ! :)

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 3
platyna_2

No dobra, może jednak ci skomentuję...
"Poszłam na ten film żeby się pośmiać "
Jaka ty jesteś niedojrzała.
"Kiedy z niego wróciłam zrozumiałam ,że Justin Bieber nie jest głupim dzieciakiem"
Lepiej by tu pasowało "zrozumiałam, że Justin Bieber jest mądrzejszy ode mnie"
"Film był zajebisty !!! Niewidziałam lepszej biografi"
Pisze się "biografii", po drugie widziałam sto razy lepsze biografie od tej Dżastiny. Jak dorośniesz to zrozumiesz.
"Mówicie że, on ma dopiero 17 lat , no i co z tego ale jest najsławniejszym nastolatkiem na ŚWIECIE"
Mhm.
"Więć należała mu się biografia i jeszcze nakręcona przez tak dobrego reżysera ... ! :) "
Więć mi się też nalezy biografia, bo mam najładniejsze sutki na świecie.

platyna_2

Zgadzam się z Tobą..
Co do sutków to nie wiem :p
Nie widziałem :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Weroonika

Gratuluję dojrzałości z podstawówki. Dojrzej to pogadamy.

użytkownik usunięty
platyna_2

sprawia ci to przyjemność? Żadnego strasznego błędu nie napisała w komentarzu więc bo co sie czepiasz, twoje sutki jednak chyba są milion razy mniej ciekawsze od Justina. Większość z was zbyt leniwa żeby zaciekawić się czemu on taki sławny dokładnie. Muzykiem złym nie jest bo jeden z muzyków Guns n Roses uwielbia go. Znam 19-latków którzy słuchają metalu, rocka mówią że Justin wygląda jak gej ALE sami przyznali że jest utalentowanym muzykiem. Wielu z was nie umiem tak grać na perkusji czy gitarze jak on, nie zainteresował się wami Usher lub Justin Timberlake z powodu filmiku na youtube. Nie jest bardzo specjalny, ale traktuje swoich fanów naprawdę wspaniale, mało znam muzyków którzy tak się troszczą. Jego historia jest inspirująca, a film dał mi bardzo dużą motywacje by zrobić coś ze swoim życiem a nie tylko przed kompem siedzieć. Dodał mi wiary w siebie również, to nie tylko moja opinia i jestem tego pewna.

użytkownik usunięty

Możesz poprawić mi błędy bo pisałam szybko i mi nie zależy :) http://tvnz.co.nz/entertainment-news/guns-n-roses-bassist-loves-justin-bieber-40 89003

ocenił(a) film na 3

Sprawia mi to przyjemność. Bo widzisz, jak wchodzę raz na ruski rok na filmweb to po to by się odprężyć, a gdy widzę perfidne błędy językowe to po prostu zwracam uwagę. Kiedy ja popełnię błąd to z pokorą przyjmuję krytykę. Na przyszłość już wiem. Niedojrzałe jest jednak obrażanie osób, które zwracają Ci uwagę. Chcesz żeby nasze społeczeństwo cofnęło się gramatycznie do żłobka? Proszę bardzo, możesz pozwalać ludziom na wszystko. Niestety ja tak nie umiem. Co do Justina... Jest wielu muzyków i artystów młodszych i bardziej rozwiniętych emocjonalnie, wokalnie itd. od niego jednak nie są znani. Ot chociażby mój kolega z osiedla.

użytkownik usunięty
platyna_2

Więc powiem to inaczej, komentowałaś. Nie poprawiałaś błędów. Powiedziałaś ze jest nie dojrzała. A co do kolegi z osiedla to czegos mu brakuje albo powinien sie gdzieś zglosiś (wytwórnia?). Weź to również pod uwagę że zawsze się znajdzie ktoś lepszy, nikt nie mówi że Bieber jest najlepszym nastoletnim muzykiem. :)

ocenił(a) film na 3

Bo jest niedojrzała. Wywnioskowałam to po stylu pisania i nadmiernym podnieceniu.
Komentować komentowałam tylko dlatego, że jak widzi się nasrane szabanaście tysięcy tego typu wpisów pod rząd to odechciewa się wskazywania paluszkiem i głaskania po główce. No niestety.

użytkownik usunięty
platyna_2

Komentarz może jest, ale nie każdy zawsze musi mieć poważne podejście. Powiedziała szczerze ze poszła na film się pośmiać, lepsze to niż kłamstwo. Zgadzam sie ze częściowo z tobą, ale nie masz tutaj komentować ludzi, tylko film. Ale zgadzam się ze niektóre wypowiedzi są niedojrzale i irytujące ale nie trzeba odrazu pojechać po osobie i Bieberze.

ocenił(a) film na 3

Ależ nikt tutaj nie ma poważnego podejścia. Jeśli jednak pomyślę, że kiedyś ludzie tego pokroju będą wpływać na gospodarkę naszego kraju to mnie krew zalewa. Więc albo dostanie kopniaka teraz i włączy myślenie, albo będziemy żyli w gównianych czasach. O ile mogą być jeszcze gorsze aniżeli współczesne. Takie kopniaki są motywujące dla niektórych ludzi, trzeba popychać ich do rozwoju a nie machać ręką na niedojrzałość czy głupotę.

platyna_2

O.o bardziej odechciewa się czytania, jak widzi się czepiających się dzieci hejterów, czy chamów którzy jadowicie spamują obrażając po kolei każdego kto tylko chce przyłączyć się do dyskusji.
Tak więc mógłbyś opanować swój wulgarny język, przestać używać słów plebsu typu "nasrane".
Najlepiej jeszcze jakbyś przestał w pseudo kultularny sposób obrażać użytkowników, bawiąc się grą słów, bądź wypisując teksty typu "Lepiej by tu pasowało "zrozumiałam, że Justin Bieber jest mądrzejszy ode mnie"".

Wolę przeczytać komentarz normalnego dzieciaka, który nieraz popełni jakiś błąd, niż nadętego chama, który spamuje, obraża, używa tekstów typu 'nasrane', czepia się, wymądrza, i nie wnosi nic do tematu. To tyle trolololo bye

ocenił(a) film na 3
Artemisek

Uważam, że trochę przegięłaś młoda damo.

platyna_2

Odpuść sobie, nie robisz zamierzonego wrażenia. Ośmieszasz się.

ocenił(a) film na 3
Mowiacy_do_reki

O jakie wrażenie chodzi? Po prostu nie lubię kiedy ktoś na siłę mi dorabia penisa. To uwłacza mojej godności.

platyna_2

Chodzi o wszystkie twoje posty.

ocenił(a) film na 3
Mowiacy_do_reki

Głupi się rodzimy i głupi umieramy. Jeśli mam swoje zdanie to je wypowiadam. Może jestem w błędzie, ale póki co nikt mnie z niego nie wyprowadził, bo słowo "argument" tutaj nie istnieje. Jeśli forum nie jest od wypowiadania własnego zdania, to proszę. Wyprowadź mnie z błędu i mnie oświeć.

platyna_2

Nie mam ochoty, podzielam zdanie reszty użytkowników.

ocenił(a) film na 3
Mowiacy_do_reki

No właśnie. Nie mam pytań.

Artemisek

Czytałam całą dyskusje i uważam, że wypowiedzi @platyna_2 są na poziomie, czepiasz się jej a na to co pisze Weroonika nie zwracasz uwagi ( bo ona jest dzieckiem to może obrażać innych i pisać bzdury) jak myślisz dlaczego jej komentarz został zablokowany?

ocenił(a) film na 1
Artemisek

Noo ja widzę, że kolega hipokryzję opanował do perfekcji i wulgaryzmy u innych zauważa ale koledze to już wolno ludzi wyzywać brawo!(dot. wypowiedzi na forum hunger games 4)

ocenił(a) film na 10

No i Pattieeem ma rację ! :) , Co do innych " Nie oglądasz, nie oceniaj " .! -Tak jak w nazwie , wypowiadają się osoby które OGLĄDAŁY ten film !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! : /

" twoje sutki jednak chyba są milion razy mniej ciekawsze od Justina."
Tak uważasz? A moim skromnym zdaniem jej sutki są o wiele ciekawsze od Justina. Co prawda nie widziałam, ale codziennie widzę swoje i wydaje mi się, że wolałabym patrzeć przez półtorej godziny na nie, niż na ten film.
Poza tym najbardziej podobają mi się komentarze fanów i małolatów, które nie znają podstaw ortografii, przesadzają ze znakami interpunkcyjnymi (jeden wykrzyknik w zupełności wystarczy) i z używaniem caps locka. Oraz oczywiście te osoby, które bez powodu obrażają osoby, które wypowiadają się źle na temat filmu.
Są różne gusta.
Widocznie Weroonika nie widziała w swoim krótkim życiu żadnej biografii, dlatego też nie ma porównania.

użytkownik usunięty
Syenne

Dobrze, rozumiem. Możesz mieć własne zdanie. Ale są fani którzy "kochają" Justina, ich to obraża jak ktoś go beszta. Mnie to wkurza. Jeśli nie lubisz go to po co tracisz tu czas? Można w miły sposób wyrazić opinie. Np. "Nie podoba mi się jego muzyka i wygląd, też nie uważam żeby aż tyle zrobił żeby na takie wyróżnienie zasłużyć. Nie mam nic do niego ale film mi się nie podobał więc oceniłam nisko/ Nie oglądałem filmu więc nie ocenie i nie mam zamiaru." Ale po co zachowywać się jak wieśniak jak niektórzy, nie każdy. Ale spotkałam sie z komentarzami typu " Jak można było sie tak zeszmacić i iść to obejrzeć" i inne podobne. To nie jest miłe.

...Przy czym znowu odezwał się kolejny fan.
Przykro mi, są różne gusta, jak już wspomniałam. Nie straciłam ponad godziny z życia- czy ile to idzie, by to obejrzeć, ale nie wstydzę się tego, że oceniłam.
Przynajmniej jest jakaś równowaga. Gdyby oceniały osoby, które to obejrzały (czyt. tylko fani), ocenę miałby rewelacyjną.
Za przeproszeniem, ale tylko wieśniak nazywa obcą osobę wieśniakiem ^^.

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Syenne

ALE NIE OCENIA SIE FILMOW KTORYCH SIE NIE OGLADALO!! Nie wiem czy jestes glupia ale jesli tego nie rozumiesz to jest z toba cos nie tak. Ty zachowujesz sie jak osoba nie wychowana bo tu sie ocenia film, a nie osobe o ktorej film jest. To tak jakbys miala ocenic jakis film z np. Deppem ale ocenisz na 1 bo go nie lubisz mimo ze film moze byc fajny i go nie ogladalas. I ty zachowujesz sie jak wiesniak bo tak sie nie robi i tyle, pokazujesz tylko to jak jestes plytka i oceniasz ludzi. Moze masz duzo kompleksow na swoj temat ze tak oceniasz slabo innych. :/ I nie jestem wielka fanka, slucham innej muzyki ale film dobry.

Naucz się pisać, dopiero wtedy porozmawiamy jak ludzie na poziomie.

użytkownik usunięty
Syenne

Przepraszam, super wymówka. Nie mieszkam w Polsce i nie pisze po Polsku w szkole więc nie będe mieć wszystko dobrze napisane, ale też się nie staram ponieważ nie pisze pracy domowej tylko na forum. Wywnioskuje że nie masz żadnych mądrych argumentów do odpowiedzenia na moją poprzednią wypowiedź.

Syenne

To ja chyba nie chcę nigdy nauczyć się pisać, przynajmniej uniknę rozmowy z takimi typkami jak ty.

platyna_2

Świetne podsumowanie; P

ocenił(a) film na 1
platyna_2

"Kiedy z niego wróciłam zrozumiałam ,że Justin Bieber nie jest głupim dzieciakiem"
Lepiej by tu pasowało "zrozumiałam, że Justin Bieber jest mądrzejszy ode mnie"

Mocne hahah ;D

kowal1528

Raczej głupie i chamskie = żałosne. Mocno to ty masz poprzestawiane w głowie. Obrażanie kogoś dla normalnych ludzie nie jest godne podziwu, tylko komuś takiemu jak ty może imponować.

kowal1528

Thumb up.

Zauważyłam, że zaciekle wypowiadają się tutaj Ci, którzy podziwiają dzieciaka.

Ratujcie, d'oh.
Platyna, Kowal, z Wami mogę rozmawiać, hah.

ocenił(a) film na 1
Syenne

Leci wirtualne piwko
a do Biebera dzi*ko :D:D
(sorry, ale akurat to był pierwszy rym z głowy więc musiałem ;D)

kowal1528

Fajny rym xD

Weroonika

Dlaczego uważasz, że należała mu się ta forma wyróżnienia? A cóż takiego ten chłopiec dokonał, żeby oglądać to na dużym ekranie i to w 3D? Ten cały Never Say Never powstał jedynie po to, by wyciągnąć jak najwięcej kasy od naiwnych fanów. Niedługo dojdzie do tego, że będziemy oglądać biografię kolejnych dzieci Brangeliny i to ledwo po ukończeniu pierwszego miesiąca - nic nie wygląda słodziej niż kupka w 3D.
Naprawdę nie widziałaś lepszej ekranizacji biografii? To współczuję.

ocenił(a) film na 8
gennie85

"Dlaczego uważasz, że należała mu się ta forma wyróżnienia?"

jakbyś nie był ignorantem i widział(a) trochę dalej niż czubek swojego nosa to byś wiedział dlaczego - może choćby dlatego, że 17 latek w 22 minuty wyprzedał koncert na Madison Square Garden? ch...j z tego, że pomaga mu sztab producentów, managerów i PR'owców - dokonali czegoś, komu się wcześniej nie udało.

Mało? - pod koniec 2009 roku jego PIERWSZE 4 single jeszcze PRZED ukazaniem się debiutanckiej płyty znalazły się w czołówce BILLBOARD'u - tego również nikomu wcześniej się nie udało dokonać.

Jest tego wiele, ale wymieniłem najważniejsze (poza tym gość bardzo dobrze gra na bębnach, gitarze i fortepianie no i kawałki też komponuje SAM, producenci mu tylko pomagają) osiągnięcia 17-LATKA jak już wcześniej zauważyliście.

Owszem, film jest kasowy, zarobił 30mln dolarów już na samym początku, ale co z tego? Boli Cie to, że on zarabia a Ty nie? Bo mnie nie, sam żyję z muzyki i wiem jaki to ciężki kawałek chleba i darzę Justin'a ogromnym szacunkiem.

Więc Twoje durne gadanie o tym, że nie zasłużył na biografię wywołuje u mnie tylko pusty śmiech.

pozdrowienia

xeper

Szczerze powiedziawszy ja uważam że to jednak troche komercha. W końcu jest na scenie 3 LATA a naprawde sławny na sklalę światowa jest może z rok może więcej przeciętnie robi się biografię co najmniej po powiedzmy 5-7 latach kiedy się już wiele przeszło i wiele się wie o życiu. Wtedy biografia jest z przesłaniem, a tak to przesłanie jest typowe i szczerze powiedziawszy jak dla mnie tandetne i przestarzałe. Biografia ogólnie zrobiona całkiem niexle aczkolwiek widziałam wieeele o niebo lepszych. Uważam jednak że to nie był jego pomysł tylko jego "świty" czyli PR-owców, menagerów itd. I uprzedzając zapewne przyszłe oskarżenia że mówię to tylko dlatego że go nie znosze - ogólnie nie lubię jego muzyki no chyba że tworzy z kimś np. Timberlake'iem, ale uważam ze ma talent. I powinien wykorzystać swoje 5 minut sławy gdyż uważam że ona nie potrwa długo. Może się myle ale takie mam przeczucie.

A co do twojego komentarza z cały szacunkiem ale to Pan/Pani wykazał/a się również "durnym gadaniem" (jak to Pani/Pan ujął/ęła). Czemu? gdyż gennie85 ironizowała w swoim komentarzu i ja np. zinterpretowałam go z przymrużeniem oka gdyż istnieje małe prawdopodobieństwo że naprawde chciała komuś mocno dopiec/obrazić/zakpić sobie/ośmieszyć osobę której odpowiadała. Natomiast Pani/Pan definitywnie miał/a na celu obrażanie osoby tylko i wyłacznie dlatego ze ma odmienne zdanie. Pozwól że zacytuję: "jakbyś nie był ignorantem i widział(a) trochę dalej niż czubek swojego nosa to byś wiedział dlaczego" - to własnie jest durne gadanie i to delikatnie powiedziane gdyż to już jest brak kultury. Rada na przyszłość - jesli chce Pan/Pani wykazać się odrobiną kultury proszę opuścić wyzwiska w swoich wypowiedziach i ton wypowiedzi wskazujący na to ze to na pewno Pan/Pani ma rację a zamiast tego zostawic same rzetelne argumentu i swoja opinię.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Menaliee

Bo moim zdaniem, uwazanie, ze nic nie dokonal jest po prostu glupie. Mozna go nie lubic, ale to nie zmieni faktu, ze osiagnal wiele jak na 17 latka - i nie ma znaczenia czy mu w tym pomogla jedna czy sto osob z ekipy. Ja sukces oceniam (zwlaszcza teraz, w 2011 roku) pod katem komercyjnym - jemu zdobycie 40 milionow fanow na fb czy ponad miliarda views zajelo nieco ponad rok. Jesli trwalo by to 7 lat, nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego (wielu artystow osiaga slawe w 7 lat).

Weroonika

A ja dałem 1/10 bez oglądania i jestem z tego dumny.

ObiWanKenobi444

Koorwa,jak niewiele ludziom do szczęścia potrzeba,pewnie w szkole cię gnębili,twój honor i duma w ogóle nie istnieją,dlatego w tak prymitywny i nędzny sposób chcesz się dowartościować.

Żal mi takich frajerow jak ty...klawiatury na nich szkoda

hłe,hłe,hłeee.

bobek90

Dlaczego niektórzy jak ktoś się wypowie niekorzystnie na czyjś temat to zawsze kojarzą to z prześladowaniami w szkole? Czyżby poznali to na własnej skórze, że tak to się im kojarzy?

ObiWanKenobi444

"Dlaczego niektórzy jak ktoś się wypowie niekorzystnie na czyjś temat to zawsze kojarzą to z prześladowaniami w szkole"

bo tylko lamerzy pozbawieni są dumy więc się nie dziąsłuj.

bobek90

? Co ma wspólnego to, kto jak ocenia aktora/piosenkarza z jego poczuciem dumy? Czyli według Ciebie jakieś 90% ludzkości to lamerzy. No, cóż tak się składa, że jest inaczej, a właśnie lamerzy i dzieciaki traktują biebera jak swojego boga.

ObiWanKenobi444

A czytałeś swój "inteligentny" post? Jestem dumny, że oceniłem na 1 film, którego nie widziałem. Schowaj się.

Mowiacy_do_reki

O proszę, justynka wynajęła klakiera do obrony swojego wizerunku, cóż, zlecenie na bronienie Kac Wawy się skończyło, to trzeba szukac nowej roboty

ObiWanKenobi444

Hehe, nie znam żadnej Justynki. Poprosto przeczytaj swój post i się schowaj. Poza tym nie pamiętam, żebym wypowiadał się na forum Kac Wawa. Widocznie marzenia pomieszały ci się z rzeczywistością. Swoją drogą ciekawa jest twoja linia obrony - słaba ironia.

Mowiacy_do_reki

http://www.filmweb.pl/film/Justin+Bieber%3A+Never+Say+Never-2011-593915/discussi on/Nienawidzicie+go%2C+bo+co,1904185

Po takiej teorii rzeczywiście mam ochotę się schować i płakać nad tym, w jakich czasach przyszło mi żyć.

ObiWanKenobi444

Hehe, kolejna ciekawa linia obrony. Studiowanie czyichś wypowiedzi z innych tematów w celu...nie wiem jaki miałeś cel, bo ja w temacie podanym przez ciebie nigdzie nie zrobiłem z siebie debila, pisząc...nie widziałe, dałem 1, jestem dumny. Ciebie naprawdę boli, że jesteś idiotą i nie potrafisz tego zaakceptować. Naprawdę człowieku, schowaj się, bo próbujesz się desperacko bronić, ale ci nie wychodzi. Już pisanie, że jestem klakierem Justyny było strasznie żałosne i desperackie. Nie mam zamiaru z tobą gadać, bo cały czas coś rzuczasz i cały czas musisz zmieniać temat, żeby się utrzymać na powierzchni. Naprawdę mam już dość gadania o dupie Maryny.
Na koniec tylko: "A ja dałem 1/10 bez oglądania i jestem z tego dumny. " Wszyscy z ciebie walą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones