PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31831}

K-PAX

7,6 329 097
ocen
7,6 10 1 329097
7,3 23
oceny krytyków
K PAX
powrót do forum filmu K-PAX

Dlatego czuł jego wspomnienia i cierpiał podczas hipnozy, a kiedy opuścił ziemie został tylko chory z żalu katatoniczny Robert. Tak jak obiecał zabrał ze sobą jedną pacjentkę, najbardziej chorą. Nie da się tego inaczej wyjaśnić, miał zbyt dużo wiedzy o kosmosie jak na przypadek i nikt nie zapada w stan katatonii co do minuty na zawołanie. Choć nie rozumiem czemu kazał wypatrywać pacjentowi niebieskiej sójki i czemu mu obiecywał, że wyzdrowieje skoro nic się nie stało takiego?

ocenił(a) film na 8
zpydu

Chodzi najprawdopodobniej o jakis rodzaj symbolu. W filmie mowiono o słowiku,a on jest symbolem miłosci,wolnosci(w tym przypadku wolnosci poprzez miłosc). Pod koniec filmu,kiedy ow pacjent przychodzi do Prota i prosi go o zadanie numer 3,ten odpowiada mu,ze jest nim zostanie tutaj,na ziemi. I owy pacjent nie czuje rozczarowania czy złości,lecz przyjmuje go z pokora,spokjem i ufnoscia. A tak po za tym to w 100% sie z Tobą zgadzam: Prot był kosmitą. Ludzie mowia,ze film,a raczej jego koncowkę,mozna przyjac i interpretowac w dwojaki sposob. Ja sie z tym nie zgadzam. Kto dobrze pomysli,odkryje prawde i stwierdzi,ze rozwiazanie tej zagadki moze byc tylko jedno. PZDR :)

Gladiator1000

Oczywiście, że był kosmitą w ciele Roberta. Wiedziałem to już kilka lat temu kiedy pierwszy raz widziałem ten film. To oczywiste. Film jest świetny, bardzo wciągający, świetna rola Kevina i Jeffa. Właśnie oglądam bo leci na TV4.

zpydu

"i nikt nie zapada w stan katatonii co do minuty na zawołanie"

akurat tu wyjaśnienie jest proste
chodził ciągle w okularach bo go słonce niby raziło zdjął okulary i katatonia


ocenił(a) film na 8
zpydu

Przeciez to proste, ze byl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones