PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34999}

Kapitan Orgazmo

Orgazmo
4,9 5 232
oceny
4,9 10 1 5232
Kapitan Orgazmo
powrót do forum filmu Kapitan Orgazmo

To totalny kicz. Początek był dobry, ale potem... Aż dziwię się, że wytrwałam do końca.... Nie
polecam nikomu.

ocenił(a) film na 7
Madream

Nie mów mi co mam oglądać.
Niezła komedyjka z tego co pamiętam. Pośmiałem się równo.

yossarian84

Ale jesteś żałosny. To tylko rada, nie rozkaz.

ocenił(a) film na 7
Madream

Tak, jestem bardzo żałosny, ale co poradzić. Muszę z tym żyć :(
Chwała Szatanowi!

yossarian84

Dla mnie to lepiej. Robisz z siebie pośmiewisko. Nie tylko ja, ale też inni mogą poprawić sobie humor twym kosztem :)

ocenił(a) film na 7
Madream

O cóż się mnie tak czepiasz?? O to że mi się spodobał film, który nie podobał się tobie?? Jakie pośmiewisko z siebie robię? Wskaż mi miejsce gdzie się ośmieszam.

yossarian84

Zabolało? Nie czepiam się ciebie. Są gusta i guściki. Jestem po prostu bezczelna, bo ty jesteś taki. Poza tym fajnie widzieć, jak najpierw zgrywasz kozaka, a po usłyszeniu paru słów prawdy zmieniasz się w koteczka.

ocenił(a) film na 7
Madream

No widzisz, kici kici bądźmy nieprzyzwoici.

yossarian84

Nie zrobimy umcia umcia bo pęknie nam gumcia -.-

ocenił(a) film na 7
Madream

lolz

yossarian84

Aż się dziwię sobie, że jeszcze z tobą dyskutuję. Jeśli szukasz rozrywki to idź gdzie indziej. A jeżeli nie masz zamiaru, to wysil się i poudawaj inteligentną osobę. -.-

ocenił(a) film na 7
Madream

Nie umiem, to mnie przerasta :(

yossarian84

Macie dzieci po 13 lat ? :D Beka z obojga :D

ocenił(a) film na 9
dorolek

Madream - koneser ambitnego kina, który musi dowalić drugiej osobie aby poczuć się lepszym :)
yossarian84 - człowiek który pomimo tego że kulturalnie się wypowiada zaczął dyskusję z "koneserem"

Punkt dla yossarian84 za kulturę, i brak ataków personalnych

dorolek

zgadzam się, choć to wpisy z przed półtora roku, że ta rozmowa kładzie na łopatki chyba wszystkie inne debilne rozmówki na Filmwebie :)

ocenił(a) film na 1
dorolek

HAHA Fajna rozmowa na tematy filmowe :)
yossarian84 gratuluje cierpliwości w dyskusji z zaczepnymi, chamskimi trollami takimi jak Madream.

ocenił(a) film na 7
Madream

A czego spodziewać się po twórcach South Parku?? Dla fanów klasyka...

jamapielnia

SP jest fajny. Ten film totalna porazka.

Madream

bez przesady, to bardzo dobry film, a kicz w nim jest przecież całkowicie zamierzony.

http://www.attentionwhore.pl/pl/6/filmy/0/169/orgazmo/

bobopupu

Zanim się obejrzy ten film trzeba wiedzieć czego się spodziewać. Film jest durny, ale zabawny. To tak jakby ktoś się zdziwił że kupił paczkę chipsów, która nie smakuje jak kurczak lub schabowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones