PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650332}

Katy Perry: Oto ja

Katy Perry: Part of Me
6,9 1 778
ocen
6,9 10 1 1778
Katy Perry: Oto ja
powrót do forum filmu Katy Perry: Oto ja

... i zna prawdę o iluminatach to wie, że Katy Perry zaprzedała duszę diabłu w zamian za karierę i pieniądze. Obejrzyjcie sobie film zatytułowany "Przemysł muzyczny", który można znaleźć na youtube. Prawda nie zawsze musi być piękna i kolorowa. Wierzcie w co chcecie.

davideck

zastanowiłeś się nad tym kto na siłę chce Ci coś narzucić? przeanalizuj moją wypowiedź jeszcze raz

davideck

Zostałeś sprytnie zmanipulowany tym filmem, który powstał tylko po to, żeby odwrócić uwagę od prawdziwej grupy trzęsącej przemysłem filmowym i muzycznym - cyklistów. Zwróć uwagę, że Katy Perry w teledysku do "Thinking Of You" jeździ na rowerze. Przypadek?

davideck

faktycznie szersze spojrzenie na świat -.- szkoda mi Ciebie, że wierzysz w takie rzeczy, a przede wszystkim w ten film bo jest tak beznadziejny i zrobiony przez nawiedzoną osobę, że jak go oglądałam go to miałam wrażenie, że mnie zachęca do tego a nie zniechęca

davideck

tak tak, wierzcie, że Katy jest w sekcie illuminatów. a ja jestem Barack Obama :)

MartixD

o ho ho ho ale simieśne!!!!111!!!! pr0 riposta psiapsiółkeczko

davideck

Obejrzyjcie sobie teledysk WIDE AWAKE Katy Perry, jesli nie widzicie o czym tak naprawde jest ,na youtubie mozna znalezc pelno jego interpretacji

mufflash

taaaaa, wierz we wszystko, co znajdziesz w internecie, to z pewnością daleko zajdziesz.

davideck

Prawda jest, moim zdaniem, następująca. Czy znacie biblijną wiedzę na temat szatana? Wiecie w jaki sposób jest opisywany? Chodzi o te parę szczególnych słów: dzwoneczki, trąbki, flety. Wąż "tańczy" w rytm muzyki. Wąż jest symbolem podstępu i kuszenia. Muzyka jest jego narzędziem. W każdej muzyce można doszukać się podtekstu. http://zbawienie.com/rock.htm

davideck

Chłopie mamy 21 wiek, a nie średniowiecze.

W czarownicy nadal wierzysz ? I co na stos z nimi ? he he he

davideck

Chciałbym sprzedać duszę diabłu za karierę i pieniądze, bo mam dość minimalnej krajowej, ale jakoś nie ma odzewu. Może jakiś adres do niego to wyślę pisemną prośbę.
Ludzie mają różne obsesje, a zwłaszcza na punkcie teorii spiskowych i wiary. Jak się chce to we wszystkim można doszukać się spisku i działania sił wyższych. Przyczyny są różne, a główne to zbyt dużo wolnego czasu i wybujała wyobraźnia. Zacznijcie robić coś pożytecznego i nie wymyślajcie bzdur. Podstawowym powodem powstania tego, jak i innych filmów, jest chęć zysku i zareklamowanie produktów też dla zysku, Czasami też, przy okazji, jakieś głębsze przesłanie typu kochajmy się, ocalmy Ziemię, itd. Faktycznie w tym wymiarze filmy nami manipulują bardziej bądź mniej zauważalnie. Ale to jest oczywiste i doszukiwanie się w filmach czegoś więcej niż rozrywki jest niedorzecznością. Mamy się przy nich bawić jednocześnie napychając w jak największym stopniu kieszenie producentów i aktorów. Ot, i wszystko...

davideck

wierzysz w diabła? i zaprzedawanie duszy?

ocenił(a) film na 8
davideck

Nie wiem co bierzesz ale czas najwyższy to odstawić... ewidentnie szkodzi na mózg...

davideck

Iluminaci nie istnieją. Perry jest po prostu dobrą wokalistką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones