PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6722}

Kevin sam w Nowym Jorku

Home Alone 2: Lost in New York
6,8 247 762
oceny
6,8 10 1 247762
6,7 26
ocen krytyków
Kevin sam w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Kevin sam w Nowym Jorku

Kevin już w tv szaleje, toż to w końcu już październik :D

ocenił(a) film na 10
JoaHa88

Już jest jakaś zapowiedź ? :/

ocenił(a) film na 6
Susanitaaa

Dzisiaj leciał przed południem w tv znowu :)

JoaHa88

Ale zapowiedź ? :P bo jak bedzie leciał to zgram sobie na pendrive i puszcze w święta,nie bede czekała aż łaskawie mi puszczą :)

ocenił(a) film na 10
Pauliskax33

ja też chce Kevina, mogę go oglądać w nieskończoność kocham te komedię , szkoda że się 30 lat temu nie urodziłam bo bym się w tym Kevinie zakochała.

kinomanka_13

Ja też :) uwielbiam i koniec,za każdym razem muszę obejrzeć
:D

ocenił(a) film na 10
Pauliskax33

mnie to trochę męczy ale z przyjemnością i sentymentem oglądam. Moją mamę to denerwuje że co święta albo przed świętami Kevin jest, ale cóż taka tradycja święta bez Kevina to jak święta bez choinki.

ocenił(a) film na 6
kinomanka_13

Ja mam tak samo, niby już przeżytek i niby męczący po tylu razach oglądania ale zawsze obejrzę chociaż kawałek. Moje przyszłe dzieci też będę tym filmem "katować" :D

ocenił(a) film na 10
JoaHa88

ja też będę katować dzieci Kevinem.

ocenił(a) film na 8
kinomanka_13

Kto by pomyślał, że Kevin już stał się tradycyjnym elementem świąt, jak choinka czy karp :P Oczywiście też oglądam z całą rodziną :D

ocenił(a) film na 10
Neils

ja też oglądam, tylko moją mamę to denerwuje że ciągle przed świętami ale w święta Kevin.

ocenił(a) film na 10
Neils

Dla mnie też oglądanie Kevina w święta to tradycja .Trochę to dziwne że dla tylu z nas tradycją świąteczną obok choinki czy karpia jest film ale co poradzić ? .. :) Dziwnie bym sie czuła nie oglądając w święta Kevina ;) Oceniłam go na 10 bo może to nie jest jakieś wybitne kino i pewnie wielu ludzi śmieszy że tak wysyoko mozna ocenic taki film ale jest to jeden z moich ulubionych ,poza tym jest to pewnego rodzaju klasyk ,tradycja świąteczna ..i kto nie oglądął Kevina ? :) To film który zna każdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones