PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6721}

Kevin sam w domu

Home Alone
7,1 424 804
oceny
7,1 10 1 424804
7,2 34
oceny krytyków
Kevin sam w domu
powrót do forum filmu Kevin sam w domu

Dzisiaj widziałem ten film na Polsacie, według mnie dziwne to jest, że film jest puszczony dwa miesiące przed świętami, ale to nie ważne. Według mnie jest super, muzyka i sam klimat, wprowadził mnie już w świąteczny nastrój. Aż chciałbym, żeby już były święta. Nie będę się rozpisywał, bo to moja pierwsza recenzja. Wracając film oceniam 10/10. Końcówka według mnie była przepiękna.

użytkownik usunięty
PMK_Zambrowski

Polsat wyemitował obydwie części Kevina także w majówkę. Zapewne również jak co roku będzie leciał w święta,żeby tradycji stało się zadość. Uwielbiam te filmy od dziecka,ale stacja przesadza z ilością emisji. Raz w roku w zupełności wystarcza. To jest i tak dużo. Osobiście przyznałam mu 9/10. Jedynkę i dwójkę znam niemalże na pamięć :).

I to pokazuje, jaka nastąpiła zapaść ludzkości pod względem twórczości. Niby postęp, ale gdzie? Od 30 lat nie nakręcono ani jednego filmu, który byłby lepszy niż Kevin. Porażka. Filmów kręci się na potęge, a wszyscy muszą zadowalać się produkcją sprzed 30 lat. Jednym słowem ŻENADA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones