PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 245
ocen
6,3 10 1 52245
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Reżyseruje gość od takich kiczów jak "Po prostu walcz". Po genialnej jedynce pewnie kicha wyjdzie.

użytkownik usunięty
neo_angin

Pamiętajcie, że Vaughn czuwa nad tym projektem więc uratuje ten film, to istny czarodziej kina!

Ale lepiej żeby faktycznie wziął się za reżyserie, miałby wtedy szansę być twórcą dwóch najlepszych trylogii (First Class/kick-Ass).

Wiem że czuwa, ale reżyser jest naprawdę kiepski. Zrobił kultowy film gimbusiarni w naszym kraju xD. Mam nadzieję że przynajmniej dwie kolejne części X-men wyreżyseruje.

użytkownik usunięty
neo_angin

Jak Vaughn jako producent będzie miałtak duży wpływ co producenci przy Batman & Robin to będzie dobrze xD

Pamiętaj że teoretycznie Burton był producentem Forevera, a miał nijaki wpływ na produkcję. B&R to jeszcze nic bo Schumacher miał mimo wszystko spory wpływ na ten film. Raimi przy Spider-man 3 był bardziej sterowany.

użytkownik usunięty
neo_angin

Burton chyba tylko na początku miał wpływ na Forevera patrząc na to, jakie sceny z niego usunięto. Niestety, pozostali produceńci nadali filmowi zupełnie inny kierunek.

Co do B&R i Sutka - już przy Foreverze go wytresowali (czytaj nauczyli go posłuszeństwa) i w B&R wystarczyło, że zrobi to samo co w Foreverze, tylko, że głupiej, bardziej gejowato i bardziej kolorowo. Chociaż Sutek różnie mówi odnośnie prac nad tym zakalcem, raz mówił, że zrobił swoją egoistyczną wizję Batmana a raz, że nie miał wyboru bo produceńci mu dyrygowali.

Apropo Kick-Assa - Vaughn ma więcej do powiedzenia niż ten jak-mu-tam więc myślę, że nie będzie aż tak źle.

ocenił(a) film na 8

mam taką nadzieję... informacja, że Vaughn będzie nadzorował tego DEBILA troszkę mnie uspokoiłeś :>

neo_angin

Widzę, że nie było aż tak źle. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones