PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471892}
4,4 1 196
ocen
4,4 10 1 1196
Limousine
powrót do forum filmu Limousine

Co mi się nie podobało, to oczywiście ta angielszczyzna, jeśli można ją tak w ogóle nazwać. Sam film był nielogiczny i do tej pory zastanawia mnie jak ten przestępca wyłaził niepostrzeżenie z bagażnika. Nie oglądałam od początku, więc mogę mieć braki w fabule, ale czy tylko mnie dziwi, że zakochany facet postanawia za wszelką cenę odnaleźć kobietę, po czym gdy w końcu ją odnajduje, jak na pstryknięcie palcami odkochuje się?
Mimo wszystko film całkiem mi się podobał dzięki grze Lamberta, a zwłaszcza scenie kiedy wyrzuca tego gościa z bagażnika. No cóż, nie był to najlepszy film jaki widziałam, ale z pewnością najgorszy też nie.

ocenił(a) film na 7
Fritillaria

On jej wcale nie kochał - była tam o tym mowa, po prostu za wszelką cenę chciał ją zdobyć, gdy ona się na niego wypięła;-) Natomiast zniknięcia kolesia z bagażnika faktycznie są dziwne - raz jeden było pokazane, że ukrył się pod autem, w reszcie scen cholerka wie, jak mógł to robić, skoro bagażnik był zamknięty...:-/

ocenił(a) film na 3
Fritillaria

Mnie dziwi co innego. Przed tym jak Lambert zasadził mu kopa, Ania została raniona tym nożem czy uderzona w brzuch?!? Bo widać scyzoryk w dłoni F. ale nie widać na nim krwi ani Ania nie ma poplamionej koszuli. Jeszcze Lambert znalazł się tam ni z gruchy ni z pietruchy. Widziała, że Anka wjechała do garażu ale tak od razu się znalazł?!? Ten kopniak też był śmiechu wart. Jakby ni eto, to bym dał 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones