PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 228
ocen
6,8 10 1 100228
6,0 22
oceny krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Jako akcyjniak jest OK, problem w tym, że kibicowałem tej złej! Dlaczego? Bo jak powiedział prezydent - koniec z ćpunami na świecie!!! To jest genialne!

Plus ogromna luka logiczna. Nawet gdyby zapłacili okup to nigdy już nikt nie wziąłby używek do ust/w żyłę. Zero zarobku.

tom_1984

Właśnie dlatego wnerwiają mnie filmy. Ktoś pali marihuanę albo bierzę amfę czy coś tam? Ćpun! Przestawmy go jako tego złego. Natomiast nikt nie widzi problemu z alkoholem i tytoniem. Wszyscy se piją i palą w ramach okazji i jest spoko i milutko.

Natomiast każdy użytkownik czegoś innego niż alkohol jest od razu przedstawiany jako uzależniony psychol z problemami.

To tak jakby przedstawiać każdego kto pije okazjonalnie alkohol jako pijaka który bije rodzinę, zachowuje się jak wariat a dla kolejnej szklanki szkockiej chętnie zamorduje swojego psa... Zamiast tego każdy pijący alkohol przedstawiany jest jako dżentelmen z klasą. Alkohol taki przyzwoity, oh, ah.

To jest właśnie problem społeczeństwa. Szufladkowanie. To jest dobre bo legalne a to jest złe bo nielegalne. Wszyscy zapominają, że nic nie jest ani dobre ani złe. Wszystko może służyć zarówno dobru jak i złu. Nóż może pokroić mięso ale może też uciąć ci rękę. Powinniśmy zakazać posiadania noży?

Dla mnie alkoholicy są gorsi niż ćpuni. Bo oni nie widzą w tym problemu. Oni se myślą - alkohol jest legalny więc mogę pić ile wlezie. A potem idą do jakiegoś sklepu i bez problemu dostają kolejną butelkę wódki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones