PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743496}

Kingsman: Złoty Krąg

Kingsman: The Golden Circle
6,8 100 043
oceny
6,8 10 1 100043
6,1 20
ocen krytyków
Kingsman: Złoty Krąg
powrót do forum filmu Kingsman: Złoty Krąg

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Widząc w obsadzie Colina Firtha, miałam nadzieję na świetny angielski humor. Humor owszem jest, ale na poziomie gimbazy. Jeśli nie bawią Cię żarty w stylu „wysrałem się dziś najlepiej od tygodnia (ze strachu)”, będzie to dla Ciebie zmarnowany czas i pieniądze. Efekty specjalne są tandetne. Gwiazdka dla Eltona, który jest doskonałą parodią samego siebie.

ocenił(a) film na 9
gwenno6

Nie zgodzę się z przedmówcą.Film nie jest doskonały ale świetnie kontynuuje to co było w części 1.Humor jest bo kilka razy cała sala w kinie się śmiała.Efekty też całkiem przyzwoite dla mnie bomba.Nie rozumiem tez jak można dać 1 gwiazdkę skoro obejrzałeś do końca to widocznie nie był taki zły :) bo jeśli mi się coś nie podoba to nie oglądam.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
gohan_xxx

Tak bywa kiedy ktoś ogląda pastisz czegoś czego nie lubi.

ocenił(a) film na 2
gohan_xxx

> Nie oglądałeś do końca, nie oceniaj
> Skoro obejrzałeś cały do końca, to nie był taki zły

Zaraz się wk****ę.
Logika filmwebu niszczy czasem nawet stereotypy o logice kobiet.

gwenno6

1 to lekka przesada. Sharkando sobie zobacz, to porównasz

ocenił(a) film na 7
gwenno6

A gdzie to niby grał wczesniej Colin Firth, że stał się dla ciebie uosobieniem "angielskiego humoru"? "W jak coś tam króla?". To informuję Ciebię, że film ów był bardziej zaprzeczeniem angielskiego humoru. Mewo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones